Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ott azt fogja egy anya....lecsavarod és leemeled az ülést.
Szevasztok!
Egy kérdéssel fordulok hozzátok:
Néhány hete vettem egy 125-ös RX-et. Már többször próbáltam leszedni az ülést, de eddig nem jött össze. Találtam egy csavart a hátsó sárvédő alatt, amivel nem mentem sokra.
Esetleg ha valaki tudja az írja meg a megoldást.

Előre is köszönöm a segítséget.
Oké már nagyon várom!!! Sose lesz meg ez a qva henger....:(
Csá Ákos(sajmonjedi), én vagyok az Norbi, Szólj ha meglessz a henger, megyünk oszt rakjuk össze.
Hmmm,köszönyük a kielégítő választ kicsiricsi...valyon honnan tudsz te ennyi mindent róla
Hali guruk!

RX 50 nél a kuplungnál a lamellák közt van egy lemez. Ennek a lemeznek a 4 lyuknál van egyik irányba 1 kis pereme. Annak a peremnek merre kell állni? kifele, vagy befele a blokk fele?

THX: Pisti
köcce akkro 90% h iet veszek és már ki is szemeltem
külön kell az oil belerakni nem a tankba, és a jobb oldalidom mögött van a tartály
lehet h hülye a kérdés amit fel teszek és sztem a válazs is sokszor elhangzot de azért meg kérdezem az rx125 az külön olajzásu és ha igen akkro hol van az oil betöltő nyilása???
Ha jól megcsinálják akkor jobb mint a persely, mert a perselyest sokat kell járatni meg sokkal kevesebbet bír.
jobb.az gyári minőség,ha igényesen csinálják...de barát ide oda 60 alatt nincs szép,tartós nikasil
Ez az!! ez a nikosi...izé. Szal nekem azt mondták h Olaszországba lenne kiküldve de 63.000 Ft-ért dugóval, gyűrűvel meglenne. Akkor ez azt jelenti h még jól is járok??? ((halkan jegyzem meg havera alapon javítják)) De az jobb, mint a perselyezés??
Hát igen , és sokan mondják hogy nem is tudják rendesen megcsinálni a mi kis hazánkban
a nikasilozás 60tól kezdődik.....persely kell v új hegner
Hali!

Nah az a szitu, hogy ma reggel kitoltam a motort, beindítottam, mondom, had melegedjen, erre 2 perc után leáll... Kipucoltam a karbit, jár 10 mpt és leáll azóta ha alapjáratra vagy alacsony fordulatra engedem a motort. Mint később kiderült nincs szikra... Namármost magas fordulaton tökéletesen dolgozik... Mi a fax okozhatja? Járt már valaki így?

Köszi a Mielőbbi választ: FePi
A perselyezés jobban megéri?? A henger amit mutattál csak 25e Ft. A boltban a szerelő azt mondta h hengeren volt vmi 1-2 mm extrém réteg, ami nagy kopásálló, hőálló meg stb...és azt kellne rá vissztatenni. De az olyan 40e Ft. Félek csak a pénzt akarja belőlem kihúzni.
http://www.kepesmotor.hu/motorblokk/i?p=13127&c=4102 itt van egy....de amúgy 30ért meg perselyezik....
Hello!

Aprilia Rx125R -hez 96-os évjáratú motorhoz keresek hengert. Nem tudom h milyen áron mozognak ezért kérek segítséget. Jah és dugót is. Márka neveket is várok h melyik a legjobb a piacon. Lécc segítsetek
mert nem bírom tovább motor nélkül!!! Előre is kössz mindenféle segítséget!! Ha esetleg kellne vmi más adat is a motorról akkor szóljatok!! HY
ez a belpiacos gép...nem az évjárat a fontos,hanem vhova a deknibe bele van ütve a motortípusa( fékkar v váltó kar alatt)
nah? vki?
Hali!

Ma vettem egy RX 50-t. alaki hozzáértő legyen szíves megállapítani a moci évjáratát A képek szarok... de lécci. egy pár támpont; fordított teló, kipuff bal oldalt négyzet alakú csőből van a váz és 3 sebességes. Kuplunglamella kell bele és nemtom, hogy hanyas évjárat...
hey, hey, hey, azért még én is itt vagyok az RX125-ös tulajok között
hello mindenki! www.aprilia-racing.hu egy folyamatosan fejlődő oldal! Mindenkit szívesen látunk a tagok között, bannercsere is érdekel! mail címem: takarojani@gmail.com (linkbe is) takarojani@gmail.com
Nekem úgylátszik,hogy az sm szett fele megvan (hátsó felni)....szombaton megyek érte....
én is tervezem h veszek egy rx 125-öt de tervezek hzzá szupermotyo kerekeket is csak egyelőre amig az sr-emet nem tom eladni nem tok venni rx125-öt szoval tavasszal én is csatlakozok