Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát fasz tudja, nekem 94-es 50es van ás hát mióta megvettem(6 hónapja)semmi komoly baja nem volt,//lekopogom//csak a fékpofák koptak el,de hát ez minden motornál megvan szal én szeretem az rx-emet...
olasz motor...szóval akadnak vele is gondok,alkatrész drága,de ha egyszer jó akkor utána sokáig jó....
sziasztok! Meg szeretném kérdezi h az Aprilia RX ek vagyis az 50 es RX ek mennyire megbízhatóak? Mennyire üzembiztosak mennyi az alkatrész bele ha vmi behal drága olcsó?[O21 És mi a tapasztalatotok vele? Köszi
Sziasztok!
Azok ciklámen/rozsaszinüek ...az nekem nemtec
viszont az eloxált piros villáid bejönnek szóval rettegj gondolkodtam h lecserélem az első telót vmi jobbra,de nem mert jó lett a szimeringezés...még a hátsó vár a szervízre....
nem megsértödni vicc volt
leszarom h kit mit gondol nekem tetszik eleje narancs,közepe piros-lila hátulja citrom-fehér kerék fehér piros felnicsíkkal....szal ennyit erről Na hát hol is kezdjem....Ez a második 125ös motorom,előtte sok 50es meg 70es gép volt...Lássuk csak: Eddig 5 ezer kilcsit csavartam bele,nekem mindig van egy óriási problémám a karburálással,de ez majd megoldódik :)A jó őreg Rotax 123as blokkot kapta anno "93ban.A blokk önmagába véve szerintem elnyűhetetlen ha az ember jó minőségű olajat és minden jót megad neki,gondolok itt az esedékes elkopott alkatrészek cseréjére. A motor teljesítménye alapszinten olyan 28 lovacska körül lehet,de ezen lehet segíteni a légszűrő és a kipuff cseréjével na meg egy kis hangolással(enyémen egy arrow rezonátor és egy acerbis vég van). Ha ezeket a módosításokat elvégezzük,akkor már terepen is igen jól elboldogul,no de nem mindenhol,azért a rugóútjai ennek határt szabnak(első futóművét a Marzocchi a hátsót pedig a Boge szállította,a hátsó több fokozatban állítható gázos gátló,de sajna ezek olyan 15ezer km-enként megadják magukat).Nem mondom hogy nem mehetsz ki vele egy cross pályára,mert elmegy ott is,de inkább ne kínozd,ez egy SOFTENDURO. Kerékre 1-2ben föltudod venni,ha van egy kis tapasztalatod. Most lássuk a fékeit. A fékeket a brembo szállította, mind2 elég jó bár én az elsőt kicsit módosítom. Most éppen supermoto készül a vasból, remélem megállja majd úgyis a helyét, összeségében szerintem egy jó kis motor nem feltétlen kezdőknek.... amúgy ilyesmit kezdtem el írni csak nem tette föl
És mit irsz bele félsupermoto papagájmintával
na nem ment föl a teszt,de most felkúrtam az agyam szal nem próbálom meg még 1x...
Én se akarom eladni de 6kiloért már lehet hogy elengedem a kezét
93as,most tolok fől a boncterembe tesztet
hát hallod de ha addig meglesz másfél év mulvan én megvenném amugy hanyas évjáratú???
másrészről meg ez a valódi értékük(szerintem...sok rx van fent 50es papírral 250-300 között),mint pl a tdrnek is mert itthon nem találsz 1 250est sem,főleg nem hírdetésben....
Te is tudod hogy nem akarom eladni .... amúgy ha valaki azt mondaná hogy 450 és jön érte azon elgondolkoznék...sőőőt....szerintem oda is adnám,nekem van 430ba átírással,rezóval,kerekekkel meg a többi apróságokkal és még kell ráköltenem ....
De ha berakod a másik kereket is 700e kapsz érte (a TDR250 600e Ft ért eladó..... )
350? miaz???? egy 89es supermotot adtak el 50es papírokkal 400ért...ezen arrow dob van,adom hozzá a gyári kerekeket,műszakis....450...
Xlzx 350-et adok a motorodért!! nem adod el??
120ból van 1 új blokkod,ami télleg fasza és nem kell hozzá nyúlnod 1 jó ideig ha rendes olajat használsz,stb...betegség nem nagyon van,hátsó teló szokott elmenni,meg azért elsőket is meg kell nézni! az arrow dobos verzió 2-3 lóval erősebb(nekem is az van rajta )már félig kész a supermotom amúgy kanyarokból féloldalasan jövök ki,úgy elteszi a hátulját
Köszike a választ!

Ha modjuk egy komplett motorfelujjítást kellene csinálni rajta az mennyibe jönne ki? Amúgy gondolom azért is olcsó mert semmi papírja nincsen egyiknek sem, de az engem nem is érdekel mert nem utcán akarom használni. Valami tipus betegsége van ezeknek a mociknak esetleg?
Bocs a sok kérdésért, de nem sok mindent tudok ezekről a motorokról!

Köszike!
nem tok mit mondani róluk képről....amúgy sajnos általában olcsó húsnak ....
Sziasztok!
Remélem tudnátok nekem segíteni! Kinéztem maganam két rx-et, de nagyon olcsónak találom őket. Ti mit gondoltok csak így kép alapján róluk? Érdemes e megnézni őket. Terepen szeretném használni.
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
http://www.has znaltauto.hu/ker...

Segítségeteket előre is köszönöm.
99es,de a blokkcsere is meg volt már,mert ez nem 122es és 96tól már 122es volt...amúgy más stimmel(ülés,rezó stb)én mondjuk nem venném meg ...gondolom 320 körül odaadja,de enyém szebb
Ezt most találtam....gondoltam érdekel valaki 4 Adatok viccesek
Én megbízhatónak találom, nem szokott átbaszni.
Ki ismeri a taboritunnig-ot??(PEST) mennyire megbízható?? ha nem akartok ide írni véleményt az e-mailem: szajmonjedi@citromail.hu...kössz