Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi a faszt akarsz te 500 ezerből? az egész motor ugya ahogy van max 300 at ér , de vajon miért adod el ? mert az iy egy rakás szar rotax blokk, meg kapásból aprilia...szal ha a motor 300 at ér a rendszám rajta olyan 50 et és hol van még itt az 500 ezer... gondolkozzál már http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=61332
ezt nézd meg 435 ért aztán ugassál lehet hogy ez kicsit reálisabb ár meg májerabb cuccok vannak rajta...
Figy, rápróbálták!, és nem volt jó..., ennyi...
bocs a váza ugyanaz
jó bazz nem idegesítem föl magam,nem értesz az egészhez,ennyi....lezártam
mi van az első telóddal hülye gyerek? az egy geci szar kis fos 38as teló...lófaszt nem ér,nem mintha az én 40esem hű de jó lenne,de azért gondolkodjál már mielőtt írsz vmit...kis paraszt 155öt viszi,ha nem hiszed el,fizesd ki az 5 kilót és verjed rajtad magad.
de rx-be is van csővázas meg nemtom szögletes vázas is , ez meg csővázas, és megkérdeztem pár emberkét , akik azt mondták h a csővázas rx nek ugyanaz a atnkja mint a tuareg rallynak
ha fönt van rx tankja,akkor nem fér el a tuareg rezója stb...már haverom lebontatta velem a motoromat....pedig tudtam h nem lehet....hülyék.
mernék fogadni hogy ugyanaz a váz, jó közelről megnéztem a hirdtésedet is ... full ugyanaz ugyanott vannak a felfogatások ugyanaz a blokk ugyanaz a karbi mint az enyémen csak annyi h a tiedet van egy rezo, meg az enyémnek májerabb az első teloja,ha lenne nekem is 60 ezrem lazán átalakíthatnám ugyanilyenre az enyémet is, de az sose visz 160 at...
Hali!

Csak, hogy ugassak bele énis Nekem ugyan 50esbe, de van Tuaregem is meg RXem is (a tuareg alkatrészmoci). Ezeknél is úgy van megoldva, h a tuareg tankjának első két felfogató bakkja szélesebb, a tank hátsó felfogatása magasabb... Biztos meg lehet oldani, át kell hegeszteni, bár vázat hegeszteni nem túl mókás és nem túl biztonságos... Haverom vette meg a tuareg idomjait, ő 1 MZre rakta rá... Ez az egész beállítottság kérdése.
nem hazudik senki,ta vagy vak kurvára nem ugyanaz,más felfogatások vannak....kérdezés nélkül meg meg se próbálj felvenni msnre....
nem jo... egyet akarok kérdezni hogy méé ke hazudni h nem jó az rx tank az enyémre amikor neked ugyanaz a vázad mint az én motoromé.,.
jó az a gyári
akkor milyen tank menne rá...
ezt már sokan kérdezték...nem.
sziasztok a tuareg rallyból sm szerűséget szeretnék csinálni, , az rx -nek a tankja rámenne a motoromra?
simeringcsere 1 óra összerakással meg beszereléssel együtt kb!nem ojan nehéz
xlzx ma krosz MZvel megtanultam kerekezni már tudok úgy mint te juupii
ja ez csokicsirkének szól!
most sajnos nem tudok képet felrakni mert teljesen szét van szedve csak a váz van a blokk és minden ki van szedve! de amint kész lesz rakok fel!
totál nem értelek,csinálj fényképet
de azt minek akarod szétszedni bazzeg? ezt már leírtam a tuareg fórumba is...NEM KELL azt szétszedni,üsd ki a szimeringet,tedd be helyére a másikat,rá a zégert és vissza a becsúszót,ennyi a történet
nem kinevettelek!
akkor xlzx
xlxz
na akkor elmondom hogy levettem a kupakot... alatta 2 kis mágnes és 2 fémkorong ezt meg minden további cuccot kivettem a telóból... a dugattyút, a rugót, meg azt a kis francot ami a rugóban van alul... szóval most ott állok hogy a teló belseje totál üres nincs benne semmi... csak a becsúszószár meg a külső... ha összenyomom ugye felkoppan a tengelyt tartó öntvény... ha széthúzom akkor koppan és nem jön szét... ezért nem tudom... amit mondtál xlxz az már rég ki van véve belőle... de egyszerűen nem bírom szétszedni azt a 2 nyomorult csövet