Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv
Arra lennék kíváncsi hogy RX-re fel lehet-e szerelni az AF1 hátsó futóművét, mert láttam egyet, de nem tudom hogy megéri-e, illetve hogy mennyire kell átalakítani hozzá?
Jah, meg a másik, hogy ezekben a gépekben ugyan az a ROTAX 123-as blokk van mint az AF1-ekben, csak nagyobb karbival?
szeva,polisport smx asszem
Csak a SupertMoto
miloyen fej idom van a gépen
Fölösleges megkérdeznem? De miért? Légyszi akkor te mond meg a méretet gondolom tudod ha most vettél!Ja és mennyibe kerül?
csapágyboltba nem tudsz venni!törtméret!de ha bemész egy motorosboltba akk ott meg mondják de felesleges megkérdezned!én is most vettem bele tegnapelött!
Hali!
Az első telóba milyen méretű szimering való?
Nekem kb 70be van és nekem 320-as tárcsa van elöl A motorom 3 kiló volt átírással
figyelj, az enyém 500e volt fűzött sm kerekkel együtt
Lécci az előző hozzászólásomhoz ( mennyibe lenne egy ien moci, ahoz) írjatok me Fatert megkell győzni
van 1 gyűrűs dugattyú is bele csak akkor ki kell hónolni a hengert amúgy kettes
sziasztok!hány gyürüs az RX 125?
de szép, de szép motor
egyébként az enyém és 96-os évjáratú, pont akkor volt a modellfrissítés
azonvagyok csak még a linux pingvint elkapják hátulról képnél leakadtam és fetrengek :) na de okitom magam kössz a linket:)
Hangolás... olvasd csak el a cikkeket és megtudsz valamennyit..,
jó persze power az állítgatja a kiáramló gázok utját illetve nem jobban ereszti kifelé vagy valami ilyesmit tudok . meg az alap ,hogy 2T felső tartományba húz jobban de akkor is RX például sokkal jobban húz mint egy új DT pl =/ szóval valami csak van benne amitől nagyobbat rúúúg lehet hangolás,de nem tom nem vagyok szerelő.
valaki mondja meg miért nincs szikra ha öninditozok?
de betolva van
Hellosztok! Az lenne a kérdésem h mennyibe lenne nekem az, hogy ha vennék 1 ien RX-et (125, power mindenféleképp kell bele) és azt supermotová alakítanám át, úgy mint a 3.-dik oldalnál "Wityak-mester" gépe....PlZ help meeee! ThX
Értsétek már meg hogy nem a power szelep miatt változik meg, az csak egy segédeszköz,
2-takt.hu és ott rá lehet keresni a technika részben hogy hogy müködik egy 2t motor
hááát pedig nagyon power feelingje van =/ meg a hangja és egészen átváltozik pont mint a power szelepnél =/
de ha te mondod :)
Még csak membrán se kell a rugáshoz, mebrán és power nélküli 2t is tud rúgni ha úgy van hangolva...
egyik 50esbe sincs de már unom elmondani,anno leírtam már nagyon sokszor...csak a membránt érzed....
hát enyém bezzeg öninditós az 50es :P azt berugó meg minek is :P
érdekesek ezek a belpiacos gépek:D ja de van benne powerszelep:D