Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Valaki nem tudja hogy honnan tudok szerezni Super City 50-eshez (1996) váltóoldali dekni tömítést? vagy esetleg miből lehetne kivágni?
Válkaszotok előre is köszönöm.
Ilyet szeretnék aki tud írjon új régi megfizetem!
szeretném megtudni hogy cagiva aletta oro 125 höz hol lehet gyujtási rajzot letölteni valaki tud segiteni?
Sziasztok!tudom nem ebbe a fórumba való kérdés,de azért megpróbálkozom,hátha szerencsével járok!keresnék cagiva city 50-hez benzincsapot,tudna vki ebben segiteni?!megköszönném!
Hali megtudná nekem valakui mondani hogy a cagiva mitzo és a cagiva őprima nak az önindítója ugyan az-e?
Válaszokat előrre is köszi.
freccia alkatrészek eladok
érd:705377495
Cagiva freccia bontott összes alkatrésze eladok!
érd:705377495
Szia emléletileg van nekem egy ilyenem ! Találd ki mennyit ér neked , küldj emilt ( zemi76@gmail.com )
Valakinek olcsón jó hajtókar? mito, supercity
most vetem egy Cagiva Aleto Oro-t és a vízpumpa fedélnél elmegy a víz mert a csavarokat az elözö tulaj nagyon meghúzta így nem jó a tömitése mit tegyek?
csavar ragasztóval tegyem be vagy vágjak új menetet rá hatos helyet nyolcast.

szeretném megkérdezni hogy gyújtási rajzot honnan lehet letölteni?
Valaki tudna mondani vmit a Cagiva Planetről?
Hello, pont a napokban cseréltem szimeringeket és rugót a teleszkópban.
Ha szétszeded a teleszkópot és kiveszed a szimeringet ott lesz rajta a mérete, Motul EXPERT 10W-s olajat tettem bele (road and off-road)
Hali

Lenne egy kérésem meg tudja valaki mondani a Cagiva Freccia elso
telójának a szimrigméretét,ereszti az olajat + milyen olaj jó bele és
bonyolult e a cseréje.
Koszi a segírséget.
sziasztok van egy 91-es cagiva frecciám valaki nemtudná megmondani h mekkora a gyári fúvóka mérete?Előre is köszönöm
Sziasztok!

Régóta keresek blokkfedelet a motoromhoz(supercity 50)
,ha valakinek van ilyen eladó vagy esetleg tudja honnét tudnék szerezni megköszönném ha szólna...
Hello, attól függ hogy milyen dugóval (de egy 14000km futott dugót már lassan cserélni kell és ha már összerakom nem akarom 5-6 ezer kilométer után megint szétszedni)

MSN: boros92@hotmail.com (ha gondolod vegyél fel, megbeszéljük)
e-mail: boros92@vipmail.hu
szeva menyyit érne meg neked egy 14000 km ert futot henger dugoval?
szia agip spidet használok és velem együt nagyon sokan
van itt olyan ember akinek 650es blokkja van?
érdekelne pár méret
egy 350es vázba szeretnék ilyesmit bevarázsolni ha befér......
köszi!
Hello, hengert keresek Frecciához, jó a Mito-é is, újat
Ha jó kormányt akartok a Raptorotokra......
Pl:
http://www.rizoma.it/Prodotti/.
..


http://www.rizoma.it/PDF/ENG//...

A 22 mm-eseket nézzétek alul pl feketében....
Sziasztok!
Van egy 50es 6sebességes super citym. Eddig full szintetikus mol olajat használtam, de szeretnék vmi mást kipróbálni. Milyen nagyteljesítményű 2T olajat ajánlotok?
Sziasztok
Ha esetleg valakinek van indulása, eladó lett a mocim (most hogy végre összeállt)
Tárcsafék elől hátul, önindítós , vízhűtés , 6sebességes + komplett szerelési javítási kézikönyv (cd-n) Hátsó doboz , motorlezáró lánc . Tavasszal teljesen átvizsgálva motor-motorblokk szétszedve összes tömítés kicserélve ,csapágycsere , lefényezve , új gumikkal felszerelve , elektromos rendszer átvizsgálva . Javítás óta futott Kb.1000km
Ár.: megegyezés szerint

Ha kell még kép vagy infó email-en tudok küldeni
( zemi76@gmail.com )
Köszönöm! Nem szívesen adom el
Wow! Gyönyörű ez a motor. Meg nem válnék tőle a helyedben. Reméljük szerető gazdira talál, aki megőrzi az utókornak.