Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy kapnád be!
de nem igazam van?
le kell írni a jó népnek, hogy hogy működnek a dolgok
téged mindenki hülyének néz
még mielőtt hülyének néznétek minket, az enyém a "96 utáni, xlzx-é meg a "96 előtti telókról szól
a tetejét kell leszedni,és ott van bent 2 mágnes ami odafogja...
a becsúszót először fel kell tolni, ameddig csak lehet, ott a rugó végén lesz majd egy csavar, amit csak szét kell szedni és máris szétszedhető a teleszkóp

a 123-as volt előbb
csak a becsúszót nem lehet kivenni... ez a picike problem... ha próbálod széthúzni akkor megakad és kész... ez az egy dolog hiányzik bakker és ezzel szopok már 2 napja, kibaszottul felidegesít már az a szar...
és egyszerűen ötletünk sincs hogy hogy a picsába van összerakva mert semmi bontási lehetőség nincs rajta... vagy ha tudsz akkor küldj már képet vagy valami mert lehet csak én nem tudom elképzelni hogy mi a frászt csináljak vele....
a ROTAX 122 vagy a 123 volt elöbb?mert már teljesen meg vok keveredve
azt nem kell szétszedned....csak a becsúszót kihúzod kompletten,szárból kiütöd a szimeringet és teszed vissza az újat...ennyi
Tsákány
Segítség kellene... 38 as fordított villában milyen csavar fogja össze a 2 részt... ki van szedve a belseje , rugó, dugattyú minden csak az alján van a csavar ami azt az öntvényt fogja amibe a tengely megy... már csak ketté kéne szedni de nem tom mekkora és milyen az a csavar ott lenn... (szimeringcseréhez)
bendzsi megvan még a motorod ha igen rakj fel képet
rx hez külön kel keverni az olajat vagy bekeveri magának
tud valaki szupermoto kerekeket?
mért nem tennéd be? de úgy gomdoltam hogy minden 125-ös csak a váz nem!
Hát ha bele is férne szerintem hülyeség lenne belerakni!Legalábbis én nem tenném
tudnátok nekem segíteni abban hogy egy rx 50-es vázba befér-e egy 125-ös blokk?
KÖSZI!
szimeringes...motorlineba 2ezer ft 1 pár szimering+3ezer a porvédő.
Hali!
Az első telomból folydogál az olaj..nem nagyon..csak egy kicsit...de azért zavar. Mi lehet a baja? Nem mindakettőből csak az egyikből..Segítsetek! Köszi((rx-em van )
motorlineba 2000 kereken...italmondonál már 3.... és mindkettő athena,nekem jó volt 2ért
40x52/52,7x10/10,5 nekem ezt irták fel motorosboltba méretnek a simeringre!de amúgy én 2500 ért vettem ismerőstől.A boltba 4ezer valamennyi volt..
figy 100ba elhoztzam volna,vagy csináltam volna 1 pályamotort v eladtam volna 150 körül kicsit szebben...
Engem max bontásra érdekelt volna minimotorok nem érdekelnek
már lekéstünk róla...el is vitték pedig mentem volna érte
Jol le kopasztották ez elviekben 1 super city lenne nem
találtam supermoto igaz cagiva de érdekes xxlz fpleg téged érdekel sztem itt a link
honnan lehetne a netröl ilyet rendelni
jah és mennyiért vetted