Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holvan az még......
köcsög te ezt már megbeszéltük...május 1.jével hogy állsz? vmi pályázást bekéne iktatni,még nem tuti h kész lesz a gép de vszinű
Látom jol elvagytok (amugy annyi pénzekért tisztességes motorokat nem játékot vennék:-)) ...)
haggyad,vegye meg...hülye voltam...mondtam volna h vegye csak meg aztán szopta volna keményen
Csak nagyon hasonlít, de nem ugyanaz
azért kérdeztem meg mert eddig olyan rx eket láttam amiknek a váza szögletes volt nem cső, aztán jobban megnéztem a hirdetést és láttam h ugyanaz a váz
miez az ocsmány cucc? inkább a stoppieról meg a kerékről toljál képeket Balázs 500ért vette,igaz fűzöt kerékkel,de 550ért volt hírdetve...nekem van rá vevőm 450ért de nem adom oda....még nincs több pénz a következőre
köszi szépen!
Kurva jól néz ki a géped
egy ilyen vitához már én is hozzászólo, ha nem gond
az én véleményem annyi, hogy tudod, hogy xlzx hazudik, akkor miért tetted fel a kérdésedet?
tehát akkor teljesen tisztában vagy vele, hogy jó a motorodra az rx tank
akkor meg hol a hiba?
megkell venni és majd meglátod, hogy mi a helyzet
mit hívjak fel? msnre felvettelek, ott is bunkoztál, én nem fogom elkurni a teloszámlám rád
tudod nincs annyi merszed h felhívj...ennyi,nem attól függ h pesti vagyok e vagy sem...
amugy meg 4 osztott sor után elmondtam a véleményem, ugyhogy dani sztem nem sok közöv van hozzá
igen ez így van de aztán nem én bunkoztam tovább
Na mostmár tényleg be kéne fejezni , előszőr normálisan válaszoltak neked, te vádoltad meg hogy hazudik...
grat, pont ennyit vártam egy pestitől
na hova tűnt a kis buzi? nem hívott fel...pedig vártam
az apriliaról meg csak annyit h egyszerű gépek,nem kell hozzá nagy tudomány,egyszerű, 2ütem... nem nehéz szerelni,nekem eddig sok apriliam volt és nem voltak nagy bajaim... de hát ti kókányoltok,ahhoz értetek....
hát látod ez nem így van,de szeretem az ilyen embereket akik nem is ismernek és itélkeznek,nem baj,neked ez jutott,jó a paraszti élet ott a pusztán,menj csak pakold a trágyát! ja meg néha gyere fel pestre hogy láss 1-2 szép nőt... csodálom h veled fényképezkedtek, de hát fizetést kaptak érte....
na mind1 ha paraszt vagy akkor paraszt vagy... ne mazért de a szerelők látogatási listáján első helyen álla za aprilia haverjaim közül mindnek akinek apriliája van mindegyiknek van valami baja... de amugy meg leli rólad az ember hogy egy kis csicska mitugrálsz kölök vagy aki apuci pénzén élösködik...de leszarom én ilyen embereken nem szoktam felidegesíteni magam
de ha ilyen nagy a pofád akkor ott a számom...hajrá... vagy a telefon már nem megy? ott legalább nem kell írnod,mert látom az se megy
Hát még így hogy nem jó a beállítás még így is kurva jó pedig sokkal több van még benne
nem magadból meg a szaros motorodból kéne kiindulni,látod ez jellemző az igazi parasztokra! gratulálok
asszem dani tudna mesélni mennyire szar a blokkom szerintem is jó szar!