Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Nagyon fontos lenne nekem egy cagiva frecciához első fogas kerék bármien érdekel használt új Dobj egy üzit és viszem is bdm90@citromail.hu
Helló van egy cagiva elephantom tudna valaki segiteni milyen gyertyát rakjak bele volt benne egy bosh de ma elcseppent szóval ettől magasabb hőértékü kellene ngk-t mondták csak nem tudom hanyast előre is köszönöm
Üdv.
Nekem van hengerfejem, szép gyári állapotban, termosztáttal, 3800Ft.
Ha érdekell írj egy mailt.
cagivaalkatreszek@citromail.hu

Üdv
CSá!
van valakinek eladó cagiva elephant 125 -re való hengerfeje?sürgösen kéne!akinek van(pfening3@freemail.hu)légyszi irjon meg ha van róla kép az se lenne hátrány
elöre is köszi
Szia, nekem beindul és pörögne is csak elkezd fulladni. Nem pörög fel.
A karbi rendben van, kicseréltük + megnéztük egy másik motor karbiával (műkődő képes moci).

Azért köszi a választ.
Fötengely szimering
y2k2@freemail.hu
hello mindenki
Nem tudja senki honnan lehet 70es Gilardoni hengert szerezni?
sziasztok.segitségre lenne szűkségem.most vettem 1 mitot. és melegen nem akkar forogni meg le is áll.tudja valaki mibaja lehet?
7,5 a gyári adat!
8 deci
Üdv!
Cagiva Supercity 125-be mennyi váltóolaj kell?Több mint fél liter?
Előre is köszi!
Szeva add már meg a mail cimed!Fontos
SZiasztok!Eladová vált a mocim...Cagiva Elephant 50
Ir:150000Ft
Tejes fel ujitáson esett át....
szia csere érrdekell?
Tud valaki Tamanacoba fordulatszámmérő spirált? Talán más terepmotoré is megfelelhet...
Jah igen, e-mail :gaga993@freemail.hu ára:140.000
Eladó Cagiva Prima 50ccm-es olasz gyorsasági motor felujítva, 2 hibája van: nincs benne akksi(ez annyira nem fontos) és kell bele egy kuplung lamella szett, melynek ára kb 10000 FT, sajna erre nem maradt pénzem már, ugyanis most öltem bele több mint 100000 FT-t. Egyébként igy is használható, csak annyit lehet észrevenni, hogyha sebességbe van rakva és be van húzva a kuplung, akkor éppen annyit fog be, hogy lefulladjon alapjáraton, ezért a gázt húzni kell neki. Ezen kívül hibátlan.
Kívül:új festés, a képek 1 hónaposak, azóta vettem rá 1 fekete plexit
Belül:Uj dugattyú,dugattyúgyűrűk hajtókar, tömítésszett, szimmeringek, főtengelycsapágyak(skf),kuplungrugók.
6 sebességes, bejáratós, fogyasztás 3 liter körül, végsebesség 90-95 körül van
Legalább már ezt is tudom
Meg lehet fúrni, csak innentől elveszted a nicasil réteget. A kolléga, ha jól emlékszem, nagyobb űrtartalmat akart, ahhoz meg nem jó a persely: amit kifúrsz az aluból visszateszed perselyként, tehát az eredmény szinte semmi javulás. Az egész műveletet szigorúan lehatárolja a vízcsatorna a hengerben...
A hónolással nem igazán növeled meg a henger furatát, csak a felületét igazítod ki. Itt nem fúró, hanem egy olajban kevert dörzsanyag végzi a munkát, amit egy állítható átmérővel készült fejjel visznek a hengerbe.
Igazad van! csak az picit több pénz.
Táboriék szinte bármit beszereznek hozzá vagy akár elkészítik.
Őket tudom ajánlani alkatrészügyben.
Lehet fúrni csak akkor meg kell perselyeztetni.
Nicasilos hengert nem lehet felfúrni, viszont hónolni igen. Bár szerintem az is hasonló dolog lehet.....