Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, az nagyon jó ár. De mégis mennyi pénz? Mert van itt közelben motormágus, nála minden MOTUL.
4000-ből nálam szokott lenni postával. Aztán emellé mehet a 95-ös bátran. Mit gondolsz, a 97-100-asban nincs etanol? Dehogynincs, akkormeg.
volt erre egy jó öreg szer. 1971ben az új boltból kitolt Simson Schwalbe motorba első tankolástól kezdve végig öntöttek bele FIMOL adalékot(grafistos), és a mai napig az a dugó,gyűrű van benne. Honnan tudom? Apámé volt, most az enyém.
nincs valakinek rx 125 91' esre oldalsztender?
mondd meg mennyi pééz azért 1dl 800Ft és akkor a 95ös benzin a sok....
Az Rx nem régóta van meg! Az Rs különolajzásos ahogy az Rx is, így kb 45-48-as keveréket állít elő. Benzinből 95-ös mindenbe, az is épp elég olcsó . A Motul 710-800-at 1/100-ban is lehet keverni a leírása alapján akkor is ellátja a feladatát (persze nem ajánlott). Azt javaslom próbáld ki, nem fogsz benne csalódni. Az olaj topicban keresd Bury-t, én tőle veszem, jó árai vannak, megbízható srác
és hányas keveréket használsz ? Benzin 98? 100? Mert az Rx 98tól írja.
ezt jó hallani. Talán meggyőztél
Saját tapasztalatból mondom, vettem le hengert ami újonnan tettem fel. Motullal járattam 10.000 km után olyan volt szinte mint az új, hónolás látszott, gyűrűhézag 0,45 volt
az észter azért jó mert nem ég meg az olaj (4T)nél....
köszönöm a felvilágosítást. De nem olyan rossz azért
Mivel garantálja a Motul a későbbi csapágycserét ? ezt nem tudni. Lehet lecserélem.
Utánanéztem ennek az olajnak, Jaso FC-s besorolású. A Motul 710, és 800 is Jaso FD-s olaj, dupla észter technológiával. Ezt az Eni közelről sem teljesíti. Én 710-et használok minden 2T gépembe és motoromba, bátran ajánlom mindenkinek, mert nagyon jó olaj. Ettől függetlenűl mindenki azt önt a vasába amit akar. Robogóhoz biztosan jó, másba nem tenném. Hozzászólásomat nem kötekedésből írtam, csak a véleményemnek adtam hangot
Üdv mindenkinek!

Eladó Rotax 123-as blokk kompletten!

Gyújtás,power nélkül!

24-es karbival, szívó csonk, hengerrel ,stb. Ahogyan a képeken látni!
Ár: 60.000Ft

06-30-403-6551
Eni Ride scooter 2T -legmagasabb minősítésű olaj, alacsony füstöléssel, kifejezetten magas fordulathoz. bizonyított, és nem befolyásolja annyira az égést, mint más olaj
oké
KÉrdés: minek van a membrános power szelepen is bowden ? hátsófékre kötve volt. Lejtmenetben nyitva legyen ?
Passz kimérem jó-e
és jó ?nem mint az enyém döglött?menyit kérsz érte?után vételle meg old ható?
800 off road
Eladó Pirelli Rallycross 90/90 - 21 (~80%)
120/80 - 19 (~60%)

(RX-re ez a gyári gumi még a 2014-esen is, az új szett 65.000 Ft)

Ár: 8000 Ft

Ha valakinek felkeltette az érdeklődését csinálok róla képet!
Motul 710
Motulnak melyik a legjobb keverék olaja?:))
máshol nincs biztosíték. szar a fesszabályzód ennyi. ha van áram, majd belemegy és nem jön ki akkor az a hunyó van egy eladó nekem.
Vagy van valahol még a biztositák? Akku mellett nekem 2 DB bizti van
Sziasztok meg néztem a generátort probalámpával az jo világit gázadásra erősebben világit a probalánpe.
Na a feszültség szabájzon a ahogy ülők a mocin balrol haladva a B+ jelü stekker a betáp. villany van a mász ketön semmi se a vezetékkben
se a fesz szabályzon nincs villany ez jó vagy nem szer a fesz vagy mi van tud valaki segiteni?(elözmény az hogy nincs röltés.)