Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Van egy 50 es ként használt mitom eladó 91 es piros színű 2 éve csak a garázsban áll motorikusan tökéletes állapotban felletujítva benne minden azóta alig használtam max 100 km most vittem el szerelőhőz kitakarított rajta mindent! kis sérüléssel (jobb index,plexi)! Érdeklödj megegyezünk! MSN: mcoliver@freemail.hu tel: 06 70 218 24 25 Békés Megye!
Hy all! Olyan gondom van a vassal hogy 4000-4500-tól többet nem akar pörögni és hirtelen gázrántásra bedurrog......
Sziasztok srácok!
Ha minden igaz hozzá jutok egy Cagiva Super Cityhez!Tudnátok nekem mondani róla egy pár dolgot?Futómű,fékek,fogyasztás,menetteljesítmény,m
egbízhatóság?
Előre is köszi!
Üdv:Gergely!
köszi, várom a képet.
Heló írtam emailt, 70 ezerre gondoltam ha sokallod akkor írj egy neked megfelelő árat.
Hétfőn vagy kedden jön a srác akinek csináltattam, mikor feltesszük leképezem a gépen és felteszem.....
Raptor 650- bukógombádról van képed?
Ha igen, légyszi tedd fel.
nemtudom...... írj valamit.
címem: cagivaalkatreszek@citromail.hu
Van hozzá hengerfejem, ha érdekell írj egy mailt, szép, hibátlan állapotban, 3500Ft.
cagivaalkatreszek@citromail.hu
Kellemes délutánt mindenkinek!

Üdv
Eladó egy '88-as Freccia c9 hengerfej és dugattyú hibával!A motor RENDSZÁMOS,MINDEN PAPÍRJA MEGVAN!Adok a motor mellé egy 0km-es mahle dugót,egy hajtókart.egy kb 80%-os hátsó gumit.A hengerfejet talán még megtudom csináltani ha szükséges.. Egyébként a festése kb fél éves,bár van raja pár karc.Elektronikája tökéletes, indexek,lámpák,fordulatszám mérő,kilóméteróra is működik!1 éves akksi van benne,elől 100%os fékbetétek vannak,hátul kb 80%-osak!Azért adom el mert már nincs kedvem vele foglalkozni,többet költeni rá,és van mellette egy másik motorom.Az ár irányár.. érdeklődni telefonon és email-ben is lehet!Az idomos kép még festés előtt készült! irányár: 90000ft
A 650-es Raptorhoz kész lettek a bukógombák és van egy garnitúra plusszban amitől megválnék, ha érdekel valakit az adatlapomon lévő elérhetőségen megtalál.
Hát mennyit adnál érte ?
Blokk, és elektronika nélkűl(semmilyen elektronika nem kell)
mennyiért adnád?
Köszi.
Üdv
Nagyon szívesen! Örülök, hogy jó lett!

Kellemes délutánt mindenkinek.

Még pár eladó cucc, az árak alkuképesek.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Hali lenne eladó cagiva freccia 125ös henger + hengerfej jó állapotbanm. az árat megbeszéljük.Érdeklődni:bdm90@citromail.hu
Cagiva Super City 50 es alkatrészek eladók, ha vkinek kell valami az írjon: agocslaszlo@yahoo.fr
Sziasztok
Elado egy motor hibás cagiva super city 125. Henger meg dugó kell bele és már megy is. Erősített főtengely brembo tárcsa fék elöl hátul. Ujj aksival rendszámmal műszaki nélkül. Szép esztétikai állapotban. sűrgős lenne! Tudok hengert is hozzá egy csávótol 28000ft-ért hengerfelyek együtt. Akár 50-es papirokkal is megoldható. Telefonon, e-mailban hívjatok vagy írjatok kérésre képet tudok még küldeni. Csere érdekel 125ccm-es rendszámos motor ráfizetéssel is
laverdags 125,irtam neked egy e-mailt légyszi olvasd !
KÖSZI !
agip supermotoroil f1 15w50 a gyári, de nekem jobb minőségű 15w40es van benne és tökéletes. 5deci kell bele
SoS hello nem tudja valaki mennyibe kerül alapméretes gyűrű a cagiva elephant 125 höz? előre i s kösszönöm a választ
sziasztok,most regisztráltam,mert szeretném a segitségeteket kérni
hengerfejet keresek elephant 200 hoz 250köbcentis vizes!
Köszi
Szivesen
Üdvözletem mindenkinek.Ezuton is szeretném megköszönni Magyar001 és laverdags125 el történt adásvételemet.Mindkét fél korrekt és gyors partner volt az ár tekintetében pedig rugalmas.Bizalommal ajánlhatom bárkinek aki tőlük szeretne vásárolni.Mégegyszer kösz fiúk.
Köszi, közben talátam a neten brembo-t. A kép alapján sztem jó lesz. A váltóba milyen olaj kell?