Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hááát, szeretnél te is?

majd megkérdem
mármint nem a tiédről
és csinálna iet másnak is?
megkérdezni meglehet, de nemhiszem, hogy ismered

amúgy egyik ismerősöm
megkérdezhetem h az adatlapodon azt a gyönyörű rajzos képet ki csinálta?
enyém is eladó, akár sm cucc nélkül is
najah...rendszám meg minden ami szem szájnak ingere
enyém eladó
Várhatóan mikor lesz egyben a gép?
Én vok GambleR csak most vettem észre h a másik profilomon vok bejelentkezve... :S
Amúgy Keve, én vok az aki e-mail-t is írt neked ma a nap folyamán :)
ahha értem...akkor sasold meg Keve gépét bár 1 képet énis meglesnék
Ismerőős... :) Épp tegnap voltam a srácnál megnézni. Fasza állapotban van, de nem vmi fényes motorikusan és nem volt hajlandó odaadni kevesebbért. Vittem egyik szerelő ismerősömet azt ő mondta h inkább hagyjuk mert érdemesebb egy rosszabbat venni azt max megcsináljuk...
amugy kössz az infot skYro
Szia Gambler! Nekem van eladó aprilia RX-em! Rendszáma is van!A müszaki 2009-ig jó!6KW van a forgalmiba! A1el vezethető....!420 000 FT majd küldök képet is csak most lesz lefényezve meg matricázva! Nagyon erős jó gép.. monnyuk én csak uton hasznaltam... jol gyorsul...Szerintem naon megbízhato moci és naon bevállt nekem...csak katerogiát válltok.. vegyél fel msnen ha gondolod msn:akos00@freemail.hu
mondjuk...1 dolog h rajta vana motoron a rendszám, bár sztem tuti levan papíroztatva
ezen van rendszám...96os...sztem szép...300ért még talán elis tod hozni az meg jó ár érte ha megvan még a gyereknek...szerintem legalábbis
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=83917
ezt nézted?
Hát az attól függ... Ha éppen egy felújításra szorulóról lenne szó, akkor mondjuk 250 körül, de ha találnék vmi jó állapotút akkor 350-et is hajlandó lennék érte adni...de annak nagy jónak kell h legyen :)
ha megkérdezhetem mennyi pénzed van rá
Vágom, meg néztem is az oldalakat... Csak nekem rendszámos kellene, az pedig ritka madár errefelé...:S
www.motor.hu
www.hasznaltmotorok.hu
itt szoktak lenni elég szépek
bár az évjáratot nagyon nézdd meg mert sokan butaságokat írnak oda
THX a segítséget. Mondjuk akit eddig megkérdeztem, azok mind azt mondták h jó az RX és nekem is bejön... Már csak egy épkézláb motort kellen találnom...
és késő volt? Vagy túl korán?
kóláztaaam ja nem...sztem gyömbéreztem
hogyha 125ös endurót szeretnél*****