Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet kapni féktisztító spray-t... azzal ha megfújkálod a dugattyúit a féknek azis sokat segít...
Hali!

Hogy kell szétszedni a féket? Hogy érted, hogy bekented a féket, mivel? Hogy lehet megállapítani, hogy elkopott-e?

Koszi a segitseget!

Udv. Gabor
van valami külömbség motorikusan ?
Felteszem még egyszer a kérdést mi a külömbség az rx125 és az RX125R között? légyszi valaki magyarázza már el mert nemsoká motort vennék......és zudatlan vagyok
Én is ugyan ezzel a problémával küszködtem!Lehet egyszerűen csak szorul a dugattyúd,szedd szét a féket és kend finiman át.Mennyire kopott a fékbetéted?MErt nekem csutkára le volt kopva és a dugattyú már annyira kint volt hogy nem tudott rendesen visszahúzni.Kicseréltem a betétet és most már jó! Már csak új dugú,tűgörgő.....
full könnyen kell mozognia a kerékne
Sziasztok!

1 kérdésem lenne: levettem a láncot, és mókából pörgettem a hátsó kereket, de kb fordul felet, és le is blokkolja a fék, ez természetes? Nem kéne 1-2 kört szabadon futnia? A féken próbáltam állítani, de akkor olyan rossz érzésű volt a fék lenyomása a hosszú fékút miatt. A fékbetéteken nem lehet valamit állítani? Ez így nem a legjobb, mert forrósodik a fék, meg a motort is megfogja kicsit.

Köszi!
Üdv. Gábor
Hello! Most fogok majd motort venni és nemtudom h mi a külömbség az RX125 és az RX125 Racing között valaki elmagyarázza? Előre is köszi!
nemkell a mocidra való arrow rezó?
jah nem tudjátok hol tudok dugattyút szerezni hozzá? +meg is kéne fúratni 3.túlméret mennyiszer tudják felfúrni 4x?
kiment a gyertya, vagy télleg beragadt a powered
szerinetm pucolj karbit azt majd kiderül
ha az se segít akkkor...
senki nem tud segíteni?
ne dumály má bele!
itt vagy még?
Ombre... Úgylátom nem vagy képbe... úgyhogy húzzál apucihoz kunyizzá pénzt aztán vidd el szerelőhöz azt a szart... ne a fórumlakókat fáraszdd...
?
nem de nem huz valami nagyot
nem fullad
nem vagy 1xerű eset...szerinted ha a motor tegyük fel 70%on működik akkor ha jó lenne és 100%on működne akkor jobb lenne ?....
Powert ki kell takaritani?
azt én is meg tudom csinálni vagy szerelöhöz kell vinni?
és ha sikerül ezt megoldani akkor jobban fog menni?
hát bazz,de fullad vagy sem?
nem tud kipörögni, hanem tartom a gázon és megtorpan 1 kicsit vagy marad azon a gázon de ha sokáig tartom azon a gázon 1 kicsit jobban megindul de meg is torpan.
vagy koszos a powernyelv