Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Hááát nemigen van semmi raptorhoz kishazánkban csak a blokkhoz van semmi máshoz.Max olyan kisebb extrákat lehet rátenni ami univerzális vagy kis átalakítással feltehető.Sportdobot se lehet kapni direkt hozá valót itthonról.Max ebay ról...Viszont csináltatni lehet raptor mastek egrus stb dobot összekötő csővel természetesen.Viszont ezek szerintem inkább csak optikai és hangbéli tuningot adnak nem úgy mint a márkás direkt erre való rendszerek. De azok meg közel v bő dupla árban vannak és még külföldről is kell rendelni. Hasidom az sv-ről egyértelműen jó rá.. ezt pl frepeter-től tudsz az sv fórumon...és még a yamaha aerox robogó féklámpája is lexus led indexes mindenféle..ezeket meg robogós webshopból lehet rendelni pl egümotors.Más hirtelen nem jut eszembe...
cagiva freccia c12 első jobb oldali tükröt irányjelzővel keresek.
Haliii:)
1 kis segitségre lennék szorulva
A képen látható Gép az enyém
csak valahogy szétnyalta az egész hátsókerekemet a fék :S
Kéne hozzá 1 pár alkatrész..pl...: Hátsó felni, Központi teló elsöfejidom,
Meg érdekelne Komplett váz is nem muszály hogy elefánté legyen lehet KTM akár mien cross motor váz bármi jó vagy ha valakinek bármien eladó elefánt alkatrésze van bátran szoljon minden érdekel
itt az e-mail cimem: dekorordog@citromail.hu irjatok bátran ha van valami jó cuccod irj és meg eggyezünk
köszi elörre is
jah és nagyon fonts lenne

nah Halo
sziasztok.
szeretnek sportkipufogot es egyeb extrakat raptor 650 i.e. motoromra.
tud valaki segiteni hol tudok beszerezni barmit is.
koszi
Sziasztok!

Én egy jó állapotban lévő Cagiva Roadster-t keresek!
Nézelődtem már a neten, de nem találtam igazán sokat belőle.
Ha valakinek esetleg van egy eladó darabja, akkor szóljon bátran!

Üdv: Thomas
Hali
Cagiva Frecciára keresek fotengelyt hajtókarral
Úgy látszik megadta a mocin magát a hajtókar sajna én nem tudom
hogy lehet e magában csak a hajtókart is cserélni és hogy ki tudná
vagy hol megjavítani mivel úgy tudom hogy cserekor centírozni is kell és + az árak.
Akinek van komplett fotengely az jelentkezzen,
a hajtókar nem ragadt meg csak csorog.
Koszi a segítséget.
Pisti
Hát anélkül nem tud szerintem senki sem segíteni hogy tudná milyen évjáratúra gondolsz.Műszakilag vagy legalábbis ránézésre milyen a gép?Piszkálták-e a blokkot?Nekem egy idősebb tipus van de szerintem nagyon cool.Tartós-e,azt nem tudom szerintem az attól függ mennyit foglalkozol vele.(emberfüggő)Ha csak csapatni akarsz meg villogni a paripával akkor nem javaslom.Egy másik tipusban gondolkodj akkor.Viszont kategóriájában nagyon jó sok büszke drága vasat oda lehet vele tenni.Mito-t azt nem ér
DaveRX!
Megvan még a blokk?
sziasztok kérdésem lenne,napokban szeretnék egy cagiva frecciat venni véleményeteket szeretném kérni hogy milyen mocik ezek a fajták?megbizható gépek előre is köszönöm. Sámánka
üdv
keresek cagiva primára 70-80as vizes hengert
ha tud valaki azonnal jelezzen
kösz
Helló.
Ez a tetves citromail nem csatolja a levélhez a cuccot.
Vegyél fel msn-re és átküldöm direktben.
Címem: Leprechaun@freemail.hu
Csomag jött nekem. Pénz ment neked Újabb sikeres üzletet hoztunk össze.Nagyon jól néz ki,tényleg fullos és szinte teljesen olyan mintha novi új lenne.Köszönöm.
hátsó lámpát is tudsz esetleg?
érdekel mond egy árat köszi
Szia.

Köszöjnöm szépen remélem hasznát veszem.
Igazából az Aletta Electrámat akarom javítgatni ,de nem vagyok tisztába vele ...
Esetleg ismered ezt a típust?
Állítólag az elephant kumplungja egyforma vele,lehet kani hozzá tárcsát valahol?
Helló .
Holnap küldöm este fele a tomanco kézikönyvet.
Elefánthoz nekem is kéne valami leírás .
Most építem a gépemet és néhány dolog nekem sem tiszta.
üdv.
leprechaun ezt neked akartam írni...
skodry@mailbox.hu-ra jöhet bármi infó a cagivakról bármi!
Nagyon megköszönném!
Elefántról ha van valami infó könyv az is jöhet!
Üdv.

el tudnád nekem is küldeni?
Cagiva Tamanco Kézikönyv. előre is köszi.
Helló.
Eladó cserélhető Cagiva Elefánt 125 felújítás közben.
Cser is játszik moci, quad, robogó, vagy amit ajánlani tudsz érte.
Bővebb info:
1780913@citromail.hu
Msn:
Leprechaun@freemail.hu
blokkról.
Üdv, ha valaki felismeri ezt a típusu cagiva blokkot az segítsen hol kapok hozzá alkatrészeket.
Milyen típusu olajat öncsek bele stbstb..minnél több infót szeretnék megtudni,szerelés könyv is érdekelne...
skody@mailbox.hu
1991-es évjáratú Cagiva 4P típusjelű Elephanthoz keresek karburátort, vagy csak karburator javítókészletet (schubertű, fúvókák, stb.) és kuplungbowdent. ha van valakinek eladó kérem jelentkezzen.
Érdekelne az is, hogy hol lehetne megtudni a karbiban lévő fúvókák gyári méreteit. A jelenlegi karbiban minden a helyén van látszólag, de mégsem működik rendesen.
helo elephanthoz keresek hátsóféket vagy is azokat a patkó alakú betéteket aki tud irjon kösszi