Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi all. Ti milyen olajjal járatátok a gépet? Az IPONE olajról mit hallotatok 100%sintetic?
Csak Vertex dugót lehet kapni, a Pinkmotorsnál egyáltalán nincs, csak az Italmondonál asszem szerintem onnan rendelik a boltbol. Km órám nincs, kb mennyit járasam ? Ha egy liter olajat kijáratom az elég vagy több kell? Én keverem nem a gép nincs bekötve
Jah a víz hőfok jelző gomba vagy mi a neve a hengerfejen, kb mennyi be kerül?
A három menger talp tömités közül melyiket szoktátok alá rakni?
Lehet h amatörnek tünök, de csak elővigyázatos akkarok lenni, nekem se a postás hordja össze
Thx a válaszokat
Hi én most vettem (igaz rotax 123-ba) Vertex dugót csak az Italmondonál kaptam a pinknél nincs, 24 a dugó
ha vmi érdekel még irj
Nem tudja valaki hogy mennyi 1 dugó egy rx rotax 122be?
hali mindenkinek van egy elado Polisport crosspáncélom! kb 3X volt rajtam még egy karcolás sincs rajta! ha érdekel vkit akkor irjon emailt erre a cimre: zsoltyamaha@freemail.hu
hát az IPONE elég jó!ha veszel vehetsz eggyet nekem is !amugy én castrol tts-t használok!hát ha az egy doboz olajat kihajtasz bőven jó!
Hi all. Ti milyen olajjal járatátok a gépet? Az IPONE olajról mit hallotatok 100%sintetic?
Csak Vertex dugót lehet kapni, a Pinkmotorsnál egyáltalán nincs, csak az Italmondonál asszem szerintem onnan rendelik a boltbol. Km órám nincs, kb mennyit járasam ? Ha egy liter olajat kijáratom az elég vagy több kell? Én keverem nem a gép nincs bekötve
Jah a víz hőfok jelző gomba vagy mi a neve a hengerfejen, kb mennyi be kerül?
A három menger talp tömités közül melyiket szoktátok alá rakni?
Lehet h amatörnek tünök, de csak elővigyázatos akkarok lenni, nekem se a postás hordja össze
Thx a válaszokat
Ja....Hehe....az én kis öszvérem :)
Azért tudja így is a dolgát :P
még a régi fékes a motorja...tudod a 95ös évjárat, ami ilyen "öszvér" új lengőkar meg hátsó teló de régi első fék/grimeca/
De KillZ-nek újabb a motorja és más a tellója meg a nyereg felfogatás is azért nem lesz jó a távtartó! de előre megoldható egy 10-esból hátra meg akár házilag is!
Nekem benne volt, a távtartók is jók voltak.
A képen megnézheted a profilomnál...
A távtartók nemelsznek jók! Legalábbis az első biztosan,a hátsóra nemvennék mérget....Szóal azokaz kell majd csináltatnod.
Helló!

Inkább e-mail, ha nem gond...
Hello!

Engem talán érdekelne a SM szett. Mennyi lenne? Vagy inkább e-mail?
Sziasztok!

Eladtam a motorom, de a Supermoto kerekek megmaradtak az összes távtartóval, stb eggyütt...
Ha valakit érdekel az irjon...phetyke@freemail.hu
Hali!

A kuplunk oldali deknihez hol lehet olyan muanyag csavart venni?

Koszi! G
Hello!

Nekem is épp teleszkópszimeringeket kellene cserélnem :P Csak nem tudom, belevágjak-e, vagy keressek vkit, aki ért is hozzá. Blokkot már szedtem szét, meg kompletten ki a motorból, de azt mondják, teleszkóp szétszedéséhez már tudás kell :D
zajszűrő pontosabban
No és mi a különbség a B9ES és a BR9ES között? Csakmert hőértékbe SEMMI! Tudomásom szerint amúgy a BR be van egy zajcsillapító, ennyi.... Tehát ott más gond volt...
megcsinálom neked egy 5ösért
első teló szimering cserélye az nehéz művelet? egy kezdő számára
köszi,utánajárok!
KM-spirál...a motorinfo ujságban hirdetnek utángyártott spirálokat,2000ft(körüli áron)+postaköltség.