Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem tudom mert én nézegettem jobbról balrol azt a dobot de nem votl rá írva semmi vagy lehet pont a matrica alatt van,de az a durva ,hogy nem melegszik . meg olyan hangja van,hogy csuhaj:)
amúgy erős ez a RXke nagyon a mostani szettel a 100kilóm alatt 85-90a vége neki:) haverral vitte 95-100at ő csak 75kilós:)

de belpiacos azt jelenti,hoyg olaszok maguknak gyártották és nem exportra?
ahogy látom neked 1 arrow van rajta....3 sebességes volt nekem is az első rxem igaz az már am blokkos volt...
3sebességes csak sajna =/ akartam hozzá 5öst váltót csak nehéz lett vonla beszerezni meg valami 80pénz körül lenne a beszerelés .
Belpiacos ugye azt jelenti,hogy olaszba adták el ?
amúgy 70es szet van rajta mert amikor vettem akkor volt benne 40e km és az elöző tulaj felvitte pestre ahol ügyesen megcsinálták valami aprilia szakik:)
meg az a huncut benne,hogy ilyen dob van a ti RXeiteken is ?
ez a belpiacos rx,van belőle 125ös...a tiedben egy rv blokk talán 4 sebességes,de lehet akár 5ös is...semmi gond nincs vele,lehet 94es....asszem az volt az uccsó évjárat amikor még csináltak ilyet
srácok valaki már látott ilyen RXet? http://www.bikepics.com/pictur... ez az enyém és anno amikor vettem 94esnek mondta az emberke a szervízes bácsi szerint meg 90-91es lehet mert tán addig volt ilyen idomzat =/ valaki látott már ilyen idomzattal RX50et?
hello nem tom 80 000 ft de lehet alkudni . neked van motorod. csere ráfizetek
nah mind1 ezen ne vesszünk össze lehet tévedek
szerintem ez az, ő eladta már régebben, ő festette ien színre. légszűrődoboz ha jól látom ezen sincs rajta
Ilyen a moci, de nem ez. Vannak apró eltérések.
Okés. Köszi, megnézem!
akkor ez már nem az a srácé akit ismerek. ha van myviped akkor keress rá csipai zsolt névre, békésszentandráson lakik , ott van sok kép erről a motorról
AM6os blokk van benne ugyanaz mint az rsekben, ennyi
Nyugi csak vdani666 h.sz-án nevettem
Ez azt jelenti hogy még akkor sem egyenértékü? Ki lehet röhögni, de a büdös életbe nem volt közöm az endúrókhoz, egyszer mentem egy MTX-el..Inkább mond el a véleményed!
Köszönöm a véleményeket! Majd akkor mondom a srácnak hogy dobjon rá még egy 20ast :)
Nézzük csak, ronda, aprilia utánzat, gagyi.
írtam endurocrossba...én anno enyémet 130ért adtam el de az le volt lakva,50es volt...de ment...viszont telói szarok voltak,am jó kis gép,lehet vele kerekzni,telói kicist puhák,motorja fasza...
Mit tudsz a Riejukról? Mennyi lehet a motor értéke?
Kiskunfélegyházi a srác..a nevét nem tudom csak az e-mail címét.
most jelenleg hogy hívják a tulaját és hol lakik? elég jól ment tavaly augusztusba ez a gép...
ezt a motort én ismerem , láttam is már élőbe.
Helló!
Segítség kellne. Van egy eladó 89-es rendszámos NSR125R-em, amit 220ezerre meghírdettem és cserét ajánlottak rá, egy 2001-es teljesen újszerű állapotban lévő Rieju
rr50 formájában, pár tuningal és alkatrésszel. Nekem fogalmam sincs az enduros témákról. Tehát nem tudom meg éri e. Ször a szőrért cserélne. Be vágom amit a gyerek írt:
-6sebességes
-gyárilag aprilia blokkal (tehát ugyanaz,mint az aprilia rx,alkatrész
szempontjából)
-vízhűtéses
-75ccm-is DR hengerszettel szerelve,valamint főtengely,dugattyú
-új D.I.D lánc,és JT. fogaskerekekkel
-Dell"Orto karburátor
-gianelli kipufogórendszer
-fordított teleszkóp
-acerbis kézvédők
Valamint rengeteg alkatrészt adok hozzá:
-használatlan hátsó cross gumit
-új első teleszkópvédőket
-2db sportlégszűrőt
-első fogaskereket
-féktárcsát
-gyári kipufogórendszer..stb
Berakom a képet is amit küldött róla.
Remélem tudtok segíteni!
Hello menyiért adód a Zx-et???
helosztok szeretném elcserélni honda dio zx emet egy rx re 125 vagy 50 re ha kel rÃfizetek . csokicsirke@freemail.hu szövegszöveg