Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

125ccm apriliák bontva eladók! Érdeklődj, elérésem az adatlapomon
A ROTAX 123 ba való gyertya NGK B10EG A 122 be valami más jelű van, állítólag ugyan ez, csak zavarszűrős, ez tuti jó bele.. Ha hidegebb van, és ezt nem szereti, akkor 9-est tegyél bele! A másfajta gyertyákkal a baj, hogy nemtudod, hogy nem alacsony-e a hőértéke, és az galibát okozhat!
Szárral együtt? És mennyiért adod?
Gyertyatéma:

Az enyémbe BERU ULTRA 123,14-8DU van.Az jó?
Mi a különbség eközött,és aközött, amiről beszéltek,hogy jó bele?(B10EG...?márka?)
Hali!

BR7ES gyertyánál nálam nem lehetett kipörgetni teljesen, a legfelsőbb tartományokban akadozott. Meg ha hirtelen csutkára húztad a gázt, fulladozott.
10-essel már nincs így.

Üdv!
az enyémbe amikor 7es volt akkor dadogott, nem pörgött ki teljesen, szóval elég ramaty volt...ahogy kapcsolt volna a power úgy kezdett dadogni szóval elég gány dolog
van egy eladó 123-as hengerbe való power késem, ha valakit érdekel, szóljon!
leírnád miket csinált pontosana 7es gyertyával.
kössz
majd utána nézek
Hello!

Az enyémben BR7ES volt. A gyári B10EG, én is azt vettem bele, kb 1800Ft-ért. Teljesen más, jobban motorozható, és legalább már nem dadog le.
hát nemtom...asszem B10EG vagy B9EG van benne...de én bementem a boltba mondtam mien motorhoz kell, kinyitott 1 könyvet és mondta a pontos típusú gyertyát ami kell bele megis lepődött mert verseny gyertya kellet bele...vagy mit mondott
Hi.

Látom gyertyáról volt szó, az enyémben NGK BR8ES van/ volt, most akarom bejáratni. Milyen gyertyát ajánlatok? Melyik a gyári? Prox dugóról mi a véleményetek?
VAlakinek nincs eladó támasztója?
Ha van mennyiért?
Ha nincs senkinek hol lehet kapni?
Azt hittem komolyabb gondod van vele! Megvan még a fékdugattyú? Ha igen, akkor mérd le, és rendelj hozzá. Árat sajnos nem tudok mondani, de próbáld meg itt: www.italmondo.hu

Ha jól emlékszek, van nekik ott árlista is, de biztos ami biztos alapon, levelet is küldhetsz nekik, amiben részletesebben megtudod velük beszélni mi is kellene!
Hali!
Szal nem tudom mennyire kell kicserélni a teljes féket..
Szal most elhagytam egy fékpofát és eldaráltam azta részét ami kinyomta volna az elhagyott fékpofát...Ötletek? árral együtt! köszi az előző hozzászólást! lécci segítesetek!
Jó Szerencsét!
Kösszi
Ráadod a gyújtást, és a kormány bal végén lévő kapcsolót is fentebb nyomod egy picit!

Na de hogy egy kicsit komolyabb legyek: leveszed az órát, és alulról megy bele a kis izzó. Nézd meg, hogy egyáltalán használható-e még, ha nem, akkor cseréld ki.
Veszel rá bontottan barna Brembot, vagy a fekete Grimecát, és utána 3000-4000 pénz körül megcsinálod a gumiszett cseréjét benne, és van egy normális hátsó féked. Szerintem az egész nem lehet több 12e-től.
Hellotok! Nem tudja valakii hogy a kilométer ora világitásal mit kell csinálni hogy villágitson?
Hello srácok!
Sürgős vevő lennék egy hátsó fékre..természetesen Rx 125-re való érdekel...
vagy ajánlat h a legolcsóbb? minden érdekel! köszke előre is..
Jó szerencsét!
Hello!

Köszönöm a jótanácsot, mint kiderült, nem BR9ES volt benne, hanem BR7ES. Vettem bele gyári gyertyát, és megszűnt a probléma. Köszönöm a segítséget!

Üdv: Zoli
hát nincs nagy benne!
ha elment a kompot,akkor dugo csere!
JA és az erö is elment belöle
HEllótok! LEnne 1 gondom! NEm indul a motorom rugásra. Meg ha betolom akkor is csak rángatva megy. gyertyát már cseréltem benne de ugyse jó, meg a karbit is szétszettem.
De nem jó!
PLS
VAlaki!