Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz Sada...
jé ez a moci haveromé volt
mentem is vele,megy ám faszán...de kibaszottul eszik is..moynuk az minden ien 50es tunnig gépnél így van...
mennyi léd van rá?
Hello!
Nem tud valaki egy eladó rendszámos Rx125-öt?Ha van valakinek vagy tud ilyet,az légyszi szóljon.
Köszi
tényleg szép a géped:)
ma is néztem a hírdetéseket...hát borzasztó...ahogy kinéznek szegény motorok
olaj csere kell első telóba,hátulját tudod állítani...csak hogy egy igazi KARBANTARTOTT RX-et is lássatok
meg nem akarom bántani mert nekem is ilyen van de azéé a futooműűűve nagyon puhára van hangolva durva enduro terephez is :(
én 1000et raktam bele amikor teljes csere volt :)
hy!
Új henger és dugó után hány km-t kell bejáratni? és egyéb, tipp vagy trükk a bejáratáshoz?
előre is kössz.. csá
krosszozást felejtsd el,nem hiába kapta az ENDURO kategóriát....
Csá RX-esek!

Kérdeznék pár dolgot RX tulajdonosoktól!Lenne egy 1993-as RX!Kérdeznám hogy ezeken a motorokon mikor történtek érdemi változások évjárat szerint?Vannak-e évjárat szerinti típushibák?Mennyire jó a futómű?Krosszpályát mennyire bírja?Milyen sűrűn kell dugót cserélni benne?Az a lényeg hogy krosszozni kéne, csak egy cr vagy yz mondjuk sztem jóval költségesebb!Nagyon megköszönném ha segíenétek tapasztalataitokkal!Előre is kösz!
Sziasztok!
Kellene nekem első főfékhenger, karral, féklámpakapcsoló nélkül. Mindenképpen jó legyen!
Ha van valakinek, ilyen patika állapotban és olcsóé adja, az legyen szíves szólni!
Kösz!
Vagy elég a súberen állítani, de valószínűleg föfúvókán kell, de azt inkább jó időben állítgasd...
Jó de azt hol állítsam be?
Amúgy meg ezen miért kell annyira röhögni?
szivató több benyát ad a moccnak, ebből következtesd ki hogy mit kell állítani
én már nem mondok 1 szót se....
Szar a karbid,de erről Gyuri többet tud mesélni
Hali!
Miért van az hogy csak szivatóval van alapjáratom? És ha nincs ráhuzva a szivató akkor kis gázrángatásoknál fuldoklik! Aki tud légyszi segítsen! Köszi!
Jah és tényleg, nincs valakinek RX-hez szerelési könyve?
Nekem is most halt meg
sziaszok!

valaki nemtud véletlenül egy km spirált valahonnan? az enyémnek annyi lett és jó lenne egy új
SMKP -ként nem? és 3, vagy 4 sebességesek eredetileg ezek tudtommal... De beletehető a 6-os váltó... Legalábbis amennyire én ismerem ezeket...
amúgy honnan lehet megállapítani ,hogy belpiacos? idomzat vagy hogy?
itt a motorom kicsiben
asszem,nem tom pontosan,de ezt szokták belpiacosnak emlegetni