Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Romet! dug6unk@freemail.hu-ra küldhetnél róla,kösz.
hello érdeklődni szeretnék h cagiva elefántnak mennyi a végsebessége? jah és eladó 4darab index +relé 5000ft:D ha érdekel írjatok mailt tomek93@citromail.hu
Szia! 10E forint. Ha adsz egy email címet, küldök róla képet is!
Hello Romet! amiket hirdetsz alkatrészeket, felsoroltál egy olyat h gyujtásvezérlő elektronika.ha az a kis fekete doboz ami a hütöviz és különolaj tartály között van(legalábbis evo-n) ami érzékeli a fordulatot h a power nyisson,és a power motorra is csatlakozik, akkor érdekelne...(jól elmondtam... )mennyibe adod?
hello érdeklődni szeretnék h cagiva elefántnak mennyi a végsebessége? jah és eladó 4darab index +relé 5000ft:D ha érdekel írjatok mailt tomek93@citromail.hu
Raptor/650 Köszcsi h szóltál! Pacsi
Én nem érek rá kockulni, állandóan kényszeres motorozhatnékom van!
Szeva!
Úr isten! Már öten vagyunk? Kezdünk tömeg lenni!
Valamelyik hétvégén nyomhatnánk egy Mátrázást pl! Beszervezem haveromet zxr 750-el és ő lesz a kameraman!
Varkaudar: Üdv köreinkben és garatula a gépedhez!Ha van rakj föl képet róla!Egy találkozó jó lenne de sajna én nem nagyon érek rá max itt a megyében akkor is csak hétvégén ( Békés-megye) Itt van a megyében egy másik srác is vele már motoroztam.
Milyenek az első benyomások a gépről?
Amúgy voltunk vagyunk itt fórumon kb öten hatan Raptor tulajok csak vmiért kicsit behalt a dumálás.
asszem 5.1 nincs itthon az olaj, úgyhogy nem tudom megnézni. De előtte is ugyanez volt benne, és jó volt. Az első fékbe is ezvan és az tökéletes.
Kellemes délutánt mindenkinek!
Eladó pár cucc:
mito hátsó teló, szép, sérülés mentes, tartó csavarokkal: 6800Ft.
Dellorto 28 karbi, membránnal, komplett, hibátlan: 8000Ft
Főtengely, szép, gyári állapotban: 6000Ft.
Mito hengerfej(125cc) hibátlan, szép állapotban, termosztáttal, vízhőfokmérő gombávval: 4300Ft
fesz szabályzó: 2500Ft
olajpumpa kompletten, hibátlan: 2400Ft.
világítás kábelköteg: 2000Ft.

Bármi érdekell írj nyugodtan!

cím: cagivaalkatreszek@citromail.hu
Sziasztok!

Cagiva W4 50, 2003 mas 2 szett felnivel(egy supermoto szett, cross szett) 24 e km -rel 270 ért megéri? Valaki tudna véleményt/tapasztalatot mondani a motorról, hogy milyen?

Előre is köszönöm!
szia Varkaudar!

pest megyéből írsz? van még 1 srác raptorral akivel nemrég találkoztam, már kétszer motoroztunk együtt. A találkozóhoz kellene még pár raptoros srác.
dot5 vagy 5.1?
előtte glikol vagy szintetikus volt benne?
mert a dot5 szintetikus az 5.1 meg glikol
kettő együtt nem szeretik egymást
sőt olvastam hogy a régi gumik sem szeretik a szintetikus folyadékot....
Szia!

Nem tudom volt-e, de a srácok pár hónappal korábban felvetették a fórumon, gondoltam szóba hozom, hátha lesz valami.
jelezze akinek van hozzá kedve, ideje stb.
lakhely, elérhetőség, és akkor szervezzük meg.

üdv.
Üdv!
Egyátalán bármilyen cagivás találkozó van? létezik? volt?
Sziasztok!

Nemrég találtam rá a fórumra.
CUNGA/RAPTOR650 terveztek valamikor találkozót?
én is raptor tulaj vagyok már 2 hónapja

üdv.
minden jó a fékkaron a fék is jó. Dot5-ös olajat kapott ami kifejezetten motorba való. Ha állóhelyzetbe megforgatoma hátsó kereket akkor a gyönyörűen forog. De amikor múltkor 5km mentem, hátsó fék nélkül, megálltam és forro volt a tárcsa.
szintetikus olajat nem keverted a glikollal?
pedig szorul........
fékkaron holtjáték megvan? az is okoz meglepetést....

dobd szét a munkahengert ha retkes a dugattyú nagyon finoman takarítsd meg
valami műanyaggal lekaparni a nagyját
(én fogkrém&rongy polírozgatom utánna)
dugattyút visszarakni nagyon óvatosan kell semmi feszítés!
De nem cseréltem betétet. Elpukkant a fék vezeték azt cseréltem, meg így olajat.
Szerintem is a power lessz a ludas.És bizony jól irták annak nem kell benzin,a henger elején találsz egy kis dobozt amit négy csavar fog,azt leveszed és ott találsz egy kis tengelyt amin egy villa van és az a villa fel s le mozgat egy szelepet.Annyit látsz csak belőle hogy a villa egy kis rudat húz ki s be.No ott ha az megragad akkor csinál ilyent a mocid.Felhívnám figyelmed hogy ne állítgasd azt a csavart ami az alaphelyzetét állítja be mert nekem most ezért kell fúratnom. belevert a szelep a dugattyúba és nyekk.
eddig minden fékbetét cserekor szétszedtem a fékmunkahengert is (motor/autó)
mivel a lekopott betétnél kijjebb van a dugattyú van egy csomó szar rajta
visszanyomod új betéthez és pont a retkes rész lesz a karmantyúnál és szorulhat......
meg aztán érdemes kitakarítani néha-néha a rendszert.....
http://www.kepesmotor.hu/motor...
az alkatrészek linkje.

És egy kép, minden ami a képen van, együtt 7200Ft.
(fesz szabályzó, hátsó felsó fékmunkahenger brembo, világítás kábelköteg égőkkel, komplett kuplung felöli konzol rész, és még pár elektronikai cucc)

cím: crisler@citromail.hu

Szép estét mindenkinek.
Szép estét mindenkinek!
Eladó pár új cucc:
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Dellorto 28-as karbi, kompletten,szivatóval, hibátlan membránnal: 8500Ft.
Szép, gyári állapotú főtengely:6000Ft
Olajpumpa, kompletten: 2400Ft
mito 125 hengerfej, nagyon szép állapotban, termosztáttal, vízhőfokmérő gombával:4200Ft.
Hátsó rugóstag, komplett, szép, sérülés mentes állapotban,tartó csavarokkal: 6800Ft

Alkudni lehet :)

cím: crisler@citromail.hu