Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintetek a hátsó kerékagyban a gumi rezgéscsillapítók mindegyik típusnál egyformák?
nekem sx350van és az egyik gumi hiányzik
sziasztok,szükségem volna elephant-hoz a pover bekötésének valamiféle tájékoztatáshoz,hogy mit hová,merre,meddig,KÖSZÖNÖM!
CSUMI!
szia,van hőfok órám,és a lámpa tartó,lámpástol,ha érdekell irj
sziasztok

segitség kéne hogy hol tudnék beszerezni egx cagiva 125-ös elefánthoz merevitett kormányt, kuplung kart, fékkart, vizhőfok visszajelző órát, üléls alatti idomot, hátsó lámpát, első lámpa tartot bura mélkül, gázkart, tank alatti idomot, vizpunpát. a képen bejelöltem mi kéne

aki tid segiteni az dobjon egy mailt firedragons@freemail.hu
előre is köszi a választ
Helo!
Cagiva elephant 50hez érdekelnének az ülés alatti idomok!
Egyikőtök feltett egy telefonszámot egy cégről akik olaszból hordanak motorokat,de nem találom.Előre is köszi a segítséget!
Hello, lenne egy kérdésem.
Frecciába ugyan olyan fékbetét megy előre mint MITO 1-be?
Milyen fékbetéteket ajánlotok bele? valami jobbat szeretnék ami nem is koptatja annyira a tárcsát és nagyon jól fog, sportbetétre gondoltam

Előre is köszi a segítséget, hali
sziasztok,eladnám elephant 200-asom,230-ra furva,prox dugó,laser gyürük,uj fötengely+csapágyak+szimeringek,uj gumik,elöl tárcsa,hátul
dob fék,vizhütés.ja azthiszem 86-os.
esetleg ha valakit érdekel 06-30-608-3150.
CSUMI!
Kérlek segitsetek nekem! Nemrég vettem egy cagiva super city 125-öst, elromlott a fordulatszám mérőm. Fogalmam sincs hol lehetne hozzá alkatrészt szerezni. A neten nem sikerült. Néhány tipp kellene ! Köszönöm!
Szuper.ha megvan a címem fel is adhatod.De nincs már meg akkor küldöm.elöre is kösz.
Ebbe is akkora lapok vannak.48x58 as
Részemről rendben.egyébként méretben mekkora?mert mondtam hogy az enyém 48/58 remélem passzol.ja és az enyémen nem volt határoló de majd ma hívlak ha neked jó és egyeztetünk.
piaggio free alkatreszeket keresek olcsonnnnnnnnnnnnnn csaplarzs@invitel.hu
Itt vannak a képek.Teljesen fullos...ház is,karbon lapok is,határoló lemezek is. 4 rongy az ára
elvileg 14 liter
Nézd nem akarom a fenkölt dumát nyomni mert én is saját butaságomból jöttem rá hogyan kell.Szóval mielőtt belekezdenél szedd szét azt a karbit,nézd meg jól és tisztítsd ki.Ha ez nem vált be akkor ha helyén van a karbi akkor jobb oldalán látsz két csavart.Nos ami neked kell az alatt rugó van.Ez nagyon szembetűnő mivel a rugó a karburátortesten kívül van.Ezt kell befelé tekerned.Ha koppra betekerve sem változik a helyzet akkor a másik csavaron kell állítanod.A gyári az teljesen betekert állásból 1,5-2 fordulat vissza.De egy valamit nézz meg ha már úgyis levetted.Ha a suber allján bemaródást látsz akkor az a rugós csavar nem emeli meg vagyis szerintem az megérett a cserére.Megjegyzem a suber az ami a karburátorban mozog fel s le ő az a henger alakú amiben a tű is van.Hát remélem segíthettem.Ha pedig valaki esetleg másként csinálná kérem javítson ki
Üdv a forumozóknak!
Szeretnék segítséget kérni hol tudok venni Cagiva Super city 125-öshöz következőket:
Első hátsó fékpofa,kuplung lamella szett, és összes bowdenezés:kuplung,gáz,ilyenek,ha valaki tudna küldeni linket konkrétat melyik cikkszámú jó, ilyesmi megköszöném vagy pest környékén boltot!
Továbbá keresek lemez takarókat:jobb és bal oldalra(aksi és kipufogó) km-er óra és hőfokmérő búrát,bowdenes szivatórészt dellorto karbihoz!És hátsó lánckerékrészhez gumiperselyt!
Hali.
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy freccia-n az alapjáratot hol kell beállítani a karbin?
Válaszod előre is köszönöm.
Gergő
Amúgy, tényleg hány literesa tank, és mennyi a tartalék? Mert én miután tartalékra rakom és megyek 30-km-et, 10 litert tudok beletankolni.
Köszi. Én 6 sebességest keresek.
Nem lett feltéve a srácnak elvitte kézben így motorra szerelve nincs kép, de ilyen azért van:
Heló 3sebességes,70es henger volt rajta,igen jó az önindító,egyből indult vele a gép.
Szia

Mennyi sebességes? Mekkora henger volt rajta vagy mennyi a lökete a motornak, önindító jó?
sziasztok eladó cagiva prima/mito/supercity 50es blokk,henger nélkül,jó gyújtással ,jó váltó,jó kuplung,jó önindító,gyári dellorto 12es karbival, annyi baja van h főtengely szimering cserét igényel.Ajánlatokat várom.
Supercityhez keresek olyan tankot amiben a réz rögzítőperselyek nem forognak, nincsenek kitörve. egyszóval tökéletes állapotút. Nagyon kéne !

Ui: Supercity na ez az első komolyabb baj amivel a supercitynél találkoztam. Ez a hülye műanyag tank, ügye vannak hátrányai. Hmm és az hogy tartalékra kapcsolva kb 8-9 liter benzint tudtam leereszteni az normális?
Hellosztok! Van valakinek felesleges vagy bontos, ilyen idomai amit a képen jelöltem! Ha van légyszi dobjatok e-mailt. szdani91@citromail.hu