Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dugón van elvileg egy betű,ha a henger nem sérült akkor ugyanaz...
És még annyit hogy azt honnan lehet tudni hogy hanyadik túlméret kell bele?Mondjuk lehet hülyeséget kérdeztem
most így 170 km után erősebb mint volt,jóval...de hát power majd csak 500 km után,de 1-2ben még így is nagyon nyújtogatja a telókat.
Köszönöm a segítségeteket!
http://www.jb-tech.hu

Wiseco forgalmazó, a lapon ott van az elérhetőség, nekem 25e pénzért házhoz hozták a dugó szettet
Nah még jó hogy nemvagyok mindenki na milyen a géped
www.italmondo.hu....amúgy blokkok ide vagy oda,enyém most aláz mindenkit (vicc nélkül )
Hali!A segítségetekre lenne szükségem!Haveromnak beállt az rx-e és nem tudjuk hol lehetne bele cuccot kapni(dugattyú stb.) Szóval ha tudtok valami boltot ahonnan beszerezhetők az alkatrészek azt megköszönném!
Venni kell egy Husky SMR 510-et ott lesz erő, meg nyomaték... Ehhez annyit tudok hozzáfűzni, ahhoz meg annyit hogy 122 v. 123. régebben volt vita itt és ha jól emléxem akkor az lett a vége hogy nem hiába raknak 22t az újakba. Csak fejlettebb/újabb. Alul nyomatékosabb, de felül vérszegény
Jó csak írtad, hogy szarabbul ment, én meg leírtam az egyszerű magyarázatot, hogy nem szar, csak más
A supermotot eddig is tudtuk,az átételezésröl meg már volt szó...
Új blokkos MX125, az alapból supermoto, szóval egyértelmű, hogy másabb a váltó és az áttételek fogazása
Hát én az ujj blokkos mx el mentem de szarabbul ment mint a régi rx ek de mind1 ,pedig arrow kipuf volt rajt....... ja meg arrol nem beszélve sokkal szarabb az áttételezés,de ezt már több embertöl is halottam...na mindegy én ezen nem veszek össze se veled se mással mindenki azzal megy amije van,meg amihez hozzájut
96tól van 22es blokk meg elől állítható teló meg hátul szebb lengővilla meg elől brembo fék, miért ne lenne jobb? ha nem tudjátok jól akkor kussoljatok
hát az új(22es) 28as karbival ott hagyja a 23as 34es karbist szóval rosszul tudod
122 - új, 123 - régi
de ez már egy párszor előkerült
Rotax123 képet nemtucc feldobni?
látom nemfogod fel mit írtam...azt kérdezem...h meik az ujabb és az öregebb, de szóval akkor ez most a jo féle? (by borat) xD
Én onnatol már nem olyan jok az rx ek(96 tol)!
Ki mondta teeeeee? Ne ixdézzééé,amig seggrakétával jársz meg nem szedtél szét rotax blokkot egy szavad sem lehet nekem már 3om rx em is volt, szo nem volt arrol amiröl te irogatsz
Rotax123

Nekem is dettó ilyen van, 1990től 1993-ig gyárották ezzel a blokkal.
94ben volt egy kis változtatás, de az csak a külsőt érintette, főleg a kuplung oldali fedelet.
Utána meg 95-96 volt az újabb frissítés, amikor mégjobban átdolgozták
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=68573
ez..122-123 sztetek?
122=régi 123=új ? xD
Az hogy az ujabbik gyenge szar,a jo öreg rotaxhoz képest...
122-123as blokk között mi a különbség?