Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali megtudná nekem írni valaki hogy ez a gép vagy az ehez hasonlóak hanyas évjáratúak léci e mailon küldjétek erre a címre csigusz-@hotmail.com köszi
Magyarul az újabb 122-es blokkal szerleteknek jobb a futóműve, de visszább vannak fojtva mint, a régi 123asok? Tartósságban mindkettő egyforma tartós? Azon kívül hogy visszább van fojtva van más érdemi különbség a blokkok között?
a jobb oldali deklire rá van írva, hogy RACING APRILIA (122-esnél)
rá van írva asszem a karbi körül van valahol, de elég szembetűnő a külső különbség, a 122-esen látni, hogy újabb
az enyén 122-es 96-os, szeirntem nagyon jó motor, nemtudom, hogy mennyivel van visszafogva, de nekem speciál ez a teljesítmény is elég, a fogyasztása olyan 6 liter körül van
És akkor milyet vegyek 123-at vagy 122-et? És ezt honnan tudom hogy 122 vagy 123-as?
önindítós nem nagyon van....minek? enduro. de tudsz belőle csinálni,kell hozzá fogazott lendkerék meg önindító motor meg elektronika meg stb. szal 60 körül megáll 96tól van benne 122es blokk meg kicsit mások az idomok+a lengővilla,ja meg az első teló állítható....
Az első pár kérdésre engem is érdekelne a válasz (önindítóval és blokkal kapcsoltaban)!
köszi

idézet:
"yamaha2
tegnap 18:01
Helló! Lenne több fontos kérdésem Rx 125-ről! Most akarok venni! van-e önindítós ha igen hanyas évjárat, mindenképpen valami 96os körülit akarok venni, mindegyik rotax-os-e ha igen mejket vegyem 122 vagy 123, miről tudom megkülönboztetni hogy 122 vagy 123-as és az évjáratá mert gyakran fiatalítják a motorokat! és mire figyeljek vásárláskor! És ha tudtok valami jó rx-et (ár nem számít) Borsod megyében valahol Miskolc környékén akkor szóljatok! Előre is köszi!"
Ahham köszi szépen...de elvileg akkor van az összesbe?
nem mindegyikbe van mert vannak gyökerek akik kiszedik...ill nem működik v stb stb,magyar parasztkvalitás!...
Hellotok!
Az lenne a kérdésem, hogy 125ccm-es kategóriába megéri-e ilyen motort venni? (max 300.000 Ft)
Ezek az Apriliák poweresek? Mert mindenféle képpen olyat akarok....Vagyis hogy az összesbe alapból van power vagy nemigazán...?!?! Előre is Köszi!
fepi 3 nem szokott ide irkálni? vagy meik topicba szokott? nem tudja vki az msn címét?
Hellosztok. Ha tud valamelyikőtök eladó 125-ös rx-t, műszakisat akkor légyszi irjatok. ktm177@citromail.hu
szegeden italmoto ,de brutális ára van ..8-9k
bontó vagy vegyél valami univerzális lekvárt!
Helló! Lenne több fontos kérdésem Rx 125-ről! Most akarok venni! van-e önindítós ha igen hanyas évjárat, mindenképpen valami 96os körülit akarok venni, mindegyik rotax-os-e ha igen mejket vegyem 122 vagy 123, miről tudom megkülönboztetni hogy 122 vagy 123-as és az évjáratá mert gyakran fiatalítják a motorokat! és mire figyeljek vásárláskor! És ha tudtok valami jó rx-et (ár nem számít) Borsod megyében valahol Miskolc környékén akkor szóljatok! Előre is köszi!
Üdv!

Egy kérdéssel fordulok hozzátok:
Tud valaki olyan helyet ahol kuplungkart tudnék venni egy 125-ös RX-hez?

Előre is köszönöm a segítséget!
Hali!
Mennyibe kerül egy új tilisztor az 125ös Rx be?
Csaó!
Haverom hirdette meg, de én vettem meg tőle!
Csáó nem neked van fent motor.hu-n a moccod 315ezerért?
jah
csak mondom akkor ugy megyek már boltba
amugy még a suzuki is meg van
de ezt most vettem
öninditoval nem indul el nem add szikrát de ha be van tolva akkor nagyon brutálisan megy nem tod mi lehet a gond rotax 123 blokk
adatlapodon az volt...sorry....egyébként ha bemész a boltba az eladó felüti a kis varázskönyvét és megmondja neked és jobbesetben ad is!
nem tudjátok mekkora teló szimering kell bele az elsőbe
milyen suzukival ?
huzukival nemfoglalkozunk .....tellóvédő nekem is kellene egy jobbos