Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok van egy 350-es stx-em nem tudna valaki segíteni hogy hol tudok beszerezni hozzá gyujtás állórészt?
emailom szcs@freemail.hu
Köszi
sziasztok eladólett a mitom 08as 1500km esztétikai hibás szkönyves, 590e
Jó gurulást...nekem sajna messze lett volna....Többi Raptoros nem fórumozik?
Jövő hétvégén kiderül. Az is lehet, h csak tölteni kell az akksit. Itt szívok BP-n, ahelyett, h otthon motoroznék :S Vettem bokót is, kesztyűt is, meg láttam itt egy eladó Alpinestar fehér csizmát is olcsón, és pont Kiskőrösön van :) Szal, húznék már haza, de a meló nem engedi! :/ email: sitex@freemail.hu Van egy szeróm, ha gondolod csinálok egy FTP accountot, aztán mehetnek oda a cuccok fel. Az rögtön látszik web-ről is.
nemértek a motorelektronikához,de olvastam régi motoros könyveket,az egy másfajta rendszer úgyemlékszem ami aksi nélküli,
itt kell az akku szinte biztos,nélküle megszakad az áramkör asszem.
email címed add meg.
Raptoros Kollégák!

Holnap vasárnap "raptoros" gurulást tervezünk Gödöllő-Eger-Lillafüred-Gödöllő vonalon ~9 órától. Már 3 raptoros cimbi tart velünk, akinek van kedve, ideje csatlakozzon, szivesen látjuk. tel: CUNGA 20/313-2581
Az lesz az, a kupi mellett! :D Régen a görkorihoz is ott vettem a csapágyakat. Többet bírt, mint a gyári csapágy.
ilyen km kihajtása van valakinek?
nekem az a rész hiányzik ami a spirált hajtja a többi ép
aki nem használja a km óráját cserélhetnénk
persze fizetnék érte
mtz bolt? krauszi krausza vagy ilyesmi nevű?
ott szoktam én is vásárolni olyan is van amire nem is gondol az ember
tankolásnál amennyire láttam nem rozsdás a tank, de persze attól még, hogy nem látom, lehet, hogy az. :) Jövő hétvégén megyek haza vidékre, akkor kicsit szétkapjuk a gépet karbantartásra. Kormányban egy csapágy cserés (MTZ bolt, ott minden van) ;) karbi, szűrő takarítás. Gumi javítás. Stb. Akksival nemtom mi legyen. Elindul a gép akksi nélkül? Mert az is cserés sztem, az nem bírja az állást. (a visszajelzők azért világítanak vele) Mondjuk az önindítóra semmi szükségem, szal, ha csak ahhoz kell az akksi, akkor kiveszem belőle. A légszűrőre leszek kíváncsi. Ha lehet takarítani, akkor fasza, mert a kocsim direktszűrőjéhez amúgy is van tisztító cuccom. (mondjuk azt sem ártana kitakarítanom lassan) :D A kpufogóval nemtom hogy mi van, én biztos nem nyúlok hozzá, mert nagyon állat hangja van. Lehetne hangosabb is, de amekkora mákom van, tuti hogy valami rendőr hallaná meg először. Viszont az nagyok korrekt, hogy a hengerekkel így lehet játszani. Nem fogok, mert biztosan drága, de ha látok olcsón bontóban egy ilyen blokkot, biztosan elgondolkodom rajta. Egyenlőre elég a 350. A km nálam se sok lesz benne, mert én is max hétvégén leszek vidéken, akkor tudok csak motorozni.
ha sokáig állt a motor(látom a féktárcsáján) és a barmok nem hagytak benzint a tankban és rozsdás belül akkor érdemes rénézned a benzincsap szűrőjére de elsőnek ha dellorto a karbi,annak a csőcsonkját lehet kitekerni(1 csavar fogja,ötletes megoldás) ott is van fejenként 1db kis szűrőbetét.
jade vettem hozzá mást is,pl olajcsövet mert szerelésnél eltörtem a régit,nagyon rideg,ha kiemeled a motorját ,azzal kezd hogy azt leszeded,nyaranként használom csak akkor is hetenként,szóval még nemnagyon volt vele gondom
a kipufogód már ki lett nyitva látom,az eredeti vég nem ilyen átmérő,csak egy nyílás és nincs csonk
Nemrég valaki kért tőlem címeket,írtam neki egy levelet majd azt átküldöm neked is,hogy küztök lesz e a löketvariációs cikk nemtudom egy pantah oldalon olvastam nemfogom újra megkeresni,előkeresem ha elmentettem,talán megvan.
boltot nemtudok,nemvettem még hozzá semmit,csak csapágyat a vezszíjhoz,de azsem specifikus hanem 2 kisebb vastagságút tettem egymás mellé,az eredeti ducati csapágyat rendelni kell és iszonyat ára van.

bovdent nemvettem még hozzá,gondolom az összes olaszé ugyanolyan,sőt majdnem az összes km bovden egyforma végű,majd viszem a régit és választok egyet

szinte semmit nem vettem még hozzá kivétel szűrőt,a légszűrőm még előző tulaj tette bele ,szinte új,egy lengyel(?) netshopban láttam egyedül ugyanezt,de gyanítom ahogy az olajszűrőnél is van rengetegféle amivel kiváltható,mivel az olajszűrőm rejtélyes módon nem a netshopokban ajánlott tipus,és vélhetőleg nem a gépkönyvben lévő,(?),sajnos már nememlékszem de vélhetőleg elsőre utánanéztem mi a tipusa,biztos a gépkönyvel kezdtem,és detto nem lett jó a menet ármérője,úgyhogy vittem a szűrőt és motoros/autós boltban találtam megfelelő cserét.Talán cserélték az enyém foglalatát(?) esetleg alazzurra blokkot kapott?(bár a gyári szám stimmel)

