Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy a mocid miböl lett átalakítva?Tuaregböl,vagy pegasobol?
Hát ha elvileg kibir egy fűrészben 10 ezer feletti fodulatot akkor nem lehet rossz,de én inkább maradnék a márkás és kifejezetten motorokba valo full szintetikus olajoknál...
mit gondoltok a sthil olajról jobb mint az olcsobb olajok
bazz
azért mondtam hogy kicsi,mert egy supermotohoz esztétikailag hozzátartozik a hatalmas első tárcsa
Akkor ne szarozd le attól még ahogy tárcsa kisebb nem biztos hogy szarabbul fog mint ,egy pár collal nagyobb társa.Nekem az egyik rx emen a munkahenger cseszekedett egy ideig,azon tényleg nem volt fasza a fék.Szét lett szedve,ki lett pucolva,meg a föfékhenger meg lett karmantyuzva utána majdnem fejreálltál vele ugy fogott...sokmindenen mulik a fékhatás...
jó mondjuk enyém se nagy,de jól fog a nissin
kicsi a tárcsa,de az a fék azzal tárcsával jobban fog mint az enyém nagy tárcsával...brembo,grimeca...ennyi
van rx 50-es fórum?vagy tudtok itt is segíteni?
persze hogy jobb füzött kerékkel...
Sztem igy jobban néz ki mint aluval!
jó de van különbség a két keték kinézete között...
szar az első tárcsa...kis szar
annyira nem....csak át van fűzve a gyári agy,50ből meg lehet csinálni,de akkor ugrik a gyári szett,nekem is 50volt és így van 2 szettem hozzá...
Das ist was,und was ist das? Minőségi munka
csak nekem van arrow rezóm,acerbis véggel teszem hozzá acerbis végból 10ezret gyártottak csak szóval ultraszerencsés vagoyk.Gianni csak nézett a motorlinebe h ilyen is van...
én csatlakoznék Gyuri álláspontjához
na meg csak nekem van 122 -es blokkom, meg hozzá való kasztni
A telovédö már akkor sem volt rajt amikor én néztem
amúgy 270be hoztam el
én ma számoltam....470nél tartok
260 ba hoztam el és a hiányosságok pótolva vannak már csak még kurva jobb tellóvédő nincs
Nincsenvalakinek esetleg egy elfekvőben?
az enyémet bánhatjátok mindannyian meg Balázsét is,mi vagyunk a besztofok
Nem bánom mert csak a papirok miatt érte volna meg,szinben nem nagyon teszett,meg hiányzott rola pár cucc...csak hát kérdéses Te mennyiert vetted,meg nekem menyiert adták volna
Hát bánhatod is XD ....egyébként télleg Pápáról van a moci,de nem én vettem onnan,hanem az előző tulaja akitől én vettem
Pályára leszedtem...nemkell az oda! a gumi jobbolalán nap vágára max 5-7 mm csík volt balon semmi