Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SIROK- Nemzetközi Motoros Hét: 2007.07.24 - 29.
http://straydogsmc.hu/

Vki esetleg jön?
Hello Guruk!
HELP! nagyon gyenge az rx-m! nem úgy pörög ahogy kellene meg elég fura hangja van..Gyertya csere megvolt nem segített...
Mi lehet a baj? ötlet?
köszke előre is ..pacsi:))
Igen,én is erre gyanakszom,este megpróbálom légteleníteni...
Amúgy egyszer gondol egyet,és belevegősödik? Vagy van vmi konkrét oka?
Fain!Nekem is elkezdett szarakodni a motorom Melegen már be sem indult.Széthúztam ma a hengert és elég faszát kottyan a dugattyú!Kezdhetek gyűjtögetni !
A feked valószínű hogy levegős!Sztem
Nekem úgy fog a hátsó fék...vmi elkúródott me tolni alig tom...szóval most szervíz azt minden csere ami kicsit szar benne....power se nyit rendesen...mito kereket se találok...szóval a faszom kivan, ezért meek ás iszok 1 fröccsöt
Hali!Mindenki nyaral?

Ma azt vettem észre,hogy néha "elenged" az első fékem,pumpálni kell,hogy visszajöjjön...Ez mitől van,illetve mi a megoldás?

előre is thx!
Huh,végre ráülhettem tegnap 1,5 hét kihagyás után a mocira,és 2 órát motoroztam úgy,hogy lámpával kellett hazajönnöm,mivel rámsötétedett! Nem tudom ki ért itt a vadakhoz,de ennyi őzzel,nyúllal,fácánnal ritkán találkoztam,mint tegnap.Párzás lehet,vagy mi?
Egy nyúllal sikerült gyorsulnom is,párhuzamosan elkezdett mellettem futni...győztem....benne nem nyitott a power..
szia!

felvehetnél msn-re és ott megdumáljuk..thx

cimem: ktmsxenduro@freemail.hu
Nekem 2001 év vége óta van RX, ha kérdezni akarsz valamit, csak bátran, hátha tudok segíteni majd!
De ma délutántól közel egy hétig nem leszek itthon, szóval majd jelezz ha még aktuálisak leszenk a kérdések!
ha a színét mondod akkor megmondom hogy kié...
Hát én kb 1 hónapja kaptam az Rxem... Kezelhetetlen? Erdőbe mi nem az? Megbízhatatlan? Én azt még nemtom, de megy mint a szemét, erdőbe hiába vagy crossal nemhagyod ott, pályán meg... Nemoda való ennyi. Amúgy meg megbízhatóságról... Olvass vissza, de asszem itt olvastam h a Rotax az sárkányrepcsikbe van, szóval ha ott meghal akkor teis...Sztem ez mindent elárul a telók viszont télleg hamar szimeringesek lesznek
Háj , Nemesbikken járt valaki RX SM el a motocross versenyen (mint néző)? Csak mert ha nem akkor tudok még egyet a 6db on kívül Gyuri...
nagyon jó volt
végre találkoztak az sm RX-ek, azért ez nemmindennapi
Hi!

Szeretnék venni egy RX-125-t. és hallottam felőlle több dolgot,hogy megbizhatatlan meg kezelhetetlen meg ilyenek. Szereintetek ezekből mi igaz? kinek van már itt több éve RX-125-e? Köszi a válaszokat. :)
Nagyon pííszes vagy avval a kólával Gyuri
A sok papagáj
ez most miért kellett? köcsög
ma meg volt az első RX SM tali,kurvajó volt
MI a különbség a 122 és a 123-as powernyelv között?
Csak kérdés hogy meddig bírja...
hihi-hát igen te nem kíméled
kibír azért sok mindent..tőlem kapnak rendesen a gépek azért
ahham, köszönöm az infokat,jo motorozást mindenkinek