Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor lennék nyugodt,ha nekem is lenne egy Arrow rezom
megnyugtatlak,nekem ilyen van már csak az az összekötő kéne az jól néz ki,nekem a gyári van...vmi keveset lehet h számít az is..
link Én is ilyet kaarok
mitoé kell távtartó gyanánt.... de nem működik,nem is fog,nem létezik olyan motor aminek 17es kereke van és jobbos a kihajtás. egyedül a ktm duke de annak 16os kereke van na jó meg van 1 laverda de ahhoz sehol nem kapsz alkatrészt...vegyél bicikli km órát! én is azzal mérem...
Megértelek...Ha nekem nem jó ismerősőm az esztergályos, szerintem a mai napig nem lenne motorom
Ja a kilóméteróra spirál jeladója az is a mitóé, vagy van rá valami megoldás, hogy az rx-é mérjen is?
Előre is köszi
én meg nem írok le kulissza titkokat ha vki rx supermotot akar csinálni akkor segítek neki,de 2-3ezerért,mert KURVA SOKAT szenvedtem vele
A láncot persze, nem tudom a méretét a távtartónak, de középen fut...
Szeptembertől sokat leszek pesten (suli) ugyhogy a cola oké
milyen vastag távtartót csináltál? a láncot raktad egy síkba mint a gyárinál ugye?
nincs hozzá...mondd h mi kell aztán segítek...aztán majd 1x összefutunk és meghívsz 1 kólára
A gyári tárcsa van hátul, csak elirtam a távtartók számát...
Szeretnék rá venni SM sárvédőt, csak még nem volt rá időm.
Még csak tegnap raktuk össze...
Nincs valakinek workshopja? Azt megköszönném
az az utolsó kép kurvavicces
sm kerék és ilyen elbaszott nagy sárvédő
remélem nem így akarsz menni vele az utcán
elég olcsóért van sm sárvédő
amúgy hátra csak 1 távtartó kellett volna mert az rx gyári tárcsája pont illik a mito felnire így csak beljebb kell vinni a nyerget,feljebb nem
azt nem írtam még hogy 4,7 dl olaj megy 1 szárba...porvédőket is cserélj,kb 3ezer ft,a gyári szar... én 15/43mal megyek és így van olyan 150 körül a vége.
Sziasztok!
Mito felni, hátul nem kell átalakitani csak 2 db távtartó kell bele.
Az első már körülményesebb...A gyári tárcsa van rajta, ahoz kellett csinálni egy átalakitót...
Csapágycsere stb...
Gianelli dob van rajta, Arrow rezonátorral:)
Majd teszek még fel képet, csak legyen időm..
Ti hanyas lánckereket használtok?
Köszi a választ
ja meg milyne dob van hátul? csak nem egy arrow? nekem is kéne egy....15w-s olajat tölts bele!
mito felni...csak 250es tárcsával mint a gyári mert így nem kell adapter.... de hátul meg ha jól látom 230as tárcsa van,oda meg kellett adapter,vagy nem? kár h miskolci vagy...
cső
nyomassál már fel pár képet a motorodról még...milyen feli van benne? miért olyan pici az elsőtárcsa?
Sziasztok!
Valaki megtudná mondani milyen olajat érdemes tölteni a teleszkópba?
És mennyi kell bele?
Előre is köszi a választ!
Hay mindenkinek!
Aki tud e egy új rotax 123-as hengerszettet + főtengelyt az kérem jelezze.Használt is zsír lenne..
hát igen,ez így van sajna...na mind1,ha elviszik elviszik ha nem nem,végülis nem rossz motor
Az a baj ha veszek 1 1.5++milkás motort azt félteném, és az meg ugy nemigazán motorozás..
meg azért én szopok ezekkel az apróságokkal mert az előző tulaj 1.... volt... szóval ennyit erről,jobb lenne 1 fiatalabb gép ami nem élt át még ennyi mindent.
gond nekem se nagyon vna,csak mindig van vmi apróság,séztesik a kipu v vmi,csak hogy mindennap "jó" kedvem legyen.
Nekem semmigondom vele(velük)kopp...kopp csak jobb 1 frissebb darab...
már elegem van az állandó szerelésből,újabb,kiforrottabbra vágyom