Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Tudsz adni egy elérhetőséget?
Amal sem gyújtás probléma: Állt garázsba, amikor letettem jó volt. Most nincs szikra kis rugdosásnál, egy kettő halványan ha nagyon gyorsan forgatom. még új gyertyát is vettem.. Digit trafóba a vezetékekben mit lehet mérni?
Halvány kis szikra néha néha,.. beázott volna? Lendkerék lehúzót vennék, de nem tudom milyen menet, és hanyas. Valaki megmondja? Köszönöm,
123nál nem kell széthuzni a blokot 1szimeringcserért
Köszi a választ de gondolom sejted mit is kérdezek, még ha nem is tudom pontosan mi is a neve
csúszka?
Sziasztok
Olyan gondom van, hogy a karburátorban van a csúszka.Ki kopott az a része ahol az alapjárat csavar emelné a csúszkát.Az lenne a kérdésem, hogy ezt fel lehet-e tölteni valamivel és vissza reszelni síkba vagy cserélni kell?
Gilardoni 2 hengerben a hüvely, nicasilos, alumínium, vas vashüvelyes? Én egészen világos szürkének láttam nyíláson,... eléggé megvan húzva... a dugó is. Kompresszió pedig fasza, küllőre indul.
Nincs valakinek eladó kuplungja esetleg alkatrészei olcsón? Akár komplett kuplung is vagy alkatrészei...
Lehet érdekelne.
Nem kell. Bal oldalihoz, kuplungot kell leszedni, jobboshoz lendkereket, gyújtást.
Nem kevered a 122-vel? 122nél tuti szét kell. 123-nál már elvileg ez máshogy van megoldva.
sajnos igen:(
Rotax 123nál főtengelyszimering cserénél szét kell húzni a blokkot?
Hali
még mindíg keresek rx50hez 2 tankidomot 2 oldal idomot és egy tanksapkát! lehetőleg ne csillagászati áron.. 3ezer környékére gondoltam dbjára.. KÖSZÖNÖM!
Lehet. Ülj rá és nézd úgy hogy mennyire jó.
Köszi.
Bár mondjuk az rx nek szerintem azért több kell... kicsit nagyobb a rugóútja.
2,5cm lenghet. Nekem a matrica is ott van. Manuálokba is benne van.
Bár RS-em van. De szerintem ott is ez az érték lehet.
Nem igazán értem mit akarsz mondani... bocs!
Sziasztok.
Milyen feszesre kell beallitani a láncot? Nem igazán találtam pontos infót.

Köszönöm előre is.
a legjobb a kék Spuri. már nem ajánlják tankba önteni, mert jövedéki termék lenne. Érdekes hogy az összetétele megegyezik amit kispórolnak az üzemanyagból, és gyanús hogy a közelbe érkezik meg az ország üzemanyag ellátmánya. nem nehéz összerakni a képet.
Ne aggódj, itt nálunk a motoros boltban is 7600 ft litere, arra nem gondolsz, hogy mire átmegy 162 kézen, mindenkinek rajta a maga kis haszna, ezért veszem Bury-től, így csak egy kézen megy át. Na mindegy, mindenki azt használ amit akar
Jó hogy mondod én is Motult akarok vagy más komolyabbat a Castrol power1-től.
Amúgy nyugotan bele lehet rakni a 100as benzint. Én Mol EVO-t szoktam rakni bele mindig ezzel jócskán jobban megy és jobb neki. Mivel ezek a motoroknak kicsit a sűrítési.
nem sok. nem jaúú. Power tudok mert lehet 2is lesz
szeva mi a helyzet a fasz szabályboval? tocka?
ha te 4ezerért szerezd be, máshol 7-8ezer ft azon gondolkodtál? A másik ,a mi kimarad a benzinből én külön megveszem.Amit a tartálykocsis nem önt bele.
Bazze ne haragudj, de már az árát megnézni is elég!
1500Ft-os olaj... Ez nem lehet valami jó olaj vagyis ebbe a motorba biztos nem!
Sok pályamotoros is Motult használ meg egyéb drága olajakat. Kicsi a lerakodás és kopni se kopik úgy.