Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha érthetően leírnád talán tudnánk segíteni...valszeg karbi
Hello mindenkinek!
Van 1 nagy gondom!
Az rx-em olyat csinál hogy ha pörög a motor és nyitna a power és nem pörög ki csutkán hanem , megindul vagy, ugyan azon a gázon megy vagy, meg torpan ezt full gázon csinálja.
légyszives segítsen valaki mi baja lehet?
Eladó RX125-re ARROW rezo...nem volt még használva....aksi felet futó kipufogócsővűekre való,tehát 89-90-91
Hát én nemtom...én lamma vaok a szereléshez...szóval így nemtom mi mi meg semmi... haver szerelő mindig oda lett víve azt kész
Nemtom, de ugy latom ez a forum halott. Csiszi te csereltel mar teloszimmeringeket?
En egyik telot megcsinaltam, csak nemtom, hogy a felso csavart mikor kell visszacsavarni, ha elotte full felhuzom a telot, tehat telemegy levegovel, vagy inkabb full osszenyomjam, hogy vacummal operaljon.

G
Miez a punny?
Szia!

Hamarosan, ha osszerakom, meg lemosom, egyebkent szinte gyari allapotban vettem, nagyon prima moci, eddig gondom nem volt vele kopp kopp, csak most az egyik telo szimmeringje eresztett. Amugy ki milyen gumira eskuszik, pl mitas c10? Nekem pirelli mt 21 van rajta, de cseret tervezek.

G
Gábor képet tudsz feltenni a moccodról?
Eladó ez a naci,SOHA nem volt viselve,34-es méret,Miskolcon átvehető,17 ezer Ft.

30/382-90-50
Sziasztok!

A telóba milyen olajat ajánlotok, márka+vizkoszitás(W)? Terepezésre.
A telónál a zégert hogy lehet kiszedni?

Köszi a segítséget!

Üdv. Gábor
nekem a nagy karbi meg az arrow cső érzékeny...most így megy 110et...hajnalban 2kor verettem akkor 150be karcoltam..ennyi
Hallod még erre nem gondoltam!
de komolyan mi lehet a baj? ((a meleg most már nem gond mert levittem a pincébe és ott hideg van egyébként meg elég lenne a menetszél ))
msnen megdumáljuk
cserélnék szívesen 28asra...mert nekem így melegben megy a szopás a nagy karbival meg az arrow csővel,nagyon érzékenyek a melegre..
nincs vkinek eladó 34es karbija?
Ez van Gondolkodtam is a motorváltáson mert amit manapság csinálok az már nem ennek való Csak hát még nincs rá annyi keret, főleg hogy 4t-t akarok
nekem 4000 km van most a dugóban...
majdnem 1cross bir ennyit na a viccet félre az kurva kevés....szerintem(még 1aprilahoz mérten is)
Miért készült volna vajból?!Szerintem nálam ez is sokat bírt
Vega kössz a helpet
Végre találtam mito kereket...Márcsak elkell mennem oda :S És kva messze vaaaaan
Miböl készült az vajbol
Kb 5ezer kilométert bírt, de adtam neki rendesen!Power alatt legtöbbször csag hidegen mentem, aztán...
airborne

mennyit bírt ez a dugattyúd?
Ha tudsz végig földutat,mehetek...

Szajmonedi

Ez nem véletlen,hogy mindegyikünk RX-e szarakodik...Nem lehet,hogy ezt a meleget nem bírják?