Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah rotax 123
Ha valakinek van eladó gyújtásalaplap, az ne tartsa vissza az infót Vevő lennénk rá
Jo
hy nekem van eladó kormányom, keress meg
olyan 15- 20ba.
Hali!

Kormanyt szeretnek az rx-emhez (125cc), van vkinek elado?

Udv. Gabor
hellotok! Meg tudná nekem valaki mondani hogy mennyibe kerül 1 gyujtás alaplap?
kösszi kb
Amennyi uborkát, paradicsomot megtudnak ezek enni... ha nem éhesek, akkor is megeszik az összes kaját ami ott van előttük.
ismerős a dolog, és mindig vinnyognak, ezek mindig kajásak , át is akarnak verni gyakran, van hogy akkor is úgy csinálnak mintha éheznének amikor fater megetette őket néha át is tudnak verni
Hangzavar az van bőven
Meghallják, hogy valaki jön fel a lépcsőn, már csipognak... amikor zörög a csomag mag, vagy megérzik a kaját, rendesen bevadulnak
5 tengerimalac? hú... nagy hangzavar lehet, egyszer volt nekem 6 db egyszerre(picikkel együtt)
erről beszélek, nem érdemes ezzel játszadozni, rendes belevaló gyertya kell, és be kell állítani a gépet, akkor sokkal jobban megy és még meg is marad
Ne is mond! Haverom Suzuki RMX250 gépébe 2 alkalommal cseppent el a gyertya... az elsőt még megúszta egy dugócserével, a másodiknál már dugó, és henger hüvelyezés...
el is éghet a gyertya vagy akár el is csöppenhet ha túl kicsi a hőértéke a mociba, az meg nem tesz jót se a hengernek se a dugónak!
Nekem 9essel dobott egy lángcsóvát és lefulladt
B10EG az ájánlott bele való gyertya. 9es hőértékkel nem csoda, hogy dadog meg mindent csinál, csak nem megy...
Le fogtok/fogsz hurrogni, de ennek köze sincs a gyújtáshoz. Jár alapon a moci, lecsutkázod megfullad, nincs normális fordulatod bedadog - ez sajna karburálás, énis ezzel sz.o.p.o.k Ne elegyen igazam... Jah B10EG-t használok gyertyát.
Hello!

Nekem most NGK-R, BR9ES jelzésű van benne, ha jól emlékszem. Olyan "tünete" is van, hogy ha alapjáraton jár a motor, és hírtelen odahúzok neki, akkor mintha elmenne a gyújtás, fullad. Persze visszajön utánna, de eléggé lehangoló a dolog. Meg az is, hogy magas fordulaton akadozik....
Nektek milyen gyertya van benne? Vagy mit érdemes bele venni?

Köszönöm!
Üdv: Zoli
jaja nekemis a gyertya volt a baj.... de hallgattam Dirtyre és jó lett
más dolog h 1 hét múlva megbúrtam
Nekem már a kis hőértékű, illetve a rossz gyertya is csinált hasonlókat, hogy nem akart pörögni, illetve dadogott!
Szia!

Kinyit, érezni is. A megtorpanás a fordulatszám legvégén lévő tartományban van.
A legvalószínűbb ok ,hogy nemnyit ki a powered....szedd ki és pucold meg sztem....
Hello!

Az mitől lehet szerintetek, hogy az Apriliám "ledadog"? Amikor elérné a legmagasabb fordulatot, akkor egyszerűen nem pörög tovább, hanem megtorpan. Most cseréltem benne a légszűrő szivacsát, és olyan 1 cm-es vastagságút raktam bele. Lehet, hogy túl vastag a légszűrőszivacs?
Továbbá a karburátoron van két csavar, a nagyobbikkal az alapjáratot lehet állítani, a kisebbikkel mit? Talán a levegő mennyiségét? És ha igen, mennyire kitekerve érdemes használni?

Üdv!
jah fűzött sm szettem lesz
jaja most nekemis jöhetne segítség, hogy aki supermoto-t faragott az rxéből az mien áttétellel használta?