Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja...mos volt egy kis mellékes rá...meg találtam egy faszát is olcsón...
végre van uj sárvédőd
kurva vicces volt a másik óriás sárvédővel
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Egy 91-es rx 125-ösöm van, és az elsó telók folynak. Szeretnék szimmeringet cserélni és olajat. Aki cserél már ilyet leírná, hogy hogyan is kell ezt pontosan lépésről-lépésre? A másik, hogy én terepen, endúrózásra használom, 1-2 ugratás belfér. Milyen viszkozitású olajat ajánlotok, szóval hány W-set?

Köszönöm szépen a segítséget! További jó motorozást!
Üdv. Gábor
szia!
Szerintem tudok neked segiteni teló ügyben, csak keress meg!
tettem fel képeket!
sziasztok srácok,Valaki nem tudna nekem segíteni mert ugyanis az rx 50-es motromon megadta magát a központi teleszkópom És még nem találok sehol se hozzzá,lécci aki tud segítsen.előre is köcce.Csáó
tipikusan az állórész szokott elmenni...
én is így vagyok az enyémmel:P
szajmonjedi nemtucc képeket feldobni a mocidról?
http://motor.hu/motor_vpage.js...
alkudjatok,és hozza el valaki...jó kis gép
hali
11/48-as átételem van és nincs kmóra h lemérhetném mennyit megy..3 dikba még nyugodtan emeli az elejét úgy h nincs gond az erővel
viszont most gyújtás problémám van és segítséget szeretnék kérni..
pl: mennyibe kerül egy új tilisztor vagy van-e vkinek?
és ilyet is hallotam h rx-eknél ez típus hiba..mármint hogy elromlik a tilisztor...
tapasztalat kinek mi?
előre is kösz! hy
van egy eladó exc haveromnak...
98 as exc125
http://www.hasznaltmotorok.hu/hirdetes/140804 80as RX valakinek?:) segítsetek mert kell a zseton nagyobb gépre.
helló
tudnátok véleményt mondani az rx 125 ről pl többi 125öshöz képest jó-e erősebb gyengébb?most akarok venni és kéne 1 pár infó
jeeeeee lehet h külföldről lesz moccom
remélem találnak 1 rxecskét
jaja tom, amúgy thx
www.motor.hu

Nézegessed gyakran, itt mindig van egy rakat 125-ös rx, hátha akad olyan ami tetszik és a közeledben is van!
Ja értem....márcsak az a baj h kb 400 kmre van tőlünk a motor :S :D és elég szopás lenne potyára lemenni
Hát ha jol megnyelezed és még 100at sem megy akkor ott valami gány van a géppel..... aminek egyben van a motorja az 130 kürül (picivel felette vagy alatta,dugo+gyürük állapotátol függ főként)megy végre gyári áttétellel...
Úgyhogy alap 14/49-es áttétellel van 130 körül a vége... ha nem kavar 100 körül, akkor szar lehet a palacsintában...
Hogy érted h nemszabad mennie 100 alatt? :)
Hát ezt majd ö is meg mondja de a teleszkopok általában hamer elfossák magukat...szimering cser +olaj, a blokbbol mindenkép fogsz halani csörgés mert az már gyárilag bent van de hát a rotax az ilyen leghangosabb blokk a 125 ösök közt de meg is van az oka rá van miért de az elnézhetö neki !Power t megkell nézni rajtvane midene és műxie ahogy kell ....kerekeket megnézed nem egy csapágyas.., egyvobalban fut e moci..., hátsó telo jo e mert ha szar akor kuka azt nem igen szoktál felujitani...egyszerűbb bontoban..,kormánycsapágyak jok e ...,lánkerekek jo e...,lánc milyen állapotban van...,féktárcsák faszák e... fékbetétek milyenek...ha meg kiprobálod és jo a motorja 100 alatt nem szbad mennie.. röviden ennyi , de ha szar a dugo akkor elég hangos motorzaja van...inkább vigyél magaddal egy szerelöt...ennyi!
xlzx ha veszek 1 ien apriliát mit nézessek meg és mit cseréljek ki?
thx