Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MIt keresel?
köcci, de sajna ott már elkelt
De még várom a további tippeket!
Jozsue:
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=70927

eset
leg....
Nemtom,esetleg biztosíték?
Halikaa!
Szeretnék segítséget kérni rx 125 alkatrészügyben! Ha valaki tud esetleg címeket, telefonszámokat adni(bontók ,magánszemélyek , mindegy.), azt nagyon megköszönném!
Légyszike, segíítseteek! írjatok egy emailt!
email: jozsuee@freemail.hu
Égő tuti jó
Világítás indexek sztetek mért nemmennek? A féklámpa megy... Ja és...nemtom h a kábelek jól összevannak-e dugva...Azon kívüli okokat mondjatok plzzzz... Akksi nemtom hogy jó-e
gyári rezó nem kell vkinek? 10 pénz...nincs összeverve...nekem nagyon útban van srácok,ha tudtok rá vkit szóljatok plz...
Köszi
grat a géphez....kira
Végre lehet csapatni,meg veretni..
Képek az adatlapomon
Kép tényleg jó lenne
Kössz, és remélem nemlesz több defekted
Gratula a géphez,sok örömet okozzon!

Az új belsővel már nem szelelek

Annyi előnyöm származott a dologból,hogy a hátsó kereket már becsukott szemmel szedem ki-be.
oké zhX
Egyébként felvettelek MSN-re, ha gondolod ott is dumálhatunk majd!
Az a "dadogás" nagyon sokmindentől lehet, igazából az hallani és érezni kellene. De például nem mind1, hogyan tekered rá a gázt. Ha csak rácsapod, akkor rögtön elkezd dadogni, de ha szépen fokozatosan forgatod végig, akkor nagyon jól fog húzni egész végig. Aztán lehet még hogy a power szelep egy kicsit szorul, lehet attól, hogy nem megfelelő benne a kompresszió, meg még számtalan dolog. Ezek közül már mind1ik előfordult nekem, de mint írtam, ezt nem lehet csak így írásból eldönteni, hogy mi lehet. Nekem a gyári 14/49-es áttétellel 4.ben elforogja a 80at, végre pedig a 130at. Szóval az hogy neked 100at megy 4.ben, se nem jó, se nem rossz, egyszerűen nézd meg mind2 lánckereket, és meglesz, hogy miért megy annyit amennyit megy!

A kapcsolóról fogalmam sincs, lehet hogy utólag beépített okosság.
az akksi alatt van 1 kapcsoló...az meg mi a rák?
jah...240-ért vettem az Rx-et ami 91es...
Az mér lehet hogy 1-2-be a sebesség vége bedadog?....És van amikor 4-5be is....Amúgy ha 4dikbe 100at megy az jó?
ööö majd lesznek csak nincs ceruzaelemem a fényképezőbe
Csatlakozok elissa hozzászólásához, képet akarunk!
foto?
Megvan a vasam