Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a mélyreható leírást. Valamelyik nap nekiesek.
Ki milyen 2t olajat használ?

Én most a motul 710 és a castrol power1 racing között gondolkozok, de mindenki mást mond, nekem a motul felé húz a szívem, de van aki azt mondja, hogy a castrol jobb..... Ti mit gondoltok?
Gratula! Nekem azért nem kapcsolt a power szelep -ugye új bowden lett hozzá csinálva - mert megtört a bowden, és nem bírta a mágnes behúzni, nagyon erőlködnie kellett. miután igazítottunk rajta, hogy kényelmesen fusson, már jó minden, kapcsol amikor kell.
rezó levesz, megmos. aztán gázpalackra kisebb pisztoly, és fontos hogy ne a leömlő felől, hanem a vékony toldás felől kezd. melegíted, fújatod a belsejét lánggal. a kompresszort elég 1,5 bar körülre állítani és a lángot fújatni befele. amikor elkezd füstölni, elég csak a kompresszor. Mondjuk én nem spóroltam nyomattam a lángot és a levegő még fújta beljebb a rezófele. Egyszer aztán láng jött a könyöknél, elég tűzveszélyes, nagy hangja is volt, meg issszonyyú fekete füst. a kompresszorrral nem szabad abbahagyni, ha belenézel látni fogod hogy izzik, ezért kell oxigén. ne nagy nyomással mert kifújatod, lehet pulzáltatva akkor még jobban a koksz felizzik (mint ha grilleznél). nagyon forró lesz a kipuff. Csak a rezót csináld, a végdobot nem kell.
betonon csináld, messze mindentől meleg lesz. Amikor már alig füstölög akkkor hagyni kell kihülni, és a végén kiönteni a kokszot ami még mardt benne. Ami fontos egész folyamat alatt, ütögetni kell körbe a rezót óvatosan hogy ne horpadjon, főleg az illesztési vaarratnál lehet erősebben ütni, nem horpad. akkor fogja hányni a darbabokat. addig nyomasd a gázt még nem gyullad be,.
Hello alkatrészek után kutatok az rx emhez rotax 123 blokkos kellene hengerszett komplett vezeték köteg power hoz minden elektronika hátsó féknyereg . cserébe van egy blokkom minden jó benne csak egy henger karbi kell rá gyújtás is rajta van
Szia. Leirnad pontosan hogy csináltad?
Köszi
Jelentem ! Nagyon jól megy a kipufogó tisztítás után, Mindenkinek kötelezővé teszem! . 1,2, kerék ! most már van fordulat is rendesen, nyit a power is tökéletesen. 150es fuvókával,... holnap reggel 5kor irány Erdély ! Egész nap csak motorozás, 2év után ismét nyeregbe
Szia. Nem egyenes. Ferde kell.
Hali.Esetleg Rotax 123-ashoz vízfedeled nincs?Ilyen kellene.Üdv:István
Szerintem csak ahoz jó.
Az ára 3e egyenes kell ugye?
Pontositok. A hengert és a Karbit összekötő csonk kellene.
Mit kérsz érte?
köszi
gondolom a 34-es karbihoz is jó.
Nekem van
Sziasztok!
Leugrott egy garnitúra enduro gumi a motoromról.
Amennyiben valakinek szüksége lenne rájuk, adatlapomon van elérhetőségem. Pénzt nem kérek értük, viszont cserébe alkatrészt elfogadok a motoromhoz. Széles utat
Ja, lemaradt az előzőböl hogy Rotax123- hoz...
Sziasztok!
Keresek szívócsonkot 34-es dellorto karbihoz. Ha valakinek van eladó jelezze...
Tudna valaki egy képet küldeni a Karburátor és a légszűrő közötti gumiról ? Akinek van vennék !
Eladó! Pirelli Rallycross MT21 120/80 -19 (70%) és 90/90 -21 (80%)
Közúti használatra alkalmas (E)
Posta megoldható!

Kérdésed van írj, vagy hívj!

http://www.kepesmotor.hu/kross...
Ha esetleg valakit érdekel.. http://www.kepesmotor.hu/motor...
Lemaradt, hogy D.I.D. !
Heló! Nekem van egy, kb. 1 szezont használt, még 1-et biztos kibír. 5000 FT

E-mail: mishikeace@gmail.com
Telefon: +36302906750
Helosztok!valakinek van 520lánca esteleg valami jo állapotu,érdlekne?
Köszönöm a segítséged, én is erre gondoltam, mivel a másik motoromon is így van megoldva, de nem voltam benne biztos.
Még egyszer köszi