Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem de annyit mondjál hogy a karbid 28as? mert ha igen jó is?:
Remélem tudtam segíteni

A blokkból kijövő kábelekhez le kellene vennem a tankot... ma már nem volt rá időm de holnap vagy holnapután lekapom.
Sziasztok!
Cagiva Canyon 600 ('96)-hoz keresek hátsó lánckereket, ha valaki tudja hová bújt, legyen szíves azonnal szóljon!
Előre is kösz
Helló.
Gyújtás kapcsoló aljába megy be 5-6 szál.
Az lenne a lényeg hogy szinek szerint hova kell passzolnia. Nekem a gyújtáskapcsoló alján meg vannak számozva a csatlakozók.
Ha lefényképeznéd nekem nagyon örülnék.
És megköszönném.
Helló.
Mérd meg légyszíves a főbb méreteit.
Megmérem én is, ha passzol azonnal megveszem. Csak ne legyen repedt szakadt.
Üdv!

A gyújtáskapcsolónál melyik részre vagy kíváncsi? Megnézem és lefényképezem neked szívesen.
Nekem van szívócsonkom, feltéve hogy a te karbid 28-as
2 000 Ft
Üdv urak.Sikeresen motoroztam ma egy jót ámde nem teljes az öröm.Magyar001 el már dumáltunk erről mert telefonos távgyógyítás is volt. szóval elrepedt a lendkerekem belső része ami a főtengelyre megy,meghegesztették co val meg visszalett köszörülve de nem jó.Szétrázza a motort. 10 perc után kihullott pár csavar meg elrázta a kezem.Szóval most lendkereket keresek sos-be 100km es körzetben érte megyek.Ék is kéne mert én gyártottam a mostanit de egy gyári jobb lenne.freccia lenne de a mito1 elvileg ugyanaz.És még egy olyan kérdés hogy mi a fene a kiegyenlítő?meg hol is találom mert elvileg lehet elállítotam a szétszedéskor.
Helló.
Akinek van alkatrésze amit keresek kérem jelentkezzen!
És a gyújtás bekötésben is segíthetne valaki
Minden segítséget előre is köszönök.
hello elado egy cagiva elephant 125 enduró !esztétikailag a tankon van egy horpadás as az eggyik oldal isom repedt !blokja felújított igényesen bejáratva!adok mellé egy önindítós blokkot amibe csak egy kuplung lamella kell és működőképes az is
Helló Srácok.
Alkatrészeket keresek. Nagyon sűrgős lenne. Cagiva elefánthoz kellenének a két képen látható alkatrészek. Akinek van eladó azonnal szóljon. Nem az egész membrán kell, csak a tetején lévő
gumi ami a karbihoz csatlakozik.
Tudja valaki a gyújtáskapcsólonál melyik szín melyik csatlakozóhoz kell összedugni. És nagyon érdekelne hogy a blokkból kijövő vezetékeket hova kell kötni. Gyújtástól jön ki 5 db kábel, olajpumpától 1 db.
Aki tud legyen szíves segítsen nekem !
Tényleg nagyon fontos lenne!
Lassan vége a motoros szezonnak és még egy métert sem tudtam motorozni. Elektromos kapcsolási rajz, leírás is segítene.
Elérhetőségem:
Email:1780913@citromail.h
u
Msn: Leprechaun@freemail.hu
Mobil: 0630/670-34-94
THX!
Ha nem jönne össze az üzlet akkor engem is érdekelne az a blokk.Vagy ha van valakinek akkor érdekelne.Csak tartalékba kell henger dugó nem kell rá de ha van az sem gond.Az én frecciam 90-es gondolom a mito 1 abba is jó.
hello elado 1986 os cagiva elephant felújított blokkal esztétikailg van a tankon egy horpadás a festék nem kopott és hátsó lámpa nincs rajta de meg van és nem fog a hátsófék +mellé mégegy blok 100ezer forint sűrgős! előre is kössz ha valakit érdekel akkor írjon tomek93@citromail.hu
A blokk ugyanaz mint a mito1-be van
Hali Vasfarok

Nekem egy 1989-es Frecciám van. Nem tudom a Mito 1 ugyanaz-e
de olyan blokkot keresek amim OK amihez nyúlni nem kellene csak
ahogy írtam max: henger,dugó,onindító,olajozó mondjukrá deknik és
mehet az útra. Ha ez Ok akkor keress meg mailban : curi@minet.sk
Utánvéttel átveszik a Magyarországi haverjaim és elhozzák de nagyon surget az ido,
Szia
Pisti
Ha te olyan blokkot keresel ami a MITO 1-ben van akkor van számodra egy olyan blokkom.
17000 Ft- blokkolnád?
sx350 hez még mindig nincs senkinek alkatrésze?
km óra&spirál&jeladó és fordulatszámmérőóra kellene
Cagiva Tamanco 125 leírás ment emailban.
Remélem segít.
Csá.
Hali
Cagiva freccia komplet blokkot keresek megvételre hiányozhat henger,
dugó,onindító, kuplungkosár. Feltételeim hogy a fotengely,hajtókar,
sebszekrény tokéletes állapotban legyen tehát ráraknám a hengert dugót és mehet úgy hogy a blokkot ne keljen szétszedni. Surgos.
Kérek ajánlatokat akaár a mailomra. curi@minet.sk
Koszi a válaszokat
hello eladó cagiva 125 ös önindítós blokk annyit tudok h a kuplung lamellák hiányoznak belőle adok hozzá hengert hengerfejet 25ezer forintért a blokk darabokba van érdeklődni tomek93@citromail.hu
helló amit én néztem egy93-as külsőleg nagyon szép még az eredeti gyári fényezés friss müszakival és a gazdája elmondása szerint kifogástalan a belseje is nekem már kiskölyök korom óta tetszik mondjatok valamit róla javascript:smile(document.frmmsg.body,'30');do
cument.frmmsg.body.focus()
Még mindíg supercityhez keresek tankot, tökéletest. Esetleg ötleteket várok hogyan lehetne nem túl barkács módszerrel megállítani benne a menetes kis réz tartók forgását.

Köszi
bukógombán van egy garnitúra nem túl drágán ha érdekel.....egyébként nem lehet kapni rá, de kérésre csináltattam itt egy srácnak, de ha már megterveztük akkor kettőt gyártattam.....
Hali
Na megint valami kell
Cagiva Frecciára keresem a vízpumpalapát és a csapágy kozotti
hézagoló tomíto vashehengerecskét ami a simeringben forog mivel
az enyém eléggé meg van kopva és hiába cseréltem újj szimeringet
átengedi hutofolydékot a sebszekrénybe. Cseréltem O-gyurut is.
Koszi a kínálatot.