Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rugót próbálj rendelni, de 2ezer a postája. Táborfalváról.

Nincs véletlenül alkatrészed Rx hez?
Küldtem...
tot.gergely@hotmail.com
Küldj egy e-mail címet és küldöm...
Igen, csak nem mindegy milyen erős rugót spanolok....
szervízkönyvet át tudnád küldeni e-mailben ?
ez jó előrébb vagy, ha kibírtad számolni szólj. igazából a rugó erejét spanolod a piros kupakkal
Szia!

Vettem egy Simson rugót. Nekem egy kicsit erősnek tűnik...
A gyári szervízkönyv alapján a rugó teljes hossza 48,5 mm. Amit vettem az is pont ilyen hosszú, tehát én nem vágnék le belőle. Azt írja a szervízkönyv, hogy 14 mm-re összenyomva 8,8 N erősségűnek kell lennie a rugónak. Na ezt hogy a francba mérjem le?
Köszi
nekem se, kimész egy egyenes járatlan útra, aztán figyeled, mikor kellene nyitni, a kupakjával tudsz állítani, nekem eléggé ki van tekerve, ahogy tekered befelé a rugó keményedik így a nyitás is nehezebb-később lesz. a rugó vágással óvatosan, elég tré megoldás, de beválik és jó lesz azért próbáld finoman húzni mert tő gáznál úgy is kicsapja
Köszi.

Megpróbálkozom a Simson rugóval. A fordulatszámot hogy mérted a beállításhoz? Fordulatszám mérőm az nincs...
van valakinek első lánckerék védő? nekem nagy zárt van (barna) elcserélném nyitottra.
www.penzesase.hu -oldalon van gokart alkatrész, ott pedig blokk alkatrész között van 900Ft gyári. Italmondo 3600Ft. Én simson súber rugó 2karikát vágtam le. ha rendelsz az 1hét mire látják a rendszerükben én felhívtam Pénzes főnököt, mondtam hogy most rendeltem, eltudja-e postázni, 1hét múlva felhívtam nem jött csomag, mondta hogy épp most rögzítette a rendelést szerinted átvettem ?
Szia. Nekem megoldodott. Cseréltem olajat, szimeringet, most tökéletes.
Egy kérdés. A powerbe végülis milyen rugót tettél. Nekem is kéne egy gyári, vagy vele megegyező.
nekem is jó lenne, mert megint elszállt a húzó (jobb) oldali ! sőt, új olaj, szimering, és még így is full összeült,.. most meg szuszog. Lehet annyi..
Keresek Aprilia RX125-höz karburátort és hengert összekötő ferde szívócsonkot 34-es dellorto karbihoz.
Esetleg valakinek robbantott ábrája 1993-as RX első teleszkópjáról?

Előre is köszönöm.
Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy egy RX 125-nél hogy lehet az első teleszkóp alsó csonkját kicserélni? A kerék rögzítési csonkjára gondolok. Préselve van talán? Semmi csavar nincs benne...
Itt egy kép. Ezt szeretném kicserélni:
Sziasztok. Olyan problémám lenne hogy alapjáraton világít a fényszóróm de villog , amint kicsit felpörgetem a motort teljesen elmúlik a fény, index semmi sincs. egy aprilia rx 125-ről lenne szó. Mi lehet a probléma ? Esetleg szakadás vagy a tekercsekkel lehet valami?
Help!
Vkinek kuplunghoz alkatrész a képen a pirossal karikázott!
ár is érdekelne reális áron! :)
" karbon MEMBRÁNT , 12es lánckereket, hátsó tengely befogót, gumicsonkot a légszűrőházhoz keresek "
olvass vissza én már kérdeztem nem olyan rég. !
nem tudja valaki hogy tudom a gyujtást beállitani?
rotax 123
le kell vennem a lendkereket? és utána? vagy van más megoldás?
Én STHIL SZUPER HP 2T kék színűt. ez volt kéznél. A haverok elneveztek sthilnek, amúgy is erdőbe csapattuk
Mennyiért adod el a blokkot ? mi van benne pontosan ?