Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

heló,hát motorom énse admán oda nőnek 100ezer -ért akarom eladni.
üdv
még mindig keresek supercityhez 70-80as hengert
ha valaki tud szóljon azonnal
kösz
Eladó cagiva Freccia első hátsó kerék, matt feketére festve. Nagyon jó állapotú hátsó lánckerék, műszerfal, első hátsó féktárcsa, első hátsó féknyereg, lánckerék hardy tárcsa. Mondj egy árat és vidd. Nekem már csak felesleges cucc.
Érdeklődni itt lehet a fórumon és emailban.
1780913@citromail.hu
Üdv.Nem feltétlenül vagyok komoly vevő rá de menyasszonyomnak tanulómotort keresek.Eddig simson-al ment pár kört de az enyémre nem engedem fel mert nehogymár porrá törje.Kicsi de szép motor kell neki.Szerintem.Szóval mi az ára?Ó és annak a feléből mennyit lehet lealkudni
Hali cagiva frecciához lánckerék akár szett érdekel tovább km és fordulatszámérő spirál tovább hátsófékhez alkatrészek ha vkinek van vmi dobjon egy üzit az árakat megbeszéljük. bdm90@citromail.hu
Hali! Tudnátok olyan oldalt ajánlani ahol lehet vásárolni caqiva elefant 125 alkatrészeket? mert a környékbe sehol se tudnak alkatrészeket adni, csak azt ismételgetik az eladók h internet+külföld! előre is köszi
Próbáld meg a óramutató járásával ellentétes irányban addig tolni, amíg a csavarok engedik. Nekem így jött ki a gyári előgyújtás. Több motoron is láttam már így, amik szépen kiforogták a kötelezőt.
Viszont feltétlenül írd meg, hogy mit sikerült csinálni a nem forgó motorral, mert magam is hallottam már ilyet, de megoldást még nem tudtam. A megoldás bárkitől érdekel!
Szia!
Ha nicasilos hengert fúrsz meg, akkor akár ki is dobhatod a qkába. A 125-ös Elefantot nem ismerem pontosan, de a helyedben inkább azt érdeklődném meg, hogy nem létezik-e hozzá nagy Polini henger.
hello cagiva elephant 125 ös hengert ha felfúratom ameddig lehet akkor a blokkban kell cserélni valamit fogja birni a főtengely?
Szerintem ha nem jól állítod be, be sem indul /legalábbis nekem úgy volt/. Karbi rendben van?
Sziasztok.
Segítség kellene, egy Cagiva Elefant 125 gyújtás beállításában. Ha esetleg tudnátok küldeni egy képet egy olyan gyújtás beállításról ami tökéletesen működik.

Eddig akár, hogy állítottuk be mindig az volt a baj, hogy nem pörgött fel a motor.

Fontos lenne , köszi szépen előre is
Hello! Valaki segítsen rajtam ! Nagyon kéne egy Power vezérlő elektronika egy Mito Evo 2-es hez! Ha valakinek van bontott Mito-ja vagy darabokban adja el a motorját az segítsen rajtam! Árba megeggyezünk! Itt elérhető vagyok: szdani91@citromail.hu vagy szdani911@freemail.hu! Vagy ha esetleg más Cagiva tipus power elektronikája jó a Mitómba az is jó, csak működjön!
Sziasztok,eladó vagy cserélhető cagiva prima ,a blokk főtengelyszimeringes, így hát most nem működik,a henger már fel lett fúratva (3000ft) és kapott egy új dugót is (19500ft).a váz és a felnik fel vannak csiszolva festésre elő vannak készítve.a blokkról annyit hogy 3sebességes,önindítós, ezelőtt vitte a 95öt,az idomok nem sérültek,minden része megvan,minden elektronika működik rajta, a kipufogórendszer már le van fújva feketére.Még annyit hogy egyik első telóba kéne egy szimering csere.Jelenleg a motor szét van szedve de ha kell akkor össze rakom,egybe szeretném eladni vagy CSERE IS ÉRDEKEL !
És ilyen átfaragva!
Csak fanatikusoknak!Cagiva 650 v2 Elefant szárazkuplunkos,fordított teleszkópos,félkarú lengővillás,mindössze 9280-km rel supermotonak átépítve eladó,cserélhető sportmotorra!A motor olasz papíros kb 80ezerből névre írva forgalomba helyezhető!Meg van minden gyári tartozéka,még a gyári gumijai is!Ha supermoto sett nem kell,lényegesen olcsóbb!Ez tuti kuriózum,ilyen nincs mégegy!
nemtom nekem úgy rémlik mintha csak dot4-t lehetne bele tenni..aztán lehet nektek van igazatok.bár nemtom mia 4 meg 5 között a különbség.
Júli közepétől részemről is oké, egyeztessünk a többiekkel is. Addig bejáratom a gépet

üdv
Jajaajajjajaja Kb még másfél hét...... sajna
Készen lett a Raptor? Mihelyt lesz rá időm megfülelem hogy hogy szól a sportdob...de szerintem a méreteiből adódóan elég állat
Sziasztok! Találtam FRECCIA-ra a váltóhoz való takaró műanyagot! Hibátlan! Aki szól az elviheti egy ezresért! E-mailen jelentkezzen akit érdekel! brunobiaggi@freemail.hu
Az enyém is bejáratós még, alig van túl az 1000 km-en, de majd hétvégén behozom a lemaradást
Ja és Raptoros Barátaim egy fontos végkövetkeztetés:
A RAPTOR NEM KEREKEZÉSRE VALÓ? FŐLEG HA NINCS TÚLTÖLTVE OLAJJAL!
Mindenki szerint király a Raptor, még a Millés haverom szerint is!
Csak nincs alkatrész.... Tapasztalat meg majd lesz...... Pilis, Dobogókő.... oooooooooooo Ha megyünk Mártába, akkor én is lájtossan fogom tolni, mert a gíp bejáratós lesz. Júli közepétől kezdve akármelyik hétvégén mehetünk részemről, csak olyat kell keresni ami mindenkinek jó! Vélemény?
Szeva srácok!

Igen, Pesten lakom, de szívesen elmegyek távolabb is , A géppel még nincs nagy rutinom, de tetszik ez a mátrai dolog.
A mocim grafitszürke, gyári állapot, nekem ez az első motorom, de nagyon bejön, több haver is kipróbálta már (van más tipussal tapasztalatuk), szerintük is király . Párszor a Pilisben voltam már vele gyakorolni, talán a Mátra is menni fog, Bár Ti nálam rutinosabbak vagytok.

üdv.
helló, 2007-es Mitohoz keresek tömítést a kipufogó-henger közé. Van öteletetek, hogy hol lehet kapni?