Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bemész egy jobb motorosboltba, és lehet venni univerzálisat, csak vidd el a mintát.
heló,3sebességes hát mindenféle képp hengerrel együtt adnám,árat még nem tudok mondani,mivel úgy nézki hogy vasárnap elviszik egybe.Még addig várni akarok.
szia!blokk hány sebes menyibe adod?
Hy! Super city 50-hez keresek első fékkart, mert az enyém bukáskor 3 darabba tört. Ha tudtok képet tegyetek fel rólla hogy megnézzem jó-e. Sürgős! Előre is köszi
sziasztok valószínű hogy darabokba eladom cagiva primámat,abba az esetbe ha kell nektek róla valami vagy esetleg egybe is eladom,minden alkatrésze megvan és minden jól működik,a blokkról annyit h főtengely szimeringes nincs semmi más baja, a henger 70es vadi új persellyel és dugóval,alig pár száz km-ert futott gumik,nagyon jó fékek és lánc szett,elektronika hiánytalan, ajánlatokat várok ,de csak akkor adom el darabokba ha több mindent el tudok róla adni.Jah és a blokkot nem bontom meg.
Ha kell valami msnre is felvehetsz : leadingman44@hotmail.com
Sziasztok!
nagyon sürgős lenne nekem elephantra (125) henger fej!
cimem:pfening3@freemail.hu
Az első fogaskerék felfogatása egyforma, biztos jó lessz.

Kellemes napot mindenkinek!
Első Lánckerekem van elefánté, valszeg jó frecciához is, fékbetétek is vannak. Spirálom sajnos nincsen. Itt elérsz:1780913@citromail.hu
Üdv.

Eladó maradék cuccaim:
mito fesz.szabályzó, 2db rellé, világítás kábelköteg, 1-2 elektronokai apróság,első, felső fékmunkahenger, egyben 4300Ft.
Hengerfej, gyári 125, hibátlan gyári állapotban, termosztáttal, 3500Ft.
Olajszivattyú kompletten: 2500Ft.
Hátsó rugóstag, sérülésmentes, hibátlan: 5500Ft
Alkudni lehet.
Illetve cagiva gyári berugókarom, 2200Ft.
2db oldaldekni, sérülésmentes, régebbi elephanté, 3800Ft.

címem: cagivaalkatreszek@citromail.hu

Kellemes estét mindenkinek!
További képek.
Eladó !
Cagiva freccia alkatrészek.
- Első hátsó kerék matt feketére festve.
- Első hátsó nagyon jó féktárcsa.
- Első hátsó féknyereg.
- Műszerfal.
- Hátsó lánckerék + hardy tárcsa.
Ha valakinek kell valami dobjon egy mailt.
Olcsón adok mindent nekem már csak kacatok.
1780913@citromail.hu
Tudtommal Misoc most épp bontja Az EVO-ját, ő lehet tud neked
szioasztok! Tud valaki mito hengert vagy hogy hol tudok érdeklődni. Segítsetek
hello van egy 125 ös elefánt blokkom gyujtás és kuplung nélkül öninditóval kb hány ft ér?
Szép estét mindenkinek.Mail ment.
Eladó 50-es super city. Motorikusan és esztétikailag hibátlan. Rendszeresen karbantartott. Frissen szervizelve. Irányár:220.000 Ft
most ha lesz egy 28as karbi a kezemben megnézem de pl a 36osban nem emlkészem h lett volna
Igen, az említett felsorolásban az 50-es lesz a power fúvóka. Ez afféle házi fordítás, angolul "power jet" néven fut. A hivatalos neve valami teljes terhelés fúvóka talán, de magyarul még csak hallomásból ismerem. Az a lényege, hogy ha csutkagázt húzol és a motor fordulata is elegendő, akkor a a főfúvókát megkerülve egy külön körön tud még ráadás naftát szívni a motor. Tehát a teljes terhelésen két fúvókán dől egyszerre az üzemanyag. Nem minden karbiban van, de a PHBH 28-ban általában igen, ott találod a szivató fúvókája mellett.
Hy All! Olyan kéréssel fordulok hozzátok ha valaki tudja a MITO cdi dobozábol kijövö drótoknak a szin szerinti jelentését azt nagyon megköszönném. 5 kanóc van benne. 2 kék fehér, 1 fekete alapon piros csík, 1piros alapon fekete csík, és 1 fekete alapon fehér csík.
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy cagiva super cityhez blokk érdekelne azaz mito blokk. Egy henger kéne vagy egy komplett blokk is érdekelne. Tudtok e segíteni nekem hogy hol birok venni vagy valakinek nincs? Várom a válaszokat
üdv
Akkor hogyan hívják?ha van 110fő 45 alapjárati akkor az 50es az micsoda?Nem kötöszködés mert nem értek hozzá de a lentebbi felsorolásból ha visszaolvasol,abból nálam a darabszám stimmel.
Megnézetem mert ma egyeztettem szerelővel és azthiszem ez lessz a legjobb megoldás.Úgyhogy majd ő megnézi,meg megcsinálja.Hiába minden akármit bütykölök nem változik a helyzet.Karbit viszont cserélem mert ez gatya.
power fúvóka? én még ilyenről nem halottam csak fő és alapjárati fúvókáról....
Üdv!
De simán szóba jöhet a főtengely szimmering. Csak valahogy efelett elsiklottam a amikor a felújított motort emlegetted. Nézd meg!
hellósztok
nekem cagiva freccia c10r hez kelene a poverszelephet tömités aki tud valamit az irjon
elöre is köszi