A legtöbb alkatréssszel így lesz ez,vinni kell a régit és keresni egyet ami hasonló ami bemegy a helyére,elvégre ducati,a mostani ducatik sem sokban térnek el,ha nincsmás akkor ottvan az az 1-2-3 amerikai netoldal amiket majd átküldök.
Olasz bontókban minden van hozzá ez tuti.

a löketvariációkról:Cikk emlékeim szerint a blokk maga ugyanaz az összes pantahnál ráteheted bármelyik nagyobb hengert,és a hajtókarokat és hengerfejeket is lehet variálni.Sőt ha a dugónál az átmérő konstans és csak a hossza változik(ezt nemtudom pontosan de asszem itt így van,ez a lényege a variálhatóságnak) akkor rengetegféle ccm hozható létre.

a motorosok.hu-n ottvan a szerelési könyv,többnyelvű,a felhasználói kézikönyvet majd átküldöm.
Egy EPC félét találtam neten, csak olaszul van. Mind1, a partnumbereket meg tom nézni abból is. A manual viszont kellene, ha meg van. Olajat most kapott. (Castrol Magnatec 10W40) A karbival egyenlőre nincs gond. Tényleg pöccre indul. Nafta,gyújtás,szivató, rúg, megy... Viszont az alapjáratom viszonylag lassan áll be. Kell neki egy 10-15 perc, hogy szivató nélkül ne álljon le. Valami bolt címet tudsz mondani, ahol be tudnék vásárolni már cuccot? pl: spirál, akksi... Amit írtál a hajtókar/dugó kombinációkról az pontosan mit takar?
a motorosok.hu-ra töltöttem fel a 350/650 kézikönyveket,nemtudom hogy a felhasználói és a szerelési könyv is kellett e nekik,mert rendszerint csak a szerelésit hagyják meg(érthetetlen hogy miért),mindegy nekem megvan ha nemtalálod meg valamelyiket,abban benne vannak az utánállítási,feltöltési, csereidőszakok stb..

szép a festése,a Lucky-s színezetűek a legszebbek szerintem

ha nemírtam volna,a gyertyával óvatosan,ne tépkedd őket,az alu elég gyenge(vagy az előző tulajom volt brutális)
olajat ha jólolvatsam a kézikönyvben a 350-nél hidegen felső vonalig a 650-nél üzemmelegen félig.
esküszöm ilyen felosztás van a kézikönyben ha jólemlkszem
enyémben 25e van és a km bovdenem szintén kukás

nemtudom milyen karbid van,és mennyit áll 2 menet közt a motor,de indulás előtt,benzincsap nyitás után kopogtasd meg csavarhúzóval a karbik oldalát hogy az esetlegesen fentragadt tűszelep meglazuljon,és várj egy kicsit hogy biztosan feltöltődjön mind a kettő,a gyertyákon húzogasd meg a pipákat a gyertyán

nekem most úgyvan beállítva hogy full nyáron nemkell szivató de ahogy hidegszik az idő úgy kell neki több

ha egyhengerezne inditás után akkor legalábbis nekem,nem kap benzint,újra kopogtatás

ha sokáig pörgeted és nemkap szikrát valamelyik henger akkor tekerd ki a gyertyáját ,fújd le,és szellőztesd ki a hengert

ezért jobb elötte mind a gyertyát meghuzogatni mind a karbit megkopogtatni,hosszú állás után
http://www.sportmotor.hu/motor...

Raptoros kollégák! Itt vannak a dobjaim!
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy: van egy Cagiva Primám és nem rég neki mentem egy autónak de nem látszott rajta semmi csak kicsit elment a villám pár milimétert.
És azóta csak most raktam össze mert fujtam meg minden és fel forr a hűtő vizem az mitől lehet?
Válaszotokat előre is köszi.
hello segítsetek! keresek 125 ös elefánt hoz való fogas kereket ami a gyáritól bagyobb! és mi a külömbség a k1 es és a k6 os főtengely kössz
http://www.sportmotor.hu/motor...

Itt találsz a motorról és a dobról képet!
A hasidomról még nem készült kép, mivel még kék színű.
Raptor/650! Te is rajta vagy hátrébb valahol valamelyik képen!

De ha estefelé lesz időm egy egész "galériát" töltök fel a dobokról a sportmotorra!
Nagyon király...szép tiszta egyenletes hangú nem úgy mint az sv 1 dobbal amibe belepofázik a második henger...
Sziasztok. Nem tudjátok hol lehet cagiva super city-hez alkatrészeket kapni?
Várom a válaszokat
tegyél fel képet légyszives, a dobról is érdekelne, meg a hasidomról is.

köszi.
Szeva! Én a dobokat egy szegedi havertól vettem aki a Raptort Bmwre cserélte és a dobokat meg frissen felújítva nekem adta el.
Amúgy Mastekesek csinálták Csongrádon...... Nagyon keményen szól! Raptor/650 Mezőberényben hallotta! Gabi mi volt a véleményed?
www.mastek.hu

Nekem most fújják a hasidomomat, gyári, régebbi sv-re való, a Raptor Qurva komolyan fog vele kinézni.....
Legendás egy gép ez is. Sok szerencsét hozzá :)