Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Misoc a komplett power tehát elektronika meg bowden meg az egész hóbelebanc hozzá mennyi lenne?Valamint elég jónak néz ki az a két gumi is,esetleg még érdekelne a gyujtástrafó,vagy fesszabályzó mert az enyémen most valamiért áthúzhat az egyik mert azon a fémlapon ahol fel vannak fogatva feszültséget lehet mérni holott ott testnek kéne lennie.Meg ha felkapcsolom a világítást a töltőáram leugrik 11-11,8 voltra és nem tölti az aksit.Ha lekapcsolom akkor is csíp az a fémlap de jó a töltésem felmegy 12,68 ra alapjáraton és 13-14ig felmegy gázhúzásra.Ha van ötlet akkor szivesen venném a választ is.és előre mondom miden a helyén van és vezetéken nem látok zárlaton sehol.
Továbbra is megvan még 650-es Raptorhoz a bukógombám.....ha valakit érdekel az adatlapomon az elérhetőségem.....
Sziasztok!

Nekem is kormányra lenne szükségem, valamint első fékkar rögzítő "félbilincsre", ami a tükröt is tartja . Sajnos eltört mikor pár napja eldobtam a gépet egy kanyarban. Ha valai tud segíteni akkor köszi.

vigyázzatok magatokra...
szerinted a festék kód valahol elérhető a motorhoz?
Köszi az infót, közben elmentem egy suzuki kereskedésbe, és az sv650 naked kormánya pont ilyen, kb 1 cm -el magasabb, és picit rövidebb, rendeltem olyat. A markolatok és a kapcsolók megegyeznek, 15 pénz volt. gondolom az alu még drágább lett volna....
A gyári kormány tomaselli! Keres rá neten!
De jó rá a monsterek kormánya is, mivel hasonló az alakja.
Nekem most ilyen van fent és jól szuperál.....
CAGIVA FRECCIA BONTÁS! összes alkatrésze eladó.
érd:705377495
Mennyiért vetted a 270eFt-os motort?
hali! cagiva canyon 600 1995-ös évjárat összes alkatrésze bontva eladó,a hengerfej repedt!holnap lessz fenn a motor saját képe!06304906559 póstázom is!
Hello, azt szeretném megkérdezni, hogy Cagiva Freccia hengert lehet-e fúratni anélkül hogy újra kellene Nikasilozni? egyáltalán a Freccia hengere Nikasilos?
Gondolom én ugyanaz mint a mitóba való igaz?
Abban az esetben 7 000 Ftért tudok eggyet adni
Helló!
Cagiva Supercity 125-höz kellene egy gyújtáskapcsoló.
Valaki tud ebben segíteni?
Előre is köszi!
Gab5000!
Nagyon szépen köszönöm az alkatrészt.
A pénzed már úton van.
Üdv.
hali!
tudnál pár rendesebb fotót csinálni a 650es blokkról?
felfogatások, méretek érdekelnének....
350es vázba szeretném valahogy belezsúfolni
köszi!
Hello. valaki tudna segiteni nekem hogy cagiva mito gyujtást hogy kel beálitani aki tud irjon koszi elore is.
Sziasztok

Ha valakinek van eladó kormányrúdja cagiva raptor 650-hez, kérem írjon, lehet gyári vagy hasonló méretű más gyártótól is.

üdv
Olyan nekem is volt, hogy nem volt folyamatosan töltés, aztán egyáltalán. Feszszabályzó csere, és minden jó lett.
Hello mindenkinek...

Lenne egy kérdésem Cagiva Freccia C9 gázbovdent akkarok cserélni valaki tud segiteni hogy kell szétszedni? Mert a deklit ami tartja ossze nem tudjuk levenni.
Sziasztok! VAn nekem a Super City-m amin van egy 160-as henger! Így vettem de szerintem a fuvókák nem oanok aminek kéne bbenne lennie! Szal valakinek nincsen esetleg ienje hogy mekkorákat is rakjak bele hogy jólegyen? MEr az eredeti méreteket tudom de gondolom annál nagyobbak kellenek bele! Meg a töltéssel van oan gondom hogy ingadozik és nem folyamatos! Ez neálatok mien? Ienkor a fesszabájzót kéne kicserélni vagy mit? Meg a power szelep nálatok mikor nyit? Mer nálam 5000-nél, de valaki mondta h.neki meg 8-nál! Lehet ezt állítani? Vagy aki nagyon vágja ezt a témát felvenném vele a kapcsolatot! msn...
Noh 1enlőre ennyi! Köszi
Hát ezeket az alkatrészeket nagyrészt bontottan tudod megvenni hisz már ujj nemigen létezik a super cityhez. A műszerfal az a mito 1 - 2 ig ugyan az karbihoz is szinte akármelyik cagivábol tudsz hozzá alkatrészt. Fékbetétet meg akármelyik motoros boltban.Az idomot ahogy látom az van az aksinál nincs takaró lemez.(de ezeket is csak botásból kapsz.
üdv
70-80-as prima, supercity vizes henger érdekelne, árban megeggyezünk
gyári 50-es hengert mekkorára lehet felfurni?
szia,bocsi de már nincs meg.
Cagiva 350ccm-es enduro gyujtáshibával eladó!
Este hívlak!
Mindenképp kell!
Szia!
Megtaláltam az alkatrészt, nem volt felszerelve a lengőkarra... Az állapota olyan, hogy a második csavarlukat kell használni mert az első kikopott, de teljesen jó! Ezen a számon vok elérhető: 06705446508