Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem lehet,vannak rászakosodott emberkék 20ért megcsinálják...
az a baj sada hj az motor nem ér meg 210.000-et
Üdv ismét mindenkinek!

A múltkori üzemzavart hála a magasságosnak, sikerült orvosolni, így hát elkezdtem bejáratni a motort!
Ahogy olvasgattam itt az első telós gondokat, nekem is eszembe jutott egy kérdés!
A központiról szeretnék kérdezni egy két dolgot! Boge rúgóstag van hátul, de szinte semmit nem tudok a felépítéséről! Igazából az érdekelne, hogyan lehet széthúzni, mit érdemes kicserélgetni benne, ellenőrizni, feltölteni, stb!
hát akkor cumi!kell egy másik teló vagy csak az a része!
Na akkor a jobb telószárba nem is volt rugó?
Csak az a gáz, hogy le van törve a a szár teteje amit a két félkör alakú mágnes, vagy mi tartja a teló felső végéhez...Igy most ha kiveszem a kereket a jobb oldali telót simán ki tudom húzni...
Hangtesztet tudnátok feltenni?^^ :) mert xlzx-nek ponnt annál nincs hang....legalábbis nekem nincs hang :S
LOL xlzx te voltál csolnokon? énis kinnt voltam....csolnoki vaok naon jók a videók
Nekemis kb ilyen most XD
a fék felöli oldal a rugós!nekem mikor tönkrementa simering akkor úgy mentem vele h csak a rugós oldal működött a másikat kézzel lehetett tologatni
az egyik a rugós a másik a csillapítós amikor én szétszedtem nekem nem jött ki külön a rugó,nincs azzal semmi baj,asszem a balos a rugós a jobbos meg a csillapítós
http://www.hasznaltmotorok.hu/hirdetes/140804 nem tudtok valakit aki megvenné az enyémet ?:)
Ha 50es papírral vezetem, nemfognak belémkötni? Mármint ien Aprilia Rx 125-öst....
Nincs benne a rugó,stb...
A komplett alsó részt cserélni kellene...
mi baja?
Sziasztok!
Nincs valakinek jobboldali teleszkópja, ami felesleges?
A mostanit szivesen visszavinném a volt tulajnak és beleállitanám a fejébe...
Esetleg valami bontó címet tudtok?
Előre is köszi...
ott a boncterem bázze már 2 összefoglalót is írtam.
ahogy látom Te mindig irogatsz a fórumba...nem akarsz 1 kis összefoglalót csinálni? ^^ mert ahogy olvasgatom értessz is hozzá meg minden, énmeg neméppen :) plz plz plz :D kössz :D:D
ezt már sokszor megvitattuk,olvasgass vissza,boncterembe vannak tesztek...ott megtalálsz mindent
Tom h hülye helyre írok....Mert 1értelmű a válasz, de szerintetek érdemes ien gépet venni?
Merthát...Kicsit elég ez a 4 év Simson....És bekéne már újítani, és ien mocira gondoltam....Van valami tipikus baja? Vagy valami? Mert ezt láttam a legjobbnak....Erős, poweres, és az ár is nekemvaló :)
okok
sztem már érett kölök vagy ,szóval jövőhétvége?
majd ha nagy leszek
oksa...mikor mehetek érte?
ésha a kocsit is eltom adni akkor megveszem a exc-t csak seni se akarja megvenni azt a kurva golf 2-est:D pedig csak 400.000-et kérek érte
eladtam az rx-em nem baj vega veszek egyet neked egyefene:D