Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Van pár eladó alkatrészem mito-hoz és supercity 125-höz olcsón!
Indexrelé
Gyújtástrafó
Gyújtásvezérl
még mindig keresek ar350 hez km óra&spirál&meghajtó
és fordulatszám mérőt
Hali!
A komplett blokkot minden tartozékával (karbi, gyújtás,kipufogó) 45000- ért adom ez a végső ára, tovább nem bontom!
Üdv.
Üdv!

Nálam azért nem ennyire durva a helyzet. Csak a sárvédőnél mindíg összegyűlik egy szép nagy olajfolt, de még sose kent össze.. hmm így vettem ezzel a lánckerékkel szerintem ez a gyári. Ki tenne rá direkt kisebbet? na mindegy lesz nagyobb idővel.
Keresek Cagiva 50 ccm-es Cocis, Prima, SuperCity 6 sebességes blokkot. Henger, dugó nem kell csak a sebességváltó része.
hát ez az hogy külön olajzásu, elvileg nem szabadna igy folyni
kiéégetem a kipuffot, meg megpróbálom más olajjal és hátha jó lesz
füstölni csak hidegen füstöl, melegen már nem
Nekem a simsonnál volt ilyen mikor sok olajat raktam bele. De a cagiva magának csinálja, és teljesen olajmentes.
hát mikor hoztam haza levettem a kabátom és láttam hogy kis olajfoltok vannak rajta hátul
azt hittem a kerék verte fel, de rájöttem hogy nem hanem a kipuffból jön az anyag
Szerintem neked elöl kis fogaskerék van.
Üdv!

Nekem pont így ... ontja az olajat... szerelőm azt mondta jobb olaj kell ...de csak köpi?
most megnéztem pontosan 80-nál fordul 9500at kb 10000 ig forog ki maxra ugy megy 80 akármennyit de nem zugatom szegényt
viszont folyik az olaj a kipuffból
vagy sokat kap, vagy csak teli van a kipuff ki kellene égetni
elvileg repsol van benne
otlet?
érdekes az enyém kb 75-nél fordul 9000-et.... akkor nálam van valami...
Helló!Nekem csak a motorblokk kellene mert nekem van ilyenem gyönyörű szépbe!Mennyi lenne az ára,mert mondtad hogy meg is bontanád?
Szia!
A motor egy-két dologtól eltekintve nagyon jó állapotban van. A motorja kifogástalan. Rendszámos volt, ki lett vonva a forgalomból.
65000 -ért egyben eladom.
sziasztok keresek cagiva 125 k7- hez hajtotengelyt,ha valaki tud szoljon legyszi.
m.tibi@yahoo.com
Én is szivesen venném ,ha valaki közölné.
Az enyém 9ezret forog 80-nál, 10ezret 90nél, és ott a vége.
kb 9500 at fordult, 6dikban 82km/h nál
de enyémen még nincs nagyobb fogaskerék
Hello!
a te supercity-d mekkora fordulaton megy 80- 85el? csak mert kíváncsi vagyok én is gondolkoztam egy nagyobb lánckeréken csak félek hogy kevés lesz a nyomaték. Az én 90 kgmal így se gyorsul nagyon 1esben és mondjuk azért egy lámpánál ki kell tudni gyorsulni...
Keresek Cagiva 50 ccm-es Cocis, Prima, SuperCity 6 sebességes blokkot.
van blokköntvényem.ha még aktuális keress meg.üdv
06705540998
2 foggal nagyobbat akarok rátenni, csak lehet hogy gyenge hozzá a motor és nem birja
bár nem biztos mert 6-ba alattam kipörgött 10000 ig ami jó jel
viszont ami szembe tünt hogy keveset eszik
bár nem csoda leszedtem a karbit kitakaritani és akkor láttam a szivócsonkot, kisújam nemfért bele :) azon sok benzin nem megy be
esetleg nagyobb karbival erösebb lesz? vagy csak többet eszik majd?
fötengelyt sejtem hogy cserélni kellene a nagyobb hengerhez, meg csapágyakat is valószinü, de kár lenne megbontani a blokkot mert még sztem nem is volt szétszedve, nem látni egy csavaron sem hogy piszkálva volt, meg semmi olajfolyás, óra szerint 7500 km van benne (feltéve ha ez az eredeti órája)
az az 1 baj van vele hogy nincs üzemanyag szint jelzö, azt még meg kell szoknom ha nem akarom a benzinkutra tolni :)
Nagyobb hengert nem valószínű hogy fogsz rá kapni meg ha találsz is akkor ahoz főtengelyt kell cserélned. Rakj fel előre egy foggal vagy 2 vel nagyobb lánckereket és máris jobban fog menni.
Nincs véletlen valakinek Mito-hoz tank lefogató gumija eladó?
Ha érdekel ott van a gép a képeim közt.