Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké!

Utánna olvastam a hírdetést, h utcán használták. Mind1, megkérdek pár embert, hátha tudják, hogy hogy tartották :)

Mi a tulaj neve?
Hát ha megtennéd....utcán használják...mondta a tulaja is,meg ki venne új utcai gumit rá hátra,ha nem utcán használnák
Hello Vega!

Sajna nem láttam még ezt itt Móron. Bár sztem nem igazán utcán használják :P

Utánnakérdezzek azért?
Sziasztok!

Segitsetek lecci.
A moci berugas utan beindul, de csorog a valtonal, valtaskor ugyanugy, ez azert van sztem, mert a berugokar egyutt mozog a valtoval, es nem ugrik rendesen vissza, ez mitol lehet? Van ott vmi rugo, vagy olaj miatt?

Koszi!

Udv. Gabor
SZeva KillZ!
Láttam,hogy te is móri vagy...nemismered véletlenül ezt a mocit?
Üdv,
eladó a motorom, AF1 Replica 125
Csere valakit nem érdekel?
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=84057
Vkinek egy ilyen zsírúj 34-es naci?
15-ért alku nélkül vihető.
bocs eladva
Eladó a páncélom, könyökvédőm, térdvédőm!18000egyben
Adatlapomon képek, telszám illetve msn/email cím
Ha külön kell valamelyik: megdumáljuk
Hogy állsz az eladással? :) ha szabad iet kérdezni
maradj Rx-es :D
igaz...
amúgy sztem azt döntsd el hogy a legerősebb 125ös endurót akarod (persze baráti áron) vagy nem? más ne érdekelljén amúgy meg sztem mindent betudsz szerezni hozzá rendes áron, és ha még drágább is akkoris jóval többet kapsz mint a vetélytársaitól...
Az eredeti dugóval elmegy annyit lehet...
Egyébként enyém eladó
Nagyon szépen köszi a tanácsokat!
Üdv: Zoli
elmegy akár 20-22e km.-t is......nekem kevésnek tűnik az a 15e......használta alatt értev,hogy ha pl nyelezed állandóan,akkor biztosan hamarabb cserés lesz a dugó értelem szerűen!
Azt h érted h használattól függően? Akár többet is kibírhat ha az ember vigyáz rá vagy ez a max élettartama?
A motor használattól függően kibír olyan 15et majd új dugó kell. Én inkább olyat vennék jó olcsón ami motorhibás és megcsinalnám magamnak és akkor ha mindent megcsinalsz az elején akkor jó lesz minden.
az apriliáknál szinte mindig ugyanzt kell nézni. Jó legyen a power, tehát nyison és zárjon ahol kell, jó állapotban legyen a lendkerék, az állórész valamint a trafó és a feszültségszabályzó. Ne kottyanjon a kormány és a kerekek. A fékbetétek és a fékcsövek állapota megfelelő legyen. gumik jók legyenek, lánc lánckerék ne legyen rossz állapotan, blokk ne csörögjön(Nagyon), és hiába mondják hogy most volt felújítva az nem biztos hogy igaz, max ha van az alkatrészekről számla, de még az se tuti. Ha mondjuk megy 130 körül az már túl rossz nem lehet. Érdemes megérdeni, hogy milyen olajjal használták. (akkor jó ha full szintetikussal, de bemondásra ezt se hidd el..) szerintem ennyi..
Csáó!
Szeretnék tanácsot kérni, mert éppen motorválasztás előtt állok. Szerintetek milyen az RX 125, mennyire szervízigényes, mennyit bír a motorja?
Előre is köszi a segítséget!
Üdv Zoli!
nekem van
Csáó! esetleg nem eladó vkinek az Rx-e? fontos lenne!
rendszámos enduro is jo csak tudjam elpaszolni a crm em
Hy rendszámos sm rx et keresek ! akit érdekel crm csere (ráfizetek) az vegyen fel msn en : rambo7227@hotmail.com