Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellosztok valakinek nincsen egy normális kábelkőtege ami jo is?
Az nincs hoepadva ! Gyárilag ilyen !
Megnéztem az Apródon a hirdetésed. A rezonátor nem ér semmit, mert össze van horpadva. Nem kell.
mikor jönnél ?
Én is ott lakom ahol te ! Úgyhogy megnézném egy szép napon, amikor ráérsz elvinném az enyémet, ha beszámolod, illetve megnézni minden hajlítás stimmel az Rx-re.
Hát pedig a rezonátorról is tegyél képet
Melyik hengerre való? Mi a különbség a gyári rendszer és ez között ?
a rezorol nem raktam fel képet ! Rezo+dob=rendszer
ez csak egy dob, nem rendszer.
Arrow rendsz.eladó !
ARROW kipu rendszer eladó !
Km óra valakinek ? ami jó is?
"Adatlapomon van elérhetőség. "

Írj rám...
Mennyi pezetta
Eladó!
Komplett Rotax 122-es blokk.
Hengerrel, gyújtással... Szívócsonk karbi és power nincs.
Esetleg alkatrészben is tudok segíteni.

Adatlapomon van elérhetőség.
próbáltam manuált keresni, de a kompressziós rész kellene
Nekem is meg van húzva épp. Frissen honolt hengerel lett összerakva aminek semmi hibája nem volt. Ugyan úgy teljesít most is.
Szerintem a tieddel sincs baj. Ha megy ahogy kell akkor biztos hogy jó.

Castrol Power1 Racing 2T olajam van. Majd most fogok venni Motul 710-et inkább már mert már kb. 1 ár szinte. 5-6ezerért meg már nem akarok másféle Castrolért adni.
Én most 5l-nek is örülnék.

Lehet le szedni manuálokat. De ne foglalkozz azzal nagyon én is régebben nagy tévedésbe voltam ezzel kapcsolatban. 8bárt nyomot és azt hittem az meg nem jó de kiderült hogy mégis...
Mennyi a kompresszió tűrés? (van szerelési könyv?)
Motul 2T Offroad van neked? még mindig azt keresem. Bár bekevertem 10litert,. illene kimotorozni
már így vettem, most néztem meg.
Kicsit meghúzta akkor. Nem gond az.
Nem a legjobb a kenése szerintem.
van rajta 1helyen több függőleges csíkozás.A kipufogóval szemben, a kipufnál néztem be és láttam de a dugattyú körbe csíkos, gyűrűk újak.
El tart nagyon sokáig ha nem etetsz meg vele valamit. A meghúzások meg kb. semmit se jelentenek.
ameddig jó, aztán
Jó az a Nicasil amúgy hidd el.