Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekemis dadogott, de nekem a gyertya volt szar... Most vettem hozzá verseny gyertyűt ezzel nemdadog... De én csapatom neki rendesen... Szóval sokáig húzom... Amíg érzem hogy húz De nemmindig
Jó reggelt!

Tegnap lemostam a moccot,csupa por volt szegény..
Utána kimentem vele,de csak aszfaltra,és azt vettem észre,hogy power nyitása után,hozzáteszem jó nagy forulaton ledadogott.Igazából az a kérdésem,hogy a Ti meddig forgatjátok power nyitását követően?Főleg 1-2-3-ban?

Thx a válaszokat
Fékbetét pl itt: www.nagyvas.hu
Hello!

Teljesen elkeseredtem, szétszedtem a fékeket, vettem tisztítóspayt, befújtam, a betéteken még bőven van vastagság, a dugattyúkat bekentem rézkenőccsel, amit direkt erre gyártottak. Még mindig szorul, nyikorog. 1 fordulatot sem tesz szinte meg. Amúgy a dugattyú visszamozdul picit, ha felengedem a féket. Tudna valaki valamilyen szerkezeti leírást adni, esetleg képeket, magyarázatot, vagy bármi hasznos infót?

Köszi a segítséget!
Üdv. Gábor
motorline régi szentendrei út ...vagy hold utca vagy bármelyik motoros bolt...vagy pedig a rónafék kft akik ragasztottat árulnak.
Én nemtudok...de a többiek biztos mert van itt pesti, és ők gondolom tudnak boltot mondani...nemtom, ahová én szoktam menni ott megnézik a katalógusból azt megmondják hogy van-e vagy tudnak-e rendelni vagy nincs...
Milyen paraméterekkel rendelkezik egy ilyen fékbetét? Pesten tudsz ilyen boltot?
Hát... Motorosboltba ien cross-enduró-sportmotorokkal foglalkozó üzletbe...ha ott nincs, és nemtudnak rendelni, akkor meek tatára ott van márkakereskedés :S
Hol veszel fékbetétet, rendelni kell?

Vannak képek, csak át kéne töltenem a laptopra, mert onnan netezek...lusta vagyok ehhez, de hamarosan erőt veszek magamon:)
Gábor képeeeet Amúgy énse tom...De nekem is ien a fékem :S és a tárcsámat is kikezdte :SS most veszek új fékbetétet kicserélem azt majd mondok tapasztalatot hogy nekem mien lett...bár sokáig fog tartani me szerelőhöz vsizem, me szimmeringes az elsőtelóm és a hátsó is halott...nemjártam vmi jól ezzel az Rxel :S de szerelmes vagyok
azé mondom, h nemér semmit, nemtom h eredeti-e vagy nem, nemérdekel de arrow rezót akarok
Sziasztok!

Érdekes és sürgős problémám van. Szétszedtem a fékeket, és ezon gondolkodtam el, hogy ezek hogy is működnek, mert azt értem, hogy a dugattyúk rátolják az egyik dobot a tárcsára, de azt nem értem, hogy mi húzza vissza? Mert ha vmi nem húzza vissza, akkor végig szorulnia kellene, nem?
Rugók pl nincsenek, szóval nem értem. Érti itt valaki a fékek működési elvét?

Köszi!

Üdv. Gábor
tess a puff nem sok látszik belöle
hm az árát nem tom mert én már úgy vettem
nem pont a kipuff miat vad
milyen acerbis? ha a gyári dobon van egy matrica az még nem acerbis van acerbisből fém dob az ilyen lila vagy neon sárga szinű,sok rxen van...vagy pedig van a carbon,de az kurva kevés van.
nekem kesem van scak eladó oan rezó nincs ami kéne :S 1 leo vince vég az mennyi? me nekem acerbis van de nemhiszem hogy érne vmit...
hát LEO VINCE vég van rajt a hangaj így is brutális na meg az ereje is
de nem tom jó lenne ha rajt figyelne az az arrow rezó de nincs annyi kesem
Vega csak azért mert nekem már 10x leírtad kb msn...de boccs ha Téged ez zavar, akkor nemszóltam semmit
pfff egy kérdés valakinek nincs egy eladó RX Racing -je ? FONTOS!
jó én nem mentem vele. nem tudom eldöntetni. A crossosok kicsit elfogultak minden motortól olyan teljesítményt várnak mint egy 250 2t
hidd el gyorsul az
mondjuk neked szoknod kell.... 125 ről 400 ra

Dávid motorja gecibrutál.... jobban gyorsul mint az én KTM em.... de ha az enyében benne lesz az új dugó akkor
nyomj már a hangjáról valami vidit! meg vmi egykerós vidit,stb kedves vok
az a jó.... Süti azt mondta hogy az az áttétel ami hétvégén volt rajta azzal elég retekül gyorsult
tegnap rábasztam a 14est előre...de kegyetlen volt,reggel vissza is tettem a 17est... majd talán hátra a 40es helyett teszek 42t v 45t