Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem.
50es henger volt rajta?
nem erölködött a 15ös fogaskerékkel?
Nekem már alapból 21 es karbi volt rajta. 15-ös lánckereket raktam rá előre.
Szevasztok!

Tudna valaki service manual-t Cagiva Elephant 125 höz? (1989)

Nagyon megköszönném!

benguci3@gmail.com
jaja nekem is akkora az áttétel
mit cseréltél rajta hogy ment 110et?
fogaskerék, karbit?
Sosem mértem mennyit fogyasztott. Nekem 12/49 es áttétel volt úgy nekem 85 öt ment. És a 80 as DT-t verte gyorsulásban:)
Cagiva Elefant 650,csak fanarikusoknak eladó!Teljesen egyedi!(megtekinthető a supermotók között!9200km-rel!)A Világon egyedülálló!)Szárazkuplung,stbstb
Sziasztok!Csak fanatikusoknak,van egy Cagiva Elefantom 650-es V-2 es szárazkuplungo,9200kmerrel,supermotónak átalakítva!A Világon egyedülálló az tuti!Wp telók,félkarú lengővilla stb stb(megtekinthető a supermotós hirdetések között!Sportmotor csere érdekel!)
A powernwk nem is kell benzin,mivel az kipufogó rés szelep!Ennek a feladata,hogy adott fordulaton nyit,ezáltal a kipufogó rés átmérője megnő igy felgyorsitja a töltés cserét!(szivás-kipufogás)
A henger, szét lett szedve power szelep nyit de mint ha nem adna benzint a power szelepnek a két csatornán! pedig a membrán tökéletes! És ezért nem találom a problémát!
www.belcord.hu itt biztos hogy van!
Powerszelep zárt állásban megragadt. Sztem...
milyen az a 60rpm? 100-as szorszóval van órád vagy csak elírtad?
nem kötöszködök
látom, hogy értetek hozzá! 80-nál 60rpm van és a gond, hogy nem megy feljebb! Húzod neki mint állat és semmi!
és ez a probléma
há enyémen 12es kerék van, meg a gyári karbi
igy megy 80 at
65-70el járok vele igy eszik 2 litert

ezzel a 21es karbival mennyit evett neked?
Nem írtad hogy ezt a 70-et mekkora fordulaton tudja.Ilyen is volt vagy csak hirtelen elkezdte?És mindenek előtt,ne nyúlj a karbihoz mert avatatlan kéz csúnyán elállíthatja ha nem kér előtte tanácsot hogy hogyan is kell.Saját tapasztalat.Nekem is freccia-m van.
Valószinű,hogy az új betétek felső kopó rétege miatt melegedett a tárcsád,de az is előfordulhat,hogy "üt"a tárcsád.1-2 ezerböl fel lehet szabályoztatni.
Sziasztok!
Super city hátsó fékbe olja cseréltem, és elég nehezen de sikerült ugyanolyanra felkeményíteni mint volt. Na de most menet közben olyan érzésem van mintha valami visszahúzná a motort. Próbakör alatt (5km) egyáltalán nem használtam a hátsóféket, de mikor megálltam a hátsó tárcsa tűz forró volt. Ez egészséges?
A segítségetek kérném! Van egy Cagiva freccia típusú motorom!
A probléma a blokkal, hogy a 8 bár meg van a dugattyú kompresszióba! De nem tudom miért nem megy 70-en fölé!
Szerintetek mi lehet a gond?
Na sebaj Azért köszi!
Sajnos nincs
Mitohoz nincs véletlenül power bowdenwd?
Nekem 21 es karbi volt rajta és 15 ös elsőlánckerék. 6 ba lejtős szakaszon kiforgott 10 ig és akkor ment 110 et És 15 km volt benne.
remélem most már sikerül beilleszteni...

Van pár eladó alkatrészem mito-hoz és supercity 125-höz olcsón!
Indexrelé Gyújtástrafó Gyújtásvezérlő elektronika powermotor feszültség szabályozó supercityhez első villák
egy kitűnő állapotú kilométeróra mitohoz gázkar

Ha bármilyen kérdés lenne írjatok bátran
Hello!

Van pár eladó alkatrészem mito-hoz és supercity 125-höz olcsón!
Indexrelé
Gyújtástrafó
Gyújtásvezérl