Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem is érdekelne RX. 125ös CSAKIS RENDSZÁMOS! Lehetőleg 122es blokkos, de ha újdeknis 123as az sem baj... Lehetőleg szép állapotú legyen jó kompresszióval. Jah és nagykorú legyen a tulaj, mert nem akarok a gyámüggyel szopni...

Kösszencs: P
milyen árba adod
ird meg az emailomra
tanai90@freemail.hu
NINCS VKINEK ELADÓ RX HÁTSÓ LÁMPÁJA
Hali mindenkinek!

Van egy eladó 160-as polini hengerszettem rx 125-re (henger hengerfej dugatyú)!

Ha érdekel valakit akkor msn címem: csocsi15@freemail.hu
Eladó Aprilia RX 125 (36LE) 1990es évjárat az eredeti Rotax motorral, Power szelepes, új akkumulátor, hobbiként használt (minden része működőképes, jó állapotban) irányár: 220 000 ft
telefon: 30/417 80 78
e-mail: majormate@freemail.hu

Csá srácok!
Nem tud valaki valami 125 ös rx-et? Most csak keresgélek, de remélem pár hét és lesz rá pénzem. "95-től fiatalabb és újfajta blokkal... Valójában azért mert mindenki az apró hirdetésekhez hülyeséget írkál itt meg azért mégiscsak rajongók vannak...
Előre is kössz!
hát igen 13/49 azzal mozog 130 körül...és ez se éppen hosszú áttétel...
Az hogy lehet hogy 90-100!? Akkor ott valami nagyon el van rakva az áttételnél vagy iszonyat gyenge a blokkod...
Ezt a mocit sztem Xlzx is ismeri meg Én is alánéztem csodálatosan van felrakva a futomű.....
kösz mindenkinek
jajj a lóerő lemaradt: 30 körül +/- 4Le..tuningolás mértékétől függően.(az ülésmagassságot sajna nem tudom)
Fogyasztás "normál körülmények közöt" 6 liter..ha jobban mész (lásd lejebb) akkor sztem is és más szerint is meg van az átlag 8-9 liter...végsebesség: függ a fogaskerekektől..de az enyém 90-100 körül gurul
hellotok ha egy aprilia rx et szeretnék venni akkor mire kell odafigyeloni a vételkor?
a 125 ös rx nek a ülés magasága? a fogyasztása? a végsebbeség? le?
helo sziasztok ki tudna nekem segiteni? at rx ülésmagasságát szeretném megtudni?
azt te csak hiszed...varázsold be kérlek úgy a hátsó gátlót h 1vonalban fusson a vas,köszi...
nem kell hegeszteni semmit, én mindent adok hozzá csak bele kell rakni.
egyszerü az egész.
érd hivj:705377495
és a hegesztéseket meg mindent vállalsz? azért nem mind1...elég sok meló van ezzel a fajta átalakítással
csötök: eladó aprilia rx125-be super moto szett
2kerék koplet(tárcsákal gumikal)
1lengövilla
ár:50eft
érd:705377495
10-11 körül és olyan 6liter ha lájtosan amúgy meg 7-8-9
hali rövid kérdésem lenne: hány literes a tankja az rx nek?
és kinek mennyit fogyasz ha vigyáz a csuklójával....
Hello!

Keresek egy 99-es RX 50 hez AJP márkájú első fékházat? Jó áron szeretném megvenni nem túl drágán és jó álapotban , ha lehet postati utánvétellel is. Előre is köszönöm!
Néhány kép arról amire gondolok.
Nincs valakinek elfekvőben egy hengerfejtömítés? Vagy esetleg hol lehet darabra?
válasz is röppent
oksa