Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ma hajnalba pöttyet eldobtam a vasat :S remélem semmi baja, elsőfékem nincs :S alig tok menni :S
Helló Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy ha behúzoma a kuplungot és egy kicsit meghúzom a gázt(vagyis fordulaton van) akkor elkezd ilyen fura pattogó hangot lehet hallani!Ez miért vagy mitől lehet?Ha valaki tud légyszives segítsen!
Előre is köszönöm...
megnézem jobban azt a hütöt h van egyáltalán rajta min + max jel, de szerintem a tömitésem lehet szar
polisport.hu 5 e körül volt , sárvédő toldatként szerepelt
jaj anyu aggyuk el a házat az utolso kis képletecske már sok
Azért mert van a hőtágulás. A víz amikor beleöntöd akkor maximum 20 de legyen 30 fokos. Amikór "Húzod neki mint az állat" akkor vized 60-70-80 fokos is lehet. Tehát a hőmérséklet emelkedésekor a térfogatnak is növekedni kell. A deltaV=ßxVxdeltaT.
Az engem is érdekelne
értem
a motorral együtt "adták"
Balazs neked mennyibe volt az sm szett?
van 1 min jel és 1 max jel a tartályon, a kettö között kell lennie :)
honnan és mennyiért szerezted azt a rendszámtartót?
az mért van hogy ha felöntöm vizzel a hütöt, és huzom neki mind az állat, és a túl folyőn nyomja a vizet de csak egy darabig, meddig szokjátok felönteni vizzel ?
naon halott a fórum
az mitől van h elkezd húzni a power, hallom a hangját aztán 1 kcisit visszakell engedni a gázt és utána csövezni mert akkor még ránt 1 jónagyot... nemtom mért van, de furcsállom bár nemzavar deh akkoris hátha lehet vmit hogy egyenletesen húzzon nem 2x és a második nagy legyen
figyuzz már nem lehet h ma Egerben bratyódat láttam a Rallyval?
éldegélsz... és mikor megyünk zugatni?
APROPÓ..MILYEN VIHARFELHŐK?
Halihó!
Ja,azért elég oszlopos tagja vagy a fórumnak,nem ér így eltűnögetni...
Hála istennek megszűnt magától a dadogás,tuti beázott valami...Szép nagyot nyit a power,és immár nyélnél váltok el szinte..
Látom hiányoltok!

Megvagyok, éldegélek, néha még motorozgatok is, bár lassan gyűlnek a viharfelhők...
Hát ide sajna már nemsokan szoktak jönni sztem :S
Dirtyvel vajon mi lehet?Jó rég járt már itt...
jaja...holnap jön meg a fékbetét
pedig hátsó fék kell...mondjuk már nem használom a ktmnél,ott a motorfék
Hát jah...monnyuk nekem naon dadogott szóval így 6dikba alig pörgött fel mert még a hátsófékem is szar, és azis befog úgy mint állat és nemigazán mentem vele 110 föle de mostmá jó csak nemkell a hátsófékre lépnem
Lehet az is,hogy beázott vmi a mosás miatt...Sebaj,amíg egyáltalán nyit a power,addig nincs nagy gond...sztem...