Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de minek automata váltó olaj bele mikor neme az
pontosan...van ez a tq-d ez 2500 vagy van a sima atf az 1900 körül van
ez lenne az
az enyém 2 be kerékre áll és nem olyan lassu
de sajna nincs müszerfalam pedig kellene meg fejidom is meg hátso lámpa
jah 50-es papírok miatt vkit már cseszegetet a yard
modnom...castrol atf, mindig van kuplung és vaj puha...2500ft 1lityó belemegy v 8 dl vhogy így..
enyém 1ben jön,de hát hosszú az áttételem..nagyon szóval ilyen alapon megkérdezhetném hogy akkor a tied mennyit megy végre?....
most esso van benn de xar
hidegen behuzom a kuplungot aztán - 1 és lefullad olyan mintha ne memelne
pedig zsír a blokk
első felnim van tárcsástul,agy küllők tárcsa hibátlanok! felni sajna meg van ütve így van benne 1 8as de használható! 7pénz tárcsával!
az lehetséges hogy wössner dugó van a gépembe
tegyél bele akkor fasza mol hikomol hajtomuolajat aztan a kapuig sem jutsz el majd ugy csuszik a kuplungod...
irj az emailemre aztan mondom hol és mit meg mennyiert
és mért ne lenne jó? gixernek egybe van henger és váltó olajozása , az rx meg ehy hengerrel kevesebbet kell kennie, csak megbírkozik ezzel a - feladattal
hát de a váltoba vmi hajtómü olaj kéne nem? nem 4t
Felesleges jo abba a minöségi 4T.... meg aztán miért lenne az tuning?
jah aztán a tietek hányadikba emeli az elejét
Hello!
Van egy 99-es RX 50-em és azt kérdezném h van vkinek első fékdugattyú illetve első felni. Ha lehet postai uánvétellel szeretném venni. Nagy nagyon nagyon megköszönönném ha vki szerezne vagy adna róla infot h hol lehet kapni. Előre is köszönöm.
váltóba csak is automata váltó olaj! (kis tuning,de psszt )
Pfuuu teee!Nehogy a blokkba rakjál különolajat! Abba 4 ütemü motorolaj kell de abbol is valami jobb...(15W-40)! A benzihez meg amit akarsz keverni,nézz valamit egy motoros boltban lehetöleg ilyen 2000ft felett vegyél ha tudsz mert ha szart raksz bele a motor nagyon meg fog lepni egy idö után,föleg a rotax blokk....
jah a tied hogy nézz ki?
te figyelj ez nem kokány ok
akkor milyen olajat ajánlatok bekeverni
mert a váltoba már vki mondta hogy castrol atf.....
de szerintem a sthil is jo lehet
figyusz
én már így vettem hogy ktm&aprilia
amugy szerintem tuaregböl van átalakitva
de eredeti ktm idomok
Semmihez képest ez fasza ,kreativ ember volt aki csinálta az biztos..csak hát ja... Aprilia&KTM klón jóóóaz neki csak menjen....
én nem szeretem ezt a kókány munkát jó persze lehet h vki azt mondja az én kerekeimre h azok..