Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aprilia Alkatrészek nagy választékban eladóak (Rotax 122,123).

--2014.04.14-04.28.-IG MOST MINDEN ALKATRÉSZ FÉLÁRON!
Mitől sport lamella ez amúgy?
Nekem van gyári is meg egy ilyen is ami neked...
Sziasztok! Kipufogó rendszer vásárlásán gondolkodom, és véleményeket/tapasztalatokat szeretnék kérni (94 RX)
Eladó vagy cserélhető másik pneumatikus vagy elektromos powerre!
Érd:pasztor17@freemail.hu
Ár:8000.- I.á!
Miért nem jó a hengeremhez,a hengerem rotax 123 és a csavarnak a lyukjai távolabb vannak a hengeren eredetileg elektromos power volt rajta!várom a válaszokat,segítséget! :)
köszönöm. Simson súber rugó nagyon jó hozzá de nem tudom megmérni mikor nyit, majd ha kerül vele. Legalább csendesebb lett alsó ffordulaton.
Rotax123-as komplett kuplung szerkezet, újszerű állapotú, Surflex sport lamellákkal, hibátlan állapotú az egész, csak beszereled, és lehet használni.
érd.:
patvaros87@gmail.com
0630-3207630
Üdv
2-3mm-es fúrat lehet. Ahol a tömítése van a powernek.
Egyszer itt láttam ezen a fórumon régebben.
link
Hová kell fúrni milyen nagy lyukat?stb?
Nekem az elektronika szabályozza!
Asszem hogy nem. Sose nyúltam még hozzá különösen mert jó van beállítva minden.
Persze, miért ne lehetne?
Csak egy kis furatot kell fúrni a hengerre.
Keresek 34-es karbihoz ferde szívócsonkot reális áron akinek van jelentkezzen!
Továbba az elektromos power helyére felrakható-e alakítás nélkül a pneumatikus?
rugó méretei:hosszusága:45mm
szélesége 14mm.
Helló! Immáron rendszámos lett a motorom! Érdeklődő jellegű kérdéseim a következők: Honnan érdemes láncszettet vásárolni?

Sportkipufogót honnan lenne érdemes vásárolni? Új arrow titániumot láttam 30-ért e-bay-en az jó ár nem?
Sziasztok!
Kellene egy kis segítség, anno a mocim kapott egy 160 polini hengert és érdekelne hogy kinek mi lett a karbijával, illetve mi lenne hozzá a legjobb, most 34 -es karbi van rajta meg 134 fúvóka. Vagy a 36-os karbi ehhez van kitalálva?
neked nem menetes a power nyelve ? ott is lehet állítani
A rugó erősséget állítod a piros kupakkal. minél bejjebb csavarod, annál keményebb lesz, ergo később nyit
Ha már egy kicsit utána néztél volna már akkor nem mondtad volna hogy nincs rugó a mechanikusba... Nem hülyeségből írtam.
Hogy lehetne már szabályozni azt hogy mennyire is nyisson ki... Elég érdekes volna ha azt szabályozná.
Valaki tudja a méreteit ?
Simson karburátorból kivettem a súber rugót. egész olyan. a képen a spirál mérete megegyezik. 3600Ft boltban 1hónap mire megjön.
1000Ft külföldi oldalon.
Ellenőrizd a tűszelep jó-e, vagy már előtte van dugulás
Köszi,ránézek és remélem csak ott van gond! :)
Nagyjából olyan... Talán erősségre is olyasmi
Akkor olyan a rugó mint a karburátor súber rugója. azt látom kb 8 menet van rajta, és elég vékony az anyaga.
Fúrtam bele egy lyukat és beleragasztottam.
Nem nehéz összenyomni, össze lehet két újjal.