Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki tud vasperselyt a hengerbe ? Megválnék a Nicasiltól,...
*** KERESEK 123 Hengert, tökéletest ***
elektromos power szettem van ha kell valakinek 10 ezerért
Peumatikus powert keresek nem tud valaki?űdv
Első keréké:15mm
Hátso keréké 17mm a tengely.
A nem megfelőség jogát fent tartom nekem ennyi:d
nekem van sm kerekeim.bármibe beletehető csak tengelyen és távtartókon múlik.itt a kép róla ha kell 25-ért odaadom.
Heló! Valaki megtudná mondani, hogy mennyi az első-hátsó tengely átmérője? Sajnos mikor szétszedtem nem mértem meg, és feleslegesen nem akarom kivenni.
Jó is az csak hát minden meglátszik rajta és zavaró mindig tisztogatni kell.
Hát mikor legelsőnek mentem vele próbakörnél is csak szép finoman és éppen oda nyitott a power is. Meg mikor haza hoztuk és mentem vele és oda húztam neki jobban... hát azt sose felejtem el. Nagyon bírom még mindég főleg a kanyarokban.
Hát nekem ezzel igazából egy álom vált valóra!
Volt amikor megfordult a fejembe mikor hajtókaros lett az után miután meg vettem pár hónap után hogy lehet kár volt megvenni, de mióta összeraktam már egyáltalán nem.
Gondoltam arra veszek nagyobbat vagy valami ezt meg eladóm. De valahogy sajnálnám eladni.
Egy jó RX-et én is el fogadnék az tuti gondoltam már rá. Csak nincs pénz mindenre sajna...
most tökéletesen jár. Egész nap esett, nem próbáltam ki. Talán holnap megnézem mit tesz.
Nekem is mindig a fekete volt a nyerő, meg úgy hozta a sors is.
Falco-val kezdtem, amikor 16évesen A1, aztán 18évesen korlátlan. Elmentem érte, másnap hajnalban pedig kihúzattam egy hosszú egyenesben. Az volt a legnagyobb élmény akkor.
Mindig fájt a fogam egy olyan Rs-re amin neked van. A legnagyobb és erősebb Most újrakezdtem a ranglétrát, később Rs-t lehet hogy veszek az Rx mellé.
nem nyirta el az éket a lendkerék?
Nincs mit!
Köszi szépen! Szép, szép csak hát nem a legszebb... Egy festést el bírna. Mert hát van aki csúszott vele. 1-2 szépséghibája van, sajnos így. :/ De ezeket valamilyen szinten ki javítottam. Ami így nem igazán fel tűnő már.
Nekem is az-e féle szívlámpások tetszene. Asszem nagyobb is a gömb RS-től. De amúgy gömb RS-em lett volna nekem is egy 99-es évjáratú asszem. Volt ez és akkor inkább ez kellet. Meg mindig is a fekete volt az én színem.
Hát másabbak, de úgy semmi különleges nincs benne végül is. A gyári RS-ek közül ez a legerősebb. Persze ez nem olyan jelentős.
Ez 96-ba jött ki ugye és ekkor kezdték el az új blokkal szerelni a Rotax 122-vel. Az elődeibe 123-mal volt szerelve és 34-es karbival. És ez is a 34-es karbit kapta. De a 96 utáni évjáratok már 28as karbival szerelték. Ennyi.
De az enyém már kicsit meg van piszkálva és még meg is lesz csak pénz kell rá.

A te RSV is elég fasza!
PistiMoto ! Nagyon szép az RS. A kedvenc motorom ebben a Chasterfield kiadásban. Úgy tudom ez "mássabb" mint az átlag Rs?
köszönöm
köszönöm
indul, szépen járt alapjáraton. de érdekes valóban "nagyobb" forgás kell hogy feszültség indukálódjon. majd ha kész kipróbálom egy tesztkörön.
Már nekem se jön be...
Kicsibe itt a kép.
a lapos része legyen felfelé a bevágásnak lefele kell néznie
Heló! Valakinek van RX-hez Supermoto szett?
mágnes jó a lendkerékbe?
szerintem a tekercs lesz! a jeladó szorakozik benne!
van ha kel! tel:063073163
link nem jó.
Szerintem nem lesz gond a gyújtással.
link És ha jól megnézed logikus is hogy miért így.
Gyújtás probléma. Miért csak nagyobb fordulaton ad szikrát a gyújtás? Próbáltam több gyertyával, ha erősen rárúgok jobban pörögve adja a szikrát.... Még nem indítottam, csak rúgdostam illetve a hátsó kereket forgattam sebességben.(gyertya kint ) félek nem lesz alapjárat.... A POWER nyelvet hogyan kell beletenni a hengerbe? Merre nézzen a nyel, vagy az mindegy? holnap lesz póóówer

Vashenger van valakinek, vélemény?
Szia!
E-mailem: b.peti93@freemail.hu
Ha jól tudom a lehúzó 26x1,5 /rotax 123/