Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs látom Te is keresel,elértettem.....
Kmóra spirálod van?
Hali!

Még mindig érdekel Rx-re hátsófék! jah gyertyáról annyit h egy Suzuki Swiftből leselejtezett gyertya van benne..és megy!egyszer volt benne br10es de 3 üzemi órát bírt..lehet h csak pechem volt..kicseréljem? DE első a fékprobléma! eladó alkatrész vkinek? köszi

Jó Szerencsét!

(u.i.: Jó látni h él a fórum! )
NGK BR9ES szerintem ami jó!én bementem apriliába és mondtam h szeretnék gyertyát,adtak eggyet,jó is lett!kb 10 perc motorzás után már dadogott!mert B9ES volt amit adtak!de látom .hogy profik vannak itt szal meg inkább őket kérdezzétek
Nos tudod ez úgy van, hogy van egy Af-1 esem, amit kivontam a forgalomból, és aminek ez a szelepszár nem tökéletes, kicsit ferde, így nem mozog könnyen. Miután hrdetgetted, gondoltam megkérdezem mennyiért adnak egy ilyet, hátha annyira bagatel összeg, hogy érdekell. Persze ha a motort használnám, más a képlet, de ugye így csak kidobott pénz, szóval hagyjuk.
Asztaqurva !
Nem vagy semmi,köszönöm(jük) szépen,tényleg ki lett vesézve a gyertya kérdés...


ha szeretnéd hogy öninditós legyen a motorod akkor szólj! lenkerék fogaskoszorús+öninditó motor+bendix+relé:30eft postázom is ha kell
sajnos olyanom még nem voltnagy ritkaság sajnos
Helló
Én még mindíg jobb első tellóvédő műanyagot kersek
mennyit szánnál rá?
pontosan
Olyan kell, ami elő van írva a gyár áltál, és kész!
nah mostmár sztem senkinek se legyen gyertyás kérdése
A hőérték a hőterhelés mértékét adja meg. Minél magyasabb a hőérték, annál magasabb a hőterhelhetősége.

NGK gyertyákról pár szó:
Az NGK az alábbi jelöléseket alkalmazza a teljesség igénye nélkül:
NGK B10EG esetében:

Az első betű jelöli a menetátmérőt, ami "B" jelölés esetén 14mm.
Az első betű után lévő szám jelöli a hőrtéket. Ahogy növekszik a gyertyán találhatő szám, úgy növekszik a hőérték is.
6: 175-200-as hőérték.
7: 215-230-as hőérték.
8: 240-260-as hőérték.
9: 280-as hőrték.
10: 280 fölötti hőérték.

A szám után lévő betűk egyéb információkat közölnek, jelen példában az "E" betű jelöli a menethosszt, ami 19mm.
Sajnos a "G" betű jelölését nem tudom, szóval ha valaki tudja, kérem írja le!

NGK B10EG: 14mm-es menetátmérő, 280-tól magasabb hőérték, 19mm menethossz.
NGK B9ES értelmezése: 14mm-es menetátmérő: 280-as hőérték, 19mm menethossz, és az "S" jelöli a megnövelt hőérték-tartományt.

De ha rákeresel a http://www.ngksparkplugs.com lapon, hogy mi az előírás az Aprilia RX125 motorhoz, akkor 3 találatot fog kiadni neked: Standard, V-Power, és Iridium tipus. Mindhárom esetben 10es szám tartozik a gyertyához.

Szóval szerintem ennyi, ha valamit rosszul írtam volna, javítsatok ki.
nemtudtok vmi jókis oldalt ahol fejidomok vannak minden mennyiségbe?
Őőő kösz, de ennyiért nem érdekell.... PLáne, hogy a motort nem is használom....
Neked könnyű értelmezni,hisz RXguru vagy
Speciel ciki,v nem ciki,nekem gőzöm sincs ezekről a jelölésekről....
Ha pár szóban írnál erről,megköszönném.
Pazzaz cross kormányokat már lehet kapni 10.000 forint körül.
Haliho!

Rx 125-osomre keresnek kormanyt, ha van tuti jo kormanyod szep allapotban olcson, szolj. Esetleg olcson ujat hol kapni?

Thx G
Trake. Ilyen powerkésem nekem is van, ha érdekel, elektronikával behúzómágnessel mindennel.
ja, szárral együtt
8000 Ft-ért vettem, annyiért is adom...
Szerintem nem nagy dolog ez az NGK gyertya téma, csupán ezt kell értelmezni: Hőérték!
attól jól átég a dugó
Én most nétem meg 7végén, nekem ngk b6es van benne. Lehet ebből adódmaka problémáim, de nekem alapjáraton kipörög, meg nem szaggat meg semmi.
végre ismét él az RX fórum