Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mivan nem cseréltél áttételt?
pici fijú
nicsak ki beszél
srácok azért ne repüljetek 4ló soha a büdös életben nem lesz,főleg a gyári véggel ha még egy véget is teszel rá akkor reális a 2 paci többlet 7-8% telj növekedés...ha rendszer van rajta. Amúgy meg a hang miatt veszik sokan,mert az ultrabrutál lesz
Csiszi mit szólsz bele? még képen sem láttál arrow rezot....
40 ropi...original...még nem volt használva
ha rá van hangolva a karbira akkor 2-3 max 4 LE + teljesítmény érezhető....ha nagja battogósabb lesz
ne legyél már ilyen okos
szerintem semmi különbség, csak valaki így írja a motor típusát, valaki meg úgy...
lehet évjáratbeli különbség viszont, ott meg a lényeg ugye a 123-as, vagy a 122-es rotax blokk, az enyémben már a 122-es van: elől állítható telók, más hátsó lengővilla stb.
hát...+3-4 Le + valami hangja is lesz az Rxnek
mi értelem van annak az arrow rezonak
biztos jobb mint a gyári ne véletlenül csinálnak de...
nemtom mennyi pénz
nemsokkal...észre se vennéd
mennyi pénz lenne
mennyivel jelente ez többet teljesitménybe
leo vince kipuff van rajt de a rezó gyári
Meg tudjátok nekem mondani hogy mennyi olaj kell egy 95-ös rx 50 első telójába?
mert nem tom
Hali!

Hat feket meg sosem szedtem szet, remelem nem nehez, akkor a ket rudat kell befujni fektisztitoval, vagy lekenni? Mivel kell lekenni?

Koszi! G
Jólenne ha még ebben a hónapban lenne RX-em
Egész nyáron egy ilyen gépért dolgztam
Valaki nemtud 1996-2000-es évjáratig eladó RX125R -t?
mert szerintem motorikusan ugyanaz még kinézetben is igazad lehet TENKSZ
kÖSZ
LÉGYSZI VALAKI VÁLASZOLJON!
Powerszelep és sajnos nem nagyon tudom mia külömbség, de szerintem felszereltségben térnek el egymástól.Tárcsafékek ilyesmi.Valaki más biztos tud majd többet mondani.
HA a fékbetétet kiveszed, vagy alapból ha szét sem sszeded a féket látszik hogy milyen vastag még a réteg a betéten.a féken meg kend be azt a két kis rudat aminek a kölsején ilyen gumiharmonika látszik.Ha kiszeded a fékbetétet azt ki lehet húzni.