Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is 190 centi vagyok és elég jó a motor. Hát én sima 15w40-est tettem bele. A lényeg hogy vmi jobb minőségű, meg én 5000kmenként cserélem.
eddig robogóm volt :)
de ez teljesen más, nagyon tetszik 6 sebességes de gyorsan kell pakolgatni :)
190 centi vagyok és hálisten elég nagy a motor
szintetikus olajat használok
váltóba milyet tegyek?
Helló!
Nekem is ilyen motorom van. Nagyon jó kis gép, de sajnos nekem mostanában van egy két problémája, ami a használatból, kopásból fakad. Amire oda kell figyelni az a jó minőségű olaj a motorba, és a váltóba. Ja meg az a hogy mindig legyen a hűtőbe alég víz. Másra nem nagyon tudsz szerintem figyelni. De szerintem kategoriájában, és 50-esek között az egyik legjobb motor.
Üdv.
Eladó cagiva olajpumpa, főtengely, kuplung.
Olajpumpa 2600Ft.
Főtengely hibátlan, szép gyári, 8000Ft.
Kuplung, minden tartozékával(kuplung+fogaskerekek, tűgőrgők, stiftek, csavarok) 7000Ft.
berugókar, gyári cagiva t, sérülésmentes állapotban. 2200Ft.
Érdeklődni: crisler@citromail.hu
sziasztok cagivások! nem tud valaki cagiva elephant 125-be első21-es tárcsafékes kereket? főleg a tárcsa kéne!
Sziasztok! Egy kérdésem lenne, remélem tud valaki segíteni. Mennyibe jönne ki nekem, ha mondjuk ki kellene cserélnem az elektronikát az egész motoron. Freccia 1992-es. Ha lehet euróban beszéljetek. Előre is köszi
Helló!Igen küldhetnél róla képet!Igazából a blokkja kéne kompletten!
Sziasztok. Tudnátok nekem segíteni olyan kérdésem lenne hogy hol lehet hengert venni cagiva super city-hez? Ha volna bontott dugóval vagy hogy milyen árban vannak. Az ujj henger menyibe kerülne? Várom a válaszokat eélőre is köszi
Szia!
Nekem van egy komplett ilyen tipusú motrom szép állopotban!Bontásra eladmán. Működik. Ha érdekel írj! Képet rakok majd fel.
Hát kész vagyok mint matekházi mert most meg talán lenne 56,5 es de utángyártott 17500 ez most jó vagy nem?Ennyiért már kapnék bontott alapméretes hengert aztán nem kéne következő alkalommal eljátszanom ezt a tortúrát.Szerintetek hogyan járnék jobban?Csak a gond hogy a kis vasam most áll ahelyett hogy szelné az utakat.
Ebben az esetben engem megvezettek.Viszont akkor baj van mert most 56-os dugó van benne ami a szaki szerint gyári és szó nélkül felfúrja hogy az 56,5-es dugót tegyünk bele.De akkor most mi a pék legyen ha nem kapok hozzá dugót?Találtam a neten univerzálisat 56,5 ösben de azon két ablak van és sokkal nagyobbak is mint az enyémen az meg nem hiszem hogy jó.A jelenlegi dugóm kuka úgyhogy végem van mint a botnak
üdv
A napokban vettem egy 93 as évjáratu Cagiva Super City 50-et
Teljesen jó állapotban van a gép, még minden gyári rajta
Igy gyári állapotban megy 90 kg-om alatt 80-85-öt, de nem akarom szétforgatni szerencsétlent igy tervbe van véve nagyobb henger, elölre nagyobb fogaskerék
kérdésem volna hogy hol lehet ezekhez 70-80 ccmes hengert kapni? melyik motoréval egyezik meg a blokk?
Van valakinek ilyen motorja? mit érdemes tudni? mire figyeljek oda?
Tapasztalatok?
Elöre is köszönöm a választ
Sziasztok

A nem régen írtam erre fórumra a cagiva felújítással kapcsoltban. Most sajnos egy újabb alkatrészt keresnék a motoromhoz, ha valakinek esetleg lenne elfekvőben 125ös Cagiva mito, tamanaco,elefánt poweres blokkja és esetleg eladóak a blokkszelvényei akkor kérem jelentkezzen! Vevő lennék a váltó felöli belső blokkfélre! Az a blokkdarab amin a motorszám rajta van?

Mellékelek egy képet így néz ki az enyém, de cserélnem kell.

Ez poweres változat!

Nagyon köszönöm, ha valaki legalább ismerőst tud ajánlani, vagy pedig bontót tud ahonnan lehet cagiva enduro alkatrészeket venni.

Köszönöm a segítséget, sziasztok
Komplett malossi tuning szett eladó.Henger-hengerfej, dugó, gyűrű, tűgörgő, zégergyűrű, csapszeg, membrán, szívócsonk, delorto 28-as karbi,vízhőfokmérő.
Szép állapotban, hibátlan nicasil, hibátlan állapot.
45-46Le.
Irány ár: 52000Ft.
Érdeklődni: malossisystem@citromail.hu

Képek: http://www.kepesmotor.hu/motor...


Kellemes délutánt mindenkinek.
hi
erre én is gondoltam már.....
de a kis színes lapocskák is töröttek/karcosak, a ház is törött, szóval egy plexi még kevés....
pár bontót kérdezem ilyen motorjuk még nem is volt.......
55.95 az alap 55.96, 55.97 és igy tovább.Én eddig legnagyobbat egy 56.01 es láttam...igy századonként vannak nem 5 tizedenként.
Hali. Szépen vedd le az egész kijelző részt. Ha megfordítod, alúl kis gumi részekben vannak az égők, azt egybe kitudod venni. Ha ez megvan, akkor alúlról nyomd fel a kijelző rész valamelyik sarkát, innen egy kis késsel kitudod pattintani a kijelző felső részét. Alatta van 6 db szines kis lap, azok jegyezd meg, mi hol volt. Vegyél egy kis plexi darabot, kb 1-2 mm vastagságut, kivágod a téglalap formát, és visszaragasztod. Szerintem így szépen meglehet csinálni.

Üdv
56 az alap.aztán 56,5 majd 57 három van összesen szerelő mondta nekem.
56os a legnagyobb dugó asszem persze lehet van nagyobb...
hali,Daciában láttam hasonlót
Hát igen de győr messze van.Itt helyben fúrnák 3e ért.1nap várakozás.Csak az ember nem akar addig hozzálátni míg nincsen dugó.Szerintem meg ő nem fog nekem egy hasonló dugót átalakítani,meg aztán az nem is teljesen egészséges dolog szerintem.Azért infózok hogy hátha kapnék hozzá.Ezek az uni dugók egyébként milyenek?
Hello, nekem is ez a problémám az egyik frecciammal, nekem is lenne aki fúrja csak a dugó még nincs biztosítva, Győrben fúrnak és dugót is készítenek hozzá neked, úgy hallottam hogy nem drága.
Az is jó ha találsz egy ugyan olyan dugót csak nincs rajta az a nyílás és azzal csinálsz bele aki fúrja
Szügségem lenne egy bármilyen cagiva jeladójárol egy kép. Lehetöleg az a fajta amin a lendkeréken kivül van a jeladó!
Nemtudjátok h melyik tipusoknál van olyan gyujtás h belül tekercsek kivül jeladó?
Egyébként örülök hogy megtaláltam ezt az oldalt,látom sok hasonló problémával küszködő van még itt,ha lehet segítsünk egymásnak.A 19 éves srácról meg annyit hogy közülünk bárkivel megtörténhet ezt mindeki tudja.Én 14 éve hajtok s bizony volt rá példa hogy este hálát adtam lefekvéskor amiért megúsztam a bajt.Szomorú dolog de bárki hibázhat.
Szép napot mindenkinek.Szeretnék egy kis segítséget kérni,tehát másfél hónapja vettem egy 125-ös freeciát 90es évjárat mechanikus powerrel.Jó a gép de egy hete elhalálozott a dugó+henger .Fúratás ledumálva de nem kapok hozzá dugattyú szettet aki meg fúrja az nem akar hozzá adni.A neten láttam ilyen univerzálisat de az még hírből sem hasonlít az enyémre.56,5-es kellene olyan aminek az egyik oldalán csak egy télglalap alkakú nyílása van.Egyébként tehetek fel róla képet.Ezen kívül teljesen elégedett vagyok a kis drágával,megy mint a nyíl és megbízható pedig hajtom rendesen,most is azért állt meg mert a kipuff folytás mozgórészről levált a koksz és meghúzta a kis drágákat.(előző gazdija városban használta,látszik is a dugón vastag kokszréteg mindenütt)Ha valaki tudna infót adni megköszönném.Szép nap,baleset hatóságmentes jó gurit mindenkinek